Започна да вали и вее, октомврийчето у дома ще подивее...

  • 30 567
  • 706
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 270
Добро утро.Най-обичам така -баткото на учиище,малката спи,успях да се изкъпя на спокойствие и сега си пия кафенцето с вас.
Петкова,тъкмо на време ми дойдоха бонбонките,но питието ще го оставя за довечера.Да си жива и здрава,усмихната и позитивна ,Дани ще спре да се захласва след време,а сега си пожелай нещо специално за теб.

Честит първи рожден ден на Анджи и Коколинчо-да растат щастливи и обрадени с много любов и най вече да са здрави.

Кендичева точно за тези апрески говорих,много ми харесват,но  ми се видяха леко подплатени,но ще ходим да ги мери.Пише че са за ски,дано не пропускат.Снощи купихме на баткотонови кецки,много се кефи и навсякъде се фръцка Joyдетска радост-били огън светкавица т.е. много бързи.
И аз се сдобих с ботушки,покрай детето Laughing
Марси,по наблюдения от баткото само първите му обувки бяха ортопедични,но и той си вървеше навън, и така ни бяха посъветвали.Става въпрос за първите обувки .Другите му са обикновени.сега ги слагам на Плами,но тя си прави краката навътре/ох незнам дали ме разбра/а като и сложанормални обувки си върви правилно.

Съни,Хариелка ,благодаря ви.дадох й стодал ,но след обяд щея водя да й чуят гърдичките.
Съни,добър шопинг.Какъв парфюм си взе?Аз винаги си имам Алюр,но паралелно с него си взимам и някакъв по-лек за разнообтразие.хвърллила съм око на родригес и на бюлгари newsm78

Ел божко,благодар за линка,ще се поръчват книжките,понеже не ги открих в търговската мрежа

Цвм,дано мъжа ти не се разболее,че каква сватба ще изкарате.При мен много помага топенето на копитцата в гореща вода и един парацетамол.

Ох,дано ми се отвори снимка.бг да разгледам сладките дечица

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 108
 newsm59 Честит рожден ден на Анджи и Коколинчо! Да са здрави и послушни деца, да  имат едно незабравимо детство

 nbirthday Честит рожден ден, Петкова   bouquet Много здраве,късмет и щастие!

Звездичкова, много ще е хубаво ,ако дойдете   Grinning

 kendicheva много хубави ботушки.Така значи при вас няма ортопедични  Thinking това не го занаех.Аз и без това се чудя какви ботушки да купувам за Борислав,та може и да не са ортопедични

За яденето - ние сме на ДК и от там си хапваме.Само сутрин му правя попара или кус-кус, на обяд основното от кухнята, следобяд кремчето и за вечеря супата.Хапва си ги с удоволствие  Simple Smile

Борислав вече е добре,спря да хърчи,спряхме и АБ вече.Та сега имам едни въпрос,че забравих да питам педи.Колко време след като не пием Аб,мога да го водя да му вземат кръв за изследванията,които се правят на годинка?

# 77
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Честит рожден ден на Анжди и Коколин. Да са живи и здрави, много щастливи и да слушат мама и тати. newsm59  ura dance

# 78
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на Анджи и Коколинчо!!!Да са много здравички и да радват мама и тати!!! newsm59 newsm59 Весел празник Grinning

Петкова, честит рожден ден и на теб!!!Дано това, което си си пожелала се сбъдне PraynigСтрахотен ден ти пожелавам  bouquetПочерпката  е страхотна Grinning

Ние се приготвяме да ходим за манджата, после пак ще пиша.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 009
Добро утро  Hug
newsm59 Честит рожден ден на Анджи и Коколинчо! Да растат здрави и усмихнати деца и да карт мама и татко да се гордеят с тях!   bouquet
Чести празник на Звездичката и на Дони  Hug Hug
Честит рожден ден и на Петкова   bouquet Жива и здрава да си и Дидко много да те слуша  Hug

# 80
  • Мнения: 128
Честит Рожден Ден на Марая, Коко и Анджи! Tada Да са живи и здрави, много щастливи и послушни!
Петкова, Чсестит празник и на теб!   bouquet

# 81
  • Мнения: 314
 newsm59
Честит рожден ден на Коколино и Анджи! Да  растат много здравички, игриви и лъчезарни дечица! Щастливо детство! Честит празник и на вас, мами!

Петкова,
Честит празник и на теб! Да си жива и здрава, и много, много щастлива! Да следваш сърцето си, да сбъднеш мечтите си!

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 5
 nbirthday newsm38

Честит рожден ден на Коколин и Анджи! Звездичкова, Дони  Hug Да са ви жив и здравички, да  растат много щастливи, сияйни и спокойни дечица!

Петкова, Честит празник и на теб! Бъди жива, здрава, голяма късметлийка и много, много обичана!

# 83
  • Мнения: 61
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КОКОЛИНЧО И АНДЖИ!ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ЗВЕЗДИЧКОВА И ХУБЕЛЕНА!  newsm59 newsm59 newsm59 Пожелавам на дечицата да растат здрави, щастливи и усмихнати и да носят много поводи за радост и гордост на цялото семейство!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПЕТКОВА- newsm59-Пожелавам ти много здраве, успехи във всяко начинание и това, което си си пожелала да стане реалност съвсем скоро Hug Hug Hug
Съни - много хубави подаръци си избрала за Али Hug Ти си казвала колко голям осемейство сте, та мога да си представя кооолко подаръци трябва да купиш за Коледа, пък догодина Wink Ама това са хубави неща. Съвсем навреме си почнала да търсиш.Аз викам на ММ, че се оглеждам за подарък за Кали, на него далече му била Коледа Grinning
CVM- дано на твоя мъж му се размине боледуването Praynig Praynig Praynig Определено ще трябва да качиш снимка от сватбата Peace
Вчера след обед много хубаво си изкарахме с Кали на детската лощадка. На нея и беше мноого интересно, рева като я смъкваш от люлката, радва се на пързалката, абе започва да разбира вече детето, иска си компанията на други дечица на неговата възраст. Съжелявам, че не се сеъобразих да и взема играчки от вкъщи. Гледа лопатката на едно момиченце и се доближава до нея, пък то и я подава пълна с един кестен и едно листенце-сладури, напълниха ми душата Grinning
Мисля, че от зъбоникненето (аман вече от него, то за всичко е виновно, аз не случайно съм обещала, че ще почерпя у дома като и изникне и последният зъб) Кали много се буди нощем и много мляко пие. Например след като вечеря снощи до тази сутрин е изпила 480 милилитра АМ, не на веднъж, разбира се, ама си ги изпи.Днес е мнооого кисела, оше не е спала, ще ми се да поспи малко и после да и дам да обядва,аааа-току що заспа Praynig
Хубав ден от нас за сега Hug

# 84
  • Мнения: 873
Здравейте и от нас, в този слънчев като вчера ден! Започна с облаци, малко дъжд, много мрънкане от едно сещате-се-кое-бебе, но после се усмихна слънце, на площадката се събраха деца, които поради липса на пясък, разпиляха по земята макарони и почнаха да ги събират в кофички Laughing

Честит рожден ден на Анджи!
Честит рожден ден на Коколинчо!
Да са здрави, усмихнати, палави, любопитни и много щастливи Hug

Петкова, честит рожден ден и на теб  Hug
Честит празник на Звездичкова и Дони  bouquet

Пожелавам и на трите мами да сте здрави, позитивни, уверени, мъдри, интиутивни, обичани, ценени и.....да се наспите скоро Wink  Hug

# 85
  • Мнения: 0
Честит рожден ден Петкова,много здраве ,успехи и щастие

Честит рожден ден и на Коколин и Анджи ,безгрижно детство и много усмивки

Сега ще ви покажа с какви обувчици виждам повечето от децата тук  ,те са без никаква подметка ,тоест са мекички от долу и все едно крачето е босо .Сега когато е студено времето са ,ако не с гумени ботушки ,то с напално обикновени  Peace ето ги и тях

http://www.babysam.dk/bornetoj/hjemmeskonej#limit=64

# 86
  • Мнения: 262
Привет, момичета,
много хубав празничен ден!
Честит рожден ден, Петкова! И на мен това са ми любимите бонбони заедно с Моцарт и Фигаро, но сега съм на режима на Дюкан и ще си похапна след месец Simple Smile

Честит рожден ден и на Коколинчо и Анджи! Бъдете ЗДРАВИ, деца! Това е най-важното!

Смуси, според мен доколкото е възможно спазвай режима препоръчан от гастроентеролога. Нали затова сте ходили при специалист? Не се сравнявай с другите бебета тук, защото твоята принцеса се роди по-рано и има нужда от по-различен хранителен режим  Hug Иначе за Жорчо - ами и аз като теб все се тревожа, че не яде достатъчно и не наддава хубаво Sad Затова сутрин закусва каша. Сега съм взела някаква овесена на Тьопфер.
Зелда, бързо да пребориш неразположението  Hug На мен много ми помага Тантум Верде, и на спрей и на бонбонки. А за кемтрейлс сигурно ще ми се смееш, но първо за тях научих от Николета Йорданова - това е гадателката, която спечели втория сезон на Ясновидци Simple Smile Та тя във всички ТВ интервюта (при Венета и Бареков последно) говореше именно за това - как ни тровят от въздуха. Като го чух ми се стори супер смешно, нереално, скъпо за изпълнение, НО понеже на Николета много й вярвам, много я харесвам и като човек и се разрових. И то не в нет-а, а сред приятели в разговори и се оказа, че всички знаят за това. По принцип си права, че тровещите тровят и себе си, НО има лекарства, които извличат тежките метали от организма. Последно си взех Алумина на Боарон точно с тази цел. Та накратко - има един световен консорциум МОНСАНТО и като се пръска се променя пеха на почвата, точно както ти си се досетила. И съвсем скоро ще можем да си садим растения само от семената на Монсанто, които са ГМО модифицирани според промененото пеха. Мога много да пиша, но да не досадим тук, ако искаш на лични  Hug Само накратко, че ми е прясно в главата - братовчедка ми беше тук, живее и работи в Германия от 20 години и се занимава точно с това - селскостопански семена и торове. Та тя ми каза, че там не може всеки да си засади каквото иска, има си квоти и разрешителни - примерно сега ще садиш овес и то именно този сорт на този производител Sad След законови промени са изместили ГМО филиалът на Байер от Германия в ХОЛАНДИЯ, а познай от къде са повечето зеленчуци в БИЛА И КАУФЛАНД? Sad

# 87
  • Мнения: 3 642
Яна има зачервяване около срамните устни, което се разпространява към сгъвките на крачетата. Тя от време на време се зачервява там и я мажа с Веледа, иначе с нищо не я мажа, но сега кремчето не помогна. Пробвах и судокрем и той не помогна. Червеното петно стана още по странно, като че ли се изтегли от срамните устнички настрани и нагоре и сега е червено, после следва бяла чиста кожа и пак червено в кръг около срамните устни  newsm78 Някой да се е сблъсквал с това.
Аз имам спомен, че преди уриналната инфекция имахме подобен проблем, който отшумя със судокрем, но сега не се повлиява. Имам един крем, който педиатъра й изписа за подобни проблеми и мисля да я понамажа два-три дена с него, ако няма подобрение ще я водя при него, ама като го знам какъв е веднага ще изпише друг крем  ooooh! А преди червенината да почне да се изтегля нагоре и настрани, кожата й освен червена беше станала сбръчкана и суха и я болеше  Sad
Аз знам доки какво ще каже - зъбите са. Има още хрема и непрекъснато си чеше венците, нощно време е неспокойна и спи при нас, а днес ми прави гладна стачка - само мляко, не ще пюре, гризна едно парченце сухар и пак мляко  ooooh!

А, Съни като каза за Лидъл - ходих да видя одялцата, но нещо не ме впечатлиха и ги пропуснах, но ми харесаха другите одяла по пухкавите и по-големите, ама те бяха май 20 лв, ако не се лъжа и за сега съм пас. Има комплекти суитчери с блузка с дълъг ръкав, започват от 86 см. 16 лв. са и да ви кажа - хубави ми се видяха. Аз и преди съм купувала на Яна от марката на Лидъл и не са мръднали дрешките цяла година, но си имаме суитчери и ги пропуснах и тях. Видях и момчешки дънки, не помня размерите и цената, само цветовете - черни и сиви. А пък направо се влюбих в чиниите за паста 2 бр. 15 лв. ама огромни  Crazy
Бях тръгнала да видя бебешките дрешки в Кауфланд, но ми прилоша нещо и стигнах само до Лидъл.

# 88
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Привет. Моята халичка пак заспа, ама то как няма, като 3 часа не се спря на едно място  Mr. Green Преди обяд ходихме на занималня и падна голяма игра с другите деца (всички за на една възраст почти (10-16 месеца), там каката хубаво ни разходи из всички уреди , чак накрая Аята си влачеше краката  Mr. Green Mr. Green Много съм доволна, мисля да я водя редовно зимата  Whistling След занималнята спа и като се събуди 2 часа си размъква пелените от шкафа в количката и обратно  Mr. Green Как не й омръзна не знам  hahaha
Иначе и тя нещо ми прави стачка ли какво е , ама не иска да яде  Crossing Arms Само суче, давам различна храна, но не я поглежда  Crossing Arms Уж няма зъб на хоризонта, не знам какво й става  Rolling Eyes
Много ви благодаря за отговорите за обувките - няма да купя ортопедични  Naughty Търсенето ще е истинско приключение, тъй като на КиК и Капчица са ни широки  Whistling
Кендичева ние с такива обувки си ходим у дома, но не виждам как ще ходи с тях навън вече. В началото излизахме с пантофките, но вече е студено за тях, а другите ми се виждат като за непроходили деца , от които ние вече не сме  Wink
Анбибиан, мажи я и дано помогне кремчето, хич не ми се струва шега, не знам какво да посъветвам  Confused Confused Мога само да пожелая да се оправи Яна скоро   Hug
За кемтрайлс и аз одавна знам от сестра ми - тя е вманиачена  ooooh! Последния път като й текнаха сополите, каза че имало много самолети предния ден и набеди тях за настинката си  hahaha  Но и аз споделям мнението, че те са от последните грижи, след като и храната ни е под въпрос, въздуха ни не е чист, най-добре да бягаме в гората и да си садим зеленчуците  Mr. Green

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Здравейте!

Честита 1-на годинка на Анджи и Коколинчо! Да растат здравички и жизнени деца, да имат безгрижно детство и да са обградени с много любов и топлина!
Честит празник, Дони, Звездичке!   bouquet   bouquet



Петкова, честит рожден ден и на теб, мила! Пожелавам ти много много здраве ииии... желанието ти да се сбъдне! Милата...  Hug  Hug  Hug newsm51

Кендичева, много ми харесаха ботушките на Ивчето. Със здраве да си ги носи! А тези дето казваш, че повечето дечица при вас ги носят, ми приличат на пантофи.

Съни, хубави подаръци си избрала на Алина. Ще разгледам и аз този сайт, може да се спра на разни неща за моите хубавици.

Звездичке, и Елиза само това прави - ходи и отваря шкафовете, изважда си дрехите и ги хвърля на земята, а аз само прибирам дрехи и играчки. ММ казва, че половината ден само в това ми минава.

Иветка, честити кецки и ботуши на теб и момчето ти. Да си ги носите със здраве.

Калиопа, браво за оздравяването. Мисля че поне 10 дни трябва да мината и тогава изследвания.

Анбибан, не знам какво да ти кажа, но Елиза през лятото беше получила страшно зачервяване. Така хубаво се беше разпространило и беше алено червено, мажех с какво ли не и нищо не помогна. Накрая ми казаха да мажа с Клотримазол (и лекари го изписвали на бебета). Аз мажех при всяка смяна на памперса, като преди това обилно минавах с памучни тампони, напоени с калиев перманганат. И така почти две седмици, докато накрая видях, че този метод действа. От тогава не ни се е случвало, това беше единствен път, но е ужасно, знам.

Ох, каката ни пак е болна. В момента спи до мен и така яко буха, че направо все едно червата ще си изкара. Довечера сме при хомеопатичката. Писна ми от тези кашлици, направо се вбесявам като се започнат и няма спирка...  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil ММ е купил днес инхалатори и от довечера я започвам с инхалации с физ. разтвор.
Иначе днес много хубаво се разходихме и докато Лизи спеше навън, аз направих една хубава фотосесия на Софи. Много хубави снимки се получиха на фона на есенните листа, а и тя позираше доволно.  Grinning

По повод замърсения въздух, почва, храни и поканата на Марси да ходим в гората и да садим зеленчуци, се сетих за предаванията за учението на Анастасия и кой беше там, дето написал книгата за нея, забравих му името. Тези дни нали все ги коментират и попадам на тях и тези хора, които живеят в средата на нищото, като в първобитно-общинния строй. Ами не мога така, без ток, без вода, в крайна сметка сме в 21-ви век...
Ох, ставам че кутията със сладолед доста намаля. Докато си чета и пиша и съм си изяла едно прилично количество, а съм обещала и на Софи да дам, като стане. Елиза спи вече 3 часа и аз имах време за форума.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт