Бихте ли пробвали това?

  • 25 412
  • 179
  •   1
Отговори
# 120
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
Кас, тройката е друг случай, там поне можеш да изследваш неизследвани страни на своята сексуалност (ако не си го направил, когато му е било времето)  Simple Smile Освен това малко или много си навътре в нещата и можеш да ги държиш под око и под контрол, а не да си мислиш "Ох, оня моя кво ли прави сега в другата стая".

С това съм съгласна.Въпреки че какт оказва Ники мозъка май не работи на пълни обороти в такива моменти...... Mr. Green

# 121
  • Мнения: 768
Синдромът на щрауса. Така обаче не се вижда опасността отзад.

# 122
  • Мнения: 3 784
Понеже споменавате подписа ми, та да попитам коя ситуация имате предвид под "синдрома на щрауса"?  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 3 447
Е, а като признае, каква е гаранцията, че няма да продължи?
Нищо морално и уважително не виждам в признаването, прави се единствено за успокояване на собствената съвест.

# 124
  • Мнения: 768
Понеже споменавате подписа ми, та да попитам коя ситуация имате предвид под "синдрома на щрауса"?  Mr. Green
Grinning Не го видях. Но да, това също. Peace

# 125
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цитат
ОК предпочитай да те лъжат!  
За мен това е абсолютно неприемливо и много по-неморално
от каквито било тройки или суинг изпълнения!
Значи имаме много различни представи за морал.
За мен пък не е приемливо да правя безразборен секс от страх, че може да се окажа излъгана... Той ако лъже, значи лъже себе си. А аз си запазвам достойнството.

# 126
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
 newsm78 newsm78 newsm78 Thinking Thinking Thinking
Кое също? Аз нищо не разбрах, а и на мен ми стана интересно за синдрома на щрауса?

# 127
  • Мнения: 3 447
Ами че може би ако мъжът ти ти изневерява пред теб (или поне си признава), контролираш ситуацията и се предпазваш от кофти изненади. Което е пълна самозаблуда.

# 128
  • Мнения: 768
newsm78 newsm78 newsm78 Thinking Thinking Thinking
Кое също? Аз нищо не разбрах, а и на мен ми стана интересно за синдрома на щрауса?
Като си завре главата в пясъка, може неприятно да го изненадат изотзад. Всъщност няма представа за случващото се наоколо и това го прави уязвим, но уязвим по един доста глуповат начин.

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 20:01 от Summer Smile

# 129
  • Мнения: 9 144
Цитат
ОК предпочитай да те лъжат!  
За мен това е абсолютно неприемливо и много по-неморално
от каквито било тройки или суинг изпълнения!
Значи имаме много различни представи за морал.
За мен пък не е приемливо да правя безразборен секс от страх, че може да се окажа излъгана... Той ако лъже, значи лъже себе си. А аз си запазвам достойнството.
Кой и къде говори за безразборен секс от страх?!
През цялото време, аз твърдя, че както суинга така и тройката е по взаимно съгласие и желание.
Ако някой от двойката не желае експерименти, то другият, ако уважава партньора си трябва да си свие сърмите!!!
А ако не желае да се съобрази, то със сигурност не трябва да лъже, а да има достойнство и да си събере парцалките!

# 130
  • Мнения: 4 753
Хорските взаимоотношения толкова се изродиха че и аз понякога се чувствам объркана, макар да зная собствените си желания и принципите които уж притежавам.

чак понякога ме е срам да призная че единственото ми желание е да съм с един човек завинаги. И да сме си достатъчни.
Толкова ли е сложно, мамка му?

# 131
  • Мнения: 3 827
познавам такава двойка , всъщност и другата двойка познавам ,
не са се суингирали по клубове , а на приятелска основа - ходят си на гости и така ...
 после и двамата мъже бяха търсили жените от другото семейство за секс насаме ,
някак си вътрешно се пречупиха на тая тема и почнаха да си изневеряват ,  ревнуваха се , дебнеха - все пак секс и любов без съгласието на партньора ,
единият мъж ( от тая двойка , която са ми по-близки ) даже се сдоби с дете от любовницата ,
жената получи диабет от стреса , а е на ок. 30 , почти се разведоха ... той продължава да й изневерява с други и мотор си купи , че го удари кризата на средната възраст,
преди да си хванат любовници поотделно , бяха правили намеци и на друга двойка приятели за подобен вид секс .

# 132
  • Мнения: 768
Хорските взаимоотношения толкова се изродиха че и аз понякога се чувствам объркана, макар да зная собствените си желания и принципите които уж притежавам.

чак понякога ме е срам да призная че единственото ми желание е да съм с един човек завинаги. И да сме си достатъчни.
Толкова ли е сложно, мамка му?

Сега искаш това, но ти самата никога повече ли няма да погледнеш друг, дори и само като мисъл?

# 133
  • Мнения: 4 753
Не сега, осма година. И зная че няма да ми повярвате, но не съм погледнала друг мъж с поглед различен от - мъж е да, с два крака, две ръце и две очи.
И не ми е било зле, изобщо. Собствен избор, душевен такъв.
Казвала съм, завиждам на партньори които са си били първи един на друг и са си останали такива.
Наистина изпитвам бяла завист.
Когато не съм обичала е било различно обаче.
така че да не ми говорят как любовта траела 2 години.

# 134
  • Мнения: 3 447
после и двамата мъже бяха търсили жените от другото семейство за секс насаме ,
За това говоря.


Казвала съм, завиждам на партньори които са си били първи един на друг и са си останали такива.
Аз не. За мен като че ли е по-приемливо двама души да се съберат, след като вече са се наиграли достатъчно, до степен на байгън чак, та да не се питат какво ли чудо невиждано ги чака навън.

Общи условия

Активация на акаунт