ВМ НВХ - част 53

  • 36 449
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 488
Честита ни нова тема  Hug с пожелания за резултати, на всички имащи нужда.Уасп, онова дето си го писала за кистата е същото и при мен.Страшно ми е неприятно в устата ,сложиха ми лекарство,но в устата ми е вкусът на това лекарство постоянно.Другата пък гадост е,че нещо се подрисках и вчера карах на печени филии.Резултат кило нагоре.Малко да ми се стегне коремчето и пак съм на въртележката.За срещичката благородно завиждам.Едно време в темата пишеха повечко от варна и се събирахме така.Много хубаво си изкарвахме  Wink
Лека вечер от мен   bouquet

# 16
# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Mомичета, много ми беше приятно да се запознаем. Дано на другата среща успеем да се съберем в пълен състав.
Петяя ,Rain, жалко, че не се класирахте. liu jo , съжалявам, че си имала неприятности, дано всичко вече да е наред.
Аз напоследък съм за бой, имам прегрешения, кантарът ме наказва, разбира се. 1 кило ми е 1 см плюс и на обиколки Cry Надявам се да постигна режимността си от миналата година, тогава бях отслабнала много, сега  съм с няколко кг. отгоре Sad

# 18
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Камелот и аз не съм си правила, скоро.  Laughing И да ти кажа хич нямам желание. Доживях да не ми се яде сладко. Доживях и да не искам да си развалям "рахатлъка" на тялото. Добре и обилно нахранена,  Laughing без стрес и лишения, в същото време прибрана.. Ми не, не ща да ям пакетажен въглен.
Режимът дава достатъчно възможности за разнообразно и качествено хранене и също така възможност за лавиране.
И аз викам - Бобето да сложи блога на Шоки на първа страница. И очаквам с интерес всеки качен материал.  Hug
И за лечение на разни болести или хормонални проблеми.. При интерес и ако остане време.

Аглика, знам къде си и знам, че ако ти не поискаш и не тръгнеш да излизаш, никой не може да ти помогне.
Всичко е в главата.
Аз не прием храненето си като диета,  която започвам за сетен път, а като режим. Режим, който леко затягам, за да помогна на отслабването, а после леко го "о'лабвам" и задържам.

Днес - 2280к., П 19%, М 74%, В 7%
П 111гр., М 187.7гр., В 40.6 гр.

И много държа да си напиша празничното меню  Mr. Green

Скрит текст:
кафе с прясно мляко
з - варено яйце - 55
краве сирене - 30
краве масло - 20


о - фъстъци - 80
краве масло - 30
свинско месо - 30
1 лъжица леща

в - варена леща - 100
краставици - 100
краве сирене - 78
краве масло - 44
извара - 77
печено свинско месо с праз и гъби - 130

# 19
  • Мнения: 0
Запис  Peace Аз не пиша много, но ви чета редовно и хапвам правилно  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6 347
Рейн, ще имам предвид влиянието на ВМ-НВХ върху хормоните, това е много важна тема  bouquet

Марги, и на мен ми беше много приятно вчера! Hug А ти не се притеснявай, ще успееш да влезеш в релси.

И с Велвет ми беше много приятно да се запозная, и с Херцен  bouquet А Велвет каза нещо много точно и идеален аргумент например за Аглика, когато я изкушават или убеждават да яде повече въглехидратни храни: Хлябът, картофите и оризът са загуба на място. Защо да хабим място за тях, като има толкова по-квалитетни, вкусни и добре действащи на тялото храни? (това е моя свободна интерпретация на цитата Laughing)

# 21
  • Мнения: 958
kameloth, това за космите го четох, и се чудих, дали не може да се получи от кола маска  ooooh! Иначе ихтиол ще търся, пак greendream да попитам, дали знае тук да го има. Още тази вечер ще мина. Аз главно з аболките в ставите си мислех, защото има влага тук, никога не съм имала проблеми...уф, дано мине по-скоро. Оказа се че имам гентамицин, и намазах с него, малко ми помина, но задължително ще искам изследвания.
Благодаря да всички за съветите, направо оцирих темата  Embarassed

Днес мазното кафе го пих с 2 лъжици кокос, и да кажа на хората с проблеми с ходенето по голяма нужда ... много действа  Embarassed
На мен също не ми се вярва за 5 седмици, да се свалят 10 кила мазнини...особено ако имаш малко кила за сваляне, и какво значи малко кила пък 10 кила мазнини  newsm78 Аглика такива истории действат както и окуражаващо, така и подтискащо. знам от опит, казвам си, ето хората как свалят, аз не успявам, режима не е за мен...отпускам се и прегрешавам. За това не ги и чета. По ме радва кой какво е постгнал здравословно. Защото съм била повече кила и съм била здрава и щастлива, и съм била малко кила, и болна и нещастна. Килата не определят как се чувстваш и как изглеждаш. Най-важното е организма да е здрав, и ти да се чувстваш добре в кожата си, тогава килата сами падат, няма прегрешения, няма тежки изкушения.

# 22
  • Мнения: 6 713
Здравейте,

да се разпиша и аз, макар че не съм на стриктен режим, карам с ограничаване на сладко, захарни (шоколад почти не ям вече, а и не ми се и яде, но сравнително редовно правя тирамису с боровинки Mr. Green).

Исках да питам за следното - правя си списък с неглутенови храни и ми попадна някакво нещо, което го търсих, но на български не ми излиза от уикипедията, ако някой знае моля да пише как се превежда arrowroot?
 newsm78

# 23
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Исках да питам за следното - правя си списък с неглутенови храни и ми попадна някакво нещо, което го търсих, но на български не ми излиза от уикипедията, ако някой знае моля да пише как се превежда arrowroot?
 newsm78

Това ли е - http://nanocom-bg.com/test/index.php?option=com_content&view … amp;Itemid=100017   newsm78

# 24
  • Мнения: 871
съжалявам, аз не съм на "ти" с лекарствата и даже не знам за какво служи въпросният ихтиол  Embarassed Embarassed Единственото, което мога да помогна е, че всеки фармацевт ще ти даде информация за лекарства, препарати и заместителите им, та даже и за по-леки заболявания, които не изискват рецепта. Отиваш със съдържанието на препарата в Жан-Котю и там ще те насочат от информацията на фармацията към търговското име тук на препарата или неговият заместител. Успех!

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

Искам да споделя едно проблемче - вече от два месеца съм ВМ НВХ, не съм си позволявала повече от 20-30г въглехидрати на ден, ям много наситени мазнини, но имам страшен апетит и не знам какво да правя. Чувам че при много хора се подтиска апетита, обаче при мен се случи обратното - аз искам да ям по цял ден ако може. Ако можете дайте някой съвет.
Мерси момичета.  Hug Hug

# 26
  • Мнения: 871
Ако искаш да бъдем обективни, ще трябва да пуснеш менютата си тук, за да видим, че спазваш "каноните" и евентуално къде е проблема. Ако наддаваш в началото, което е твърде рядко явление, отговорът е в предишни драконовски диети и изтощен организъм, който си "наваксва", за да не се разболееш.

Иначе има 2 "панацеи" за твоя проблем: установяване на дневния разход в покой, плюс движение, изваждане на 200 - 300 ккал и броене. Вторият "помагач" е водата - мин 2 л. на ден.

Ти кажи къде е проблема?

# 27
  • Мнения: 6 713
Rain, мерси, може би е точно това, поне за мен е непознато. Аз иначе оттука четох за него - http://en.wikipedia.org/wiki/Arrowroot#Cooking Peace

# 28
  • В Балкана
  • Мнения: 672
North и аз като greendream мисля, че трябва да постнеш менюта от няколко дни. И с каква идея спазваш режима?
Ограничението до 20-30 гр. В, в продължение на две месеца, ми се струва много.

Лурдес едно и също е ботаническото име, както и семейството, значи трябва да е то.  Simple Smile
Май по-лесно може да се намери под формата на брашно, а не на трева..  Rolling Eyes 
http://www.iherb.com/Bob-s-Red-Mill-Arrowroot-Starch-Flour-All-N … 20-oz-567-g/22993

# 29
  • Мнения: 6 347
joya, дано да намериш ихтиол или заместител! Виж това от Уикипедия, можеш направо да го разпечаташ и да го занесеш или просто си запиши пълното наименование: http://en.wikipedia.org/wiki/Ammonium_bituminosulfonate

Аглика, замислих се за твоя проблем и ми се иска да можех да ти помогна повече! Hug Вярно е, че трябва воля, поне отначало, а и ти си се убедила кое как ти действа, виждаш сама кое те проваля. Аз бих те посъветвала да не правиш никакви десерти, дори и да са само от ядки и сметана или тъмен шоколад. Щом ти отключват такъв силен глад за въглехидрати, значи трябва да ги избягваш. И не се притеснявай и обвинявай за отклоненията от режима, просто се старай да се храниш максимално изчистено и избягвай отключващите храни.

Също знам, че е много трудно, когато се намираш под психологически натиск от страна на иначе добронамерени, но неинформирани хора Rolling Eyes Но това, че някой ти говори и те убеждава, не означава, че ти пък трябва да се поддаваш. Дръж си на своето, ти си голям човек, никой няма право да ти определя как да живееш! Хайде, успех и ще видиш, че ще справиш! Hug

Общи условия

Активация на акаунт