Започна да вали и вее, октомврийчето у дома ще подивее...

  • 30 609
  • 706
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 164
запис по никое време. Моята пък се скъсва от ядене, изяжда си всичко от кухнята, че и отделно си хапва я от нашето ядене, я друго нещо, иска си да яде и това си е хич не я притесняват зъби и други подобни неща ooooh!. Каката беше злояда и нищо не ядеше като бебе, това- другата крайност.
Флучия много си права, и в Америка е така, не може като тука /за сега/ всеки да си сади в каквото си иска, даже ги глобяват, щото не използват семена с произход и съответно им замърсяват ГМО културите.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 14
Здравейте момичета Hug Hug HugБлагодаря ви много за пожеланията, обичам ви Hug Hug Hug
Почерпете се за здравето на моето най-голямо и безценно съкровище в живота ми, за Анджи!Пожелавам и да бъде винаги горда, смела и силна!

Това е най-хубавият ден за мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честит Рожден ден на Коколинчо!Да бъде жив и здрав, все така лъчезарен и усмихнат, сладурче Heart Eyes
Петкова Честит Рожден Ден!Бъди все така силна и смела майка!Желая ти много семейно щастие и да бъдеш винаги обичана Hug
Благодаря и на всички които се обадиха да ни поздравят, много е хубаво Heart Eyes
Отивам при гостите, не им хареса нещо на бабите самърсбито и минаха на виски Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 92
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Здравейте момичета!!!
 Оххх наближава рождения ден на Лили и аз съм в пълна еуфория  Mr. Green. Поръчахме тортата, поръчах балони и разни палячовци за украса и т.н. партито ще е домашно с най-близките  Laughing.
 От една седмица Лили спря да яде  Cry яде само мляко. Моля се по скоро да отмине този период, че иначе незнам как ще я накарам пак да си хапва. Вчера ни сложиха петкомпонентната ваксина и днес е с Т 37.5. Иначе е + 400 гр. а на см е -1 см. Simple Smile. Нещо не са я измерели предния път правилно.
 Анбибиян Дано не е нещо сериозно на Яна, заведи я ако искаш на детски гинеколог да и вземат влагалищен секрет  Hug
 
 Ох по късно пак ще пиша че малката е много кривичка  Sad
 Честит рожден ден на Анджи и Коколинчо!!! Да са живи и здрави!!!   newsm59  bigdance2 Tada newsm38

# 93
  • Мнения: 4
Здравейте Simple Smile

Честит Рожден Ден на Анджи и Коколино! Да са много здрави, усмихнати и добри деца и много да радват мама и тате!

Петкова- Честит Рожден Ден! Желая ти здраве, щастие, късмет и много сбъднати мечти!

Ние днес излизахме за малко, но тъй като изпрах количката излизахме без нея и съответно се носихме през цялото време. Вчера бяхме на прощъпулник на едно приятелче на Ники и аз му месих питката и стана много по хубава от нашата, ама така е като е по спокоен човек Simple Smile

Янбибиян- аз оправих обрива на Ники с отвара от смрадлика и лайка. За 2-3 дни всичко изчезна. А преди това го мазах с какво ли не, даже и да дерматолог го водих. Ако искаш пробвай поне няма да й навредиш

Сега ще кача малко снимки в албума Simple Smile

# 94
  • Мнения: 3 642
Hariela  Hug благодаря, че сподели за клотримазола. Една приятелка ми каза, че също е ползвала този крем при проблеми с дупето, но на нея не й се е случвало точно около срамните устни. Ще направя един разтвор калиев перманганат в шишенце и ще обтривам с него преди крема, а ако кремчето не подейства до 2-3 дни или много се разпространи ще взема клотримазол  Hug Пожелавам бързо оздравяване на каката  Heart Eyes
radost 87 и ти ме подсети за смрадликата, имаме смрадлика у нас, лайката не помня дали не я изхвърлих, но и смрадликата би трябвало да свърши работа  Hug Само ММ да се прибере и почвам да варя отвари и да правя разтвори  Tired

# 95
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Петкова, честит рожден ден. Бъди жива и здрава и много обичана. Hug

# 96
  • Мнения: 4
Пак съм аз Simple Smile

Янбибиян- пробвай, няма да сбъркаш Simple Smile дано по бързо да и мина, че е много неприятно  Hug

Върнах се малко назад, че одеве ме дърпаше едно диване Simple Smile

Съни- чудесни подаръци, но комплект за рисуване у нас няма да влезне скоро Simple Smile

По въпроса какво можем ние сме доста далеч от другите дечица или може би можем други неща незнам. Иначе Ники прави определени неща, но само когато той пожелае. Маха за чао, дава целувка, пляска с ръчички, танцува, прави различни смешни и уникални физиономии, знае за какво е дистанционото и телефона, казва си кога е гладен с па-па и ме води при столчето за хранене. Иначе  нямаме никакъв успех с имитирането на животни(освен конче) и с техните имена. В общи линии може доста неща, но определено прави и учи това което иска.
Аз вчера даже се притесних леко(после ми мина) защото нали бяхме на прощъпулка и на детенцето му подариха пирамидка с обрачи и всички деца почнаха да ги редят само Ники ги взимаше облизваше и хвърляше Simple Smile изобщо не му е интересно да играе игри свързани с повече мисъл Simple Smile

# 97
  • Мнения: 181
Здравейте,момичетаа HugНие с Алинка днес постояхме повече вкъщи,та успях да си свърша всичката работа да обяд,даже успях и да поспя с нея после GrinningИзлязохме чак към 16 ч.,разходихме се,ходихме да вземем Боян,ходихме малко на площадката да поиграят и към 18 ч. се прибрахме.
Сега са се заиграли двамата заедно и цари пълен мир вкъщи Heart Eyes
Обаче Боян днес направо ме разби...Прибирам го от градина и го разпитвам какво са правили.Той ми обяснява,че си говорили за домашните любимци и госпожата ги разпитвала какви дом.любимци имат.Моят синковец казал следното : "Ми ние си нямаме куче или коте,но си имаме Алина" Laughing и го питам защо сравнява Алина с коте или куче,при което той отговаря "Ами мамо,храним я,разхождаме я,забавляваме я,играем си с нея,учим я да прави разни номера...това и животинките го правят" ooooh! Чудих се да се смея ли,да плача ли... Mr. Green
Успях да поръчам подаръци и за Алина,и за Боян,поне да не ги мисля.Остават ми само племенниците и някои други дребни подаръчета за важни хора Heart Eyes,но ще е по-нататък сега,че пръснах сума ти и пари тия дни...

Честит 1-ви рожден ден на Анджи,Марая и Коколино!Желая им да са много здрави,усмихнати,щастливи!Нека да имат прекрасно детство,изпълнено с много емоции,весели игри и топлина!

Петкова,честит рожден ден и на теб,мила! HugЖелая ти много здраве,щастие и любов! Hug

Ендирка,къде сиии? Rolling EyesДано да сте добре! Hug

Ради,страхотни снимки! Heart EyesИ двамата с Ники сте мноого хубави! WinkИ питката...аххх,
питката...колко вкусна изглежда самоо Laughing

За ядки смятам,че е доста рано! Peace Боян за първи път яде ядки(орехи и то мляни,понеже бяха в един кекс),когато беше на около 3 години,скоро беше PeaceДо тогава и фъстъци не му давах да си взима,когато има на масата като сме на гости,вкъщи избягвах да слагам,но от тогава си взима и си хапва,макар че не му разрешавам много-много.

Кендичева,честити ботушки на Ивчето Heart EyesМного ми харесаха на мен,дано бързо да свикне с тях. Simple Smile

Цеца,миличкият той...Дано да му минава бързо! HugАма така е като се буди нощем,готов за подвизи.

Иветка,взех си Макс Мара PeaceРазкошен е,аз много си го харесвам Peace Голд тъч е моят,има и силк тъч,но първият ми харесва повече Laughing

Калиопа,радвам се,че Борислав вече е по-добре. Hug

Анбибиан,дано бързо да й минава зачервяването на Яна Praynig

Хариелка,бързо да оздравява Софи и стига вече с тия болести,че голямо измъчване беше при вас Sad Praynig Hug

Толкова от мен,отивам да ги къпя и да вечеряме,че се наиграха и стана пълна лудница...

# 98
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз минавам да честитя рождения ден на дребосъчетата които пропуснах.
Да са здрави и усмихнати дечица и да носят само радост на родителите си.

Ние сме болни та не смогвам да стигна до компютъра

# 99
  • Мнения: 3 642
Съни Боян ме разби, има логическа мисъл детето  Joy
Шеметче дано бързо оздравеете  Praynig
Петкова ММ купи панталончето на Фокс - 2ри размер. Ако ходиш до Фокс не ни търси панталонче, а пък ако вече си ни намерила, пиши да пращам адреса  Grinning

# 100
  • Мнения: 19
Ох момичета преди малко се върнахме от Пирогов Дарина така падна  Cry направо се разби  ooooh! спъна се и при падането си удари главата в дивана на една метална рамка точно в десетката  ooooh! за секунда се наду и посиня цялото чело и носа и айде на колата . Прегледаха е и се усъмниха за спукан череп , айде и снимки правихме  Sad слава на  Бог  нищо и нямаше ама сега е направо ужас като е погледне човек  ooooh!

Съни Боян ме разсмя  hahaha

Анбибиан аз ползвам един крем на Мустела минава от първото намазване ако искаш ще ти напиша как се казва  Peace

Калиопа радвам се ,че Борислав е добре вече

Момичета да ви се оплача още  Wink Дарина е страшно палава ама страшно е направо тя не се спира като моторетка е  ooooh! На вън като излизаме всичко взима от другите деца ако някой нещо не и даде почва да удря сърди се плаче кара се  #Crazy същото прави и с кака си ако нещо не и угоди посяга и да е бие научила се е да хапе  ooooh! абе ужас направо все едно отглеждам отвързано от гората дете  Thinking

# 101
  • Мнения: 3 642
Ох, милото Дари  Hug Hug Hug Ще й мине цицината, щом от Пирогов са казали, че всичко е наред бързо ще се оправите. Яна веднъж ката се нацепи на ръба на вратата, докато се разхождаше с уокъра и беше подута и червена, а на другия ден нищо й нямаше  Party
cmv кажи кой е крема, съвети винаги приемам  Grinning

# 102
  • Мнения: 19
Цитат
[quote
cmv кажи кой е крема, съвети винаги приемам  Grinning
[/quote]

dermo-pediatrie , stelactiv

# 103
  • Мнения: 3 642
Благодаря  Hug
Обрива на Яна по лицето се повлия добре от кремче на мустела, но изчезна напълно след като почнах да я мажа редовно с олио с невен. Сега да видим кое ще помогне - надявам се първото  Crazy Направихме баня със смрадлика и я намазах с крема, който й изписа доки предния път.

# 104
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Съни, много се смях с изказването на Боян. Ама то детето си е направило правилна асоциация, особено в часта за номерата. Mr. Green
ЦВМ, добре че нищо й няма на Дари, дано бързо й мине. Hug
За палавостта, Йоан е същия. Не се спира на едно място, само иска разни неща и реве като не му ги дадат. Онзи ден прекъсна играта на тенис на маса на едни тийнеджъри, взе едната хилка и я върна с рев.
Анбибиан, заведи Яна на лекар за този обрив. Може да се е подсякла. Кремът, който изписват педиатрите за подсичане е много добър, на Йоан му минава за няколко дена.

Лек ден ви желая. Hug

Общи условия

Активация на акаунт