Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 103-тa тема

  • 171 550
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 191
ааааа, пеп-4o, моля те - след мен, само хронологично, иначе имам още много хляб да изям докато те стигна в кулинарията ....newsm10 Blush  chef

# 211
  • Мнения: 9 109
 Flutter там не се знае, може да ме превариш набързо

# 212
  • Русе
  • Мнения: 1 846
ПП: *Све*, дай сега парче сладкиш, щом се пререждаш  Flutter
пеп-4o, с удоволствие,ама от следващия,че от този остана само снимката! Hug

# 213
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Anuck  Аз реших да спретна супата от карфиол, но май нещо се обърках-в блога пише цвекло.явно става и с цвекло по същия начин.Времето на варене ще е различно.

# 214
  • DE
  • Мнения: 971
У нас за вечеря имаше дърта кокошка на фрикасе

# 215
  • Мнения: 22 867

matze, как беше, дърта, ама лачена, домашна е явно, а това е голямо предимство! Grinning Много апетитно изглежда месцето във фрикасето! Heart Eyes   bouquet
пеп-4о, с удоволствие бих пийнала сокче....и двете! Heart Eyes   bouquet
mari_eta, разкошна торта, ама за златна сватба каква да е! Майсторка си!   bouquet  chef

Вкъщи пилешко с грах, пълнени пиперки и сметановите мъфини на кафе със сметана   bouquet





# 216
  • Мнения: 5
Добро утро от мен с едни сочни мъфини


Мъфини с круши и сушени ябълки

http://tarakchieva.blogspot.com/2012/11/blog-post_11.html

# 217
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 441
ninoko3056 може ли рецептата за въздушната салата-много добре изглежда  Laughing

Това е рецептата за въздушната салата - на Пеп-4о е:

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,177.msg760.html#msg760

Успех    bouquet

# 218
  • Мнения: 699
 Здравейте и хубав почивен ден! Поднасям ви един сладкиш със сладко от сливи и една много вкусна и сполучлива баница със спанак, извара, сирене и яйца

# 219
  • Мнения: 108
Дойде момента да изкажа своите специални благодарности на страхотната кулинарка Lu4a за помощта и напътствията за направата на солената торта която правя вече няколко пъти и винаги обира овации и която едва днес успях да снимам. Благодарности от сърце!!!  bouquet
Ето я и нея

# 220
  • Мнения: 132
Anuck  Аз реших да спретна супата от карфиол, но май нещо се обърках-в блога пише цвекло.явно става и с цвекло по същия начин.Времето на варене ще е различно.

tarlio, объркала съм се, карфиол е! Simple Smile Успех! Simple Smile

# 221
  • Варна
  • Мнения: 202
Светлето,Меичка,Карола,Ану,Алфа,Росонера,Ели,Десивалко разнообразно и апетитно е всичко
Све чудесен сладкиш,Пепи страхотни сокове,кюфтенца,тостери,Мари ета тортата ти е златна фантазия,Ниноко прекрасно меню,Таракчиева честито макар и със закъснение,направила  си много красива и вкусна трапеза,Карола супер руло,Мат много апетитна ти е кокошката,Лабрех много вкусничко е при теб ама ще си крадна една мъфинка,Красима и баницата и сладкиша са много хубави и може ли рецептата за сладкишчето,Светлето красива тортичка

От мен едни пиперки,шницели и милинки






 

# 222
  • Мнения: 148
Меганс,Лабрекс,Свтлето,Красима,Таракчиева,Матзе,Пеп-чо,Све,Ели много е вкусно при всички момичета.  bouquet
Ето и от мен едни панирани шишчета по идея на Бени,но малко доизменени от мен.Не мога ако не променя нещо,няма да съм аз.

и едни макарони на фурна,които за пръв път станаха както трябва мноооого сочни и сладки по наш вкус

# 223
  • Мнения: 112
SvetletoS , благодаря ти  bouquet Справила си се повече от чудесно Hug
 megansg  с тия милинки направо прекаляваш Hug
Ох и баницата на  Krasima84 smile3508

# 224

Общи условия

Активация на акаунт