Бихте ли пробвали това?

  • 25 390
  • 179
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 62 595
Ми, няма, нали знаеш за Содом и Гомор!  Stop

# 166
  • Мнения: 9 144
 Joy Joy Joy
пусни линк към библейска тема да ти доразкажа това онова за пълната история  Flutter

# 167
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво, то си имаше точна дума за споменатите сексуални експерименти, ама не мога да се сетя! Няма нужда от библейска тема, това се знае от обща култура и много добре разбираш за какво става въпрос, но се правиш на дръж ми шапката.

# 168
  • Мнения: 9 144
Само че от обща култура не много хора знаят цялата история  Blush

Щото християнския ПР не му изнася да раздухва какво е станало с жената на Лот и след това какво той е правил с дъщерите си  Shocked
http://biblia.duh-i-istina.net/index.php?k=1&g=19 последните редчета  Twisted Evil

пп та какво правим тогава с благочестивите пък и с шапките   Joy


Последна редакция: нд, 11 ное 2012, 21:48 от Бумър

# 169
  • София
  • Мнения: 4 878
Бумър, остави я библейската митология. Кажи, ти по клубовете ли се задоволяваш?

# 170
  • Мнения: 9 144
Мдаааа те щото в София са клуб до клуба,
то това Суинг, то това BDSM за нищо ги нямаме...   hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:
ДА взема да направя една авторска тема специално за теб и за Вили, а?  Heart Eyes

# 171
  • Мнения: 10 629
Скрит текст:
ДА взема да направя една авторска тема специално за теб и за Вили, а?  Heart Eyes
Явно се шегуваш, обаче тема за БДСМ никога не е имало тук, като изключим коментари на книги. Мисля, че би било интересно   bouquet

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 364
Най-простичките неща са най-сложни за постигане. Най-трудно се изпълняват клавирните миниатюри - технически лесни, а толкова много трябва да изкажеш...
Та така е и с желанията в любовта - толкова ли е трудно да искаш да си с един човек цял живот и да виждаш само него? Не, но има много други неща, които трябва да са наред, за да желанието ти остане такова.

# 173
  • София
  • Мнения: 19 253
Сега се сещам за един филм Sex and breakfast с порасналото момченце Маколи Кълкин. Та там две двойки си направиха суинг, подробностите не помня, че го гледах полузаспала, но след това уж по-стабилната двойка се разпадна, а по-несериозните си останаха.

# 174
  • Мнения: 1 262
На мен ми се струва яко ама моя няма да иска.

# 175
  • Мнения: 1 262
Скрит текст:
ДА взема да направя една авторска тема специално за теб и за Вили, а?  Heart Eyes
Явно се шегуваш, обаче тема за БДСМ никога не е имало тук, като изключим коментари на книги. Мисля, че би било интересно   bouquet
Ако има тема за БДСМ дано не я пропусна, че съм фен.  Laughing

# 176
  • София
  • Мнения: 4 878
Какво е БДСМ?

# 177
# 178
  • Мнения: 1 262
Възбудих се само докато го четох. Време е да си лягам.  Laughing

# 179
  • Мнения: 1 446
http://fema-bg.com/index.php?m=2385&lang=1
Един колега беше 2 месеца на специализация в Норвегия, върна се снощи и на сьомга /пушена Норвежка/  и бяло винце разказа, че било много актуално там и той опитал. Харесало му..., но той е ерген човека. Искали му от суинг-клуба предварително някакво изследване явно за полово предавани болести. Ние бяхме леко озадачени като каза, че идвали главно семейства около 40-50 годишни.
Имало и голяма масовост. За България според мен сме още далече от такова сексуално отношение предвид манталитета ни или греша? newsm78

Грешиш. Според мен просто не е толкова явно, но си има места, на които се събират, сайтове, на които се запознават и прочие. Правят се и регулярни сбирки.
И аз не предполагах, но има доста последователи.

Общи условия

Активация на акаунт