Бихте ли пробвали това?

  • 25 492
  • 179
  •   1
Отговори
# 105
  • Другата България
  • Мнения: 37 827
Касиди, ето ти темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=679383.0

Тук освен теория има и практика! Flutter

# 106
  • Мнения: 9 144
Коя двойка е по-стабилна - онази, която дискретно се лъже или тази, която се забавлява заедно?
Имаше на времето същата тема и го написах и там.
Имам подозрения че ако една двойка започне да се забавлява по този начин, то единия от двамата се е съгласил премълчано пряко волята си. В смисъл-ако не иска да загуби партньора си но вижда че той има нужда от да го наречем разнообразие, просто гълта ревността и се надупва.
Така че кой колко се забавлява не е много ясно.

Насила хубост не става,
ако в една двойка има отношения като откровеност и уважение,
описаното от теб би било абсолютно невъзможно.

Дона обикновено когато пиша по такива, теми съм забелязала, че винаги някой задава подобен въпрос.
Аз почти винаги говоря или от личен опит или от 2-ро лице т.е. познавам такива хора.

# 107
  • София
  • Мнения: 4 878

ако в една двойка има отношения като откровеност и уважение,


Ако в една двойка има уважение (самоуважение преди всичко), желаещият да се разнообрази ще го направи дискретно.
Ако случайно има някакви угризения на съвестта или е свикнал да си споделя ще си признае за изневярата.

# 108
  • Мнения: 4 792
Алекс, идея си нямам как се признава подобно нещо на човек към когото все пак имаш чувства.
Merri_An, потресена съм от тази тема Shocked

# 109
  • Мнения: 3 447
Кас, тройката е друг случай, там поне можеш да изследваш неизследвани страни на своята сексуалност (ако не си го направил, когато му е било времето)  Simple Smile Освен това малко или много си навътре в нещата и можеш да ги държиш под око и под контрол, а не да си мислиш "Ох, оня моя кво ли прави сега в другата стая".

# 110
  • Мнения: 768
Alexandria37 , предпочиташ да те лъжат ??? Винаги ми е била странна тази гледна точка.

# 111
  • Мнения: 3 784
Изобщо не искам да бъда товарена с признания за изневяра!  Stop Ако си признае, ще трябва или да го напусна, или той да се успокои, че няма проблем да си изневерява, аз ще съм до него и почва: изневери-изповяда се-изневери-изповяда се.

Да действа дискретно, само-за-секса, с големи угризения на съвестта, да ги успокоява с букети, бижута и внимание и да полага старания да не науча, пък да се разнообразява колкото си иска.  Mr. Green

... а не да си мислиш "Ох, оня моя кво ли прави сега в другата стая".

Dona, но ако си извадил късмет, може да не си в състояние да мислиш. Или, най-много, злорадо: "Хехехе, оная как се прецака с моя, глей тоя к'во прави! "  Mr. Green

# 112
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Както сме тръгнали, има ли тема за секса с близки приятели? Благодатна май ще се окаже на дискусия.
Отврат Sick
Колкото и готин да е мъжът, щом сме в приятелски отношения, не мога да гледам на него като на сексуален обект. Ако в някаква абсурдна ситуация се стигне до секс, това би означавало край на приятелството.
Странно ми е дори допускането на подобна мисъл. Истинското приятелство поставя отношенията на съвсем друго ниво, малко ли мъже/жени има извън приятелския кръг.

Alexandria37 , предпочиташ да те лъжат ??? Винаги ми е била странна тази гледна точка.
Аз определено предпочитам да ме излъжат и ми е странна другата гледна точка.

# 113
  • Мнения: 4 792
боже, Дона какъв контрол Confused
Дори и хипотетично да се бутна в такава ситуация направо си представям как и изкъртвам зъбите с коляно в момента в който сглупи да посегне да лапне нещо.

малко са ми слаби нервите в последно време

# 114
  • Мнения: 3 447
Аз определено предпочитам да не научавам за случайно странично изчукване, отколкото да се тровя със съмнения и огорчение месеци наред след това. Това с "искам истината" ми беше важно, като бях на 20. Е, казаха ми я, сега предпочитам да не я научавам.

# 115
  • Мнения: 9 144

ако в една двойка има отношения като откровеност и уважение,


Ако в една двойка има уважение (самоуважение преди всичко), желаещият да се разнообрази ще го направи дискретно.
Ако случайно има някакви угризения на съвестта или е свикнал да си споделя ще си признае за изневярата.
Alexandria37 , предпочиташ да те лъжат ??? Винаги ми е била странна тази гледна точка.
Аз определено предпочитам да ме излъжат и ми е странна другата гледна точка.
щом си склонна да лъжеш или да приемеш лъжа за нормално,
а на всичко отгоре и да го оправдаваш с уважение  ooooh!


Ники, IMO в този случай рискуваш много повече, просто пича да не се върне след поредното кръшкане.

# 116
  • Мнения: 3 784
Бум, той ако е от тия, дето някое кръшкане ще ги отнесе безвъзвратно, все едно е дали е признавал или крил. Но във втория случай ще са ми спестени душевните терзания, а и ще съм намазала някоя материална компенсация за гузна съвест.  Mr. Green

Мъж, който иска да е с теб, крие, кротува и внимава в картинката. Да ми разказва с коя какво, пък ако ще през порой крокодилски сълзи да е, за мен е тоталното неуважение. И индиректно търсене на индулгенция, потенциално - перманентна.

# 117
  • Linz
  • Мнения: 11 619

... щом си склонна да лъжеш или да приемеш лъжа за нормално...

Това пък как го разбра?! Не ми слагай думи ако обичаш.

# 118
  • София
  • Мнения: 4 878
Alexandria37 , предпочиташ да те лъжат ??? Винаги ми е била странна тази гледна точка.

Разбира се, че предпочитам. Предпочитам нищо да не научавам. Още по-малко да участвам.  Twisted Evil

# 119
  • Мнения: 9 144

... щом си склонна да лъжеш или да приемеш лъжа за нормално...

Това пък как го разбра?! Не ми слагай думи ако обичаш.
Нямам намерение да се упражнявам в семантика в тема за секс.  Mr. Green

ОК предпочитай да те лъжат!  Shocked
За мен това е абсолютно неприемливо и много по-неморално
от каквито било тройки или суинг изпълнения!

Общи условия

Активация на акаунт