Отзиви за доктор Кателия Александров тема 2

  • 117 955
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 89
Апаратурата на Док е много добра вижда фолукула колко е и кога ще се пукне . Влез в сайта на клиниката има обяснено всичко има и снимки и клипчета. За изследвания щом си ги пускала , защо искаш пак ?!? Някои неща не се променят от днес за утре 😘  и щом те притесняват някои неща защо не говориш с него ?!? Винаги ми е било чудно защо не говорите с Док , при задаване на правилните въпроси ще получите и отговори .

До тук съм била на 3 посещения при него, както и цветната снимка правих при него и ако съм научила нещо за Александров е, че той обича да говори, но обича да си говори той. На мен лично ми беше трудно да му задавам въпроси или и да успея да задам, той ме преквъсва и си говори неговото си... Факт е, че съм се спряла на него... за момента, защото прочетох и чух добри отзиви. Нещата винаги могат да се променят в бъдеще, разбира се. Та по тази причина задавам въпросите си тук.

# 661
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Аз понякога си мисля че говорим за различни хора. Питайте когато сте при доктора, а си питам. На мен ми пускаха хормони! Ако не бяха той и синът му със сигурност нямаше да съм бременна, защото другите лекари подценяват мъжият фактор и все в жената търсят  проблема!  Страшно съм им благодарна, дай боже всичко да е наред докрая Simple Smile

# 662
  • Мнения: 4 005
Отдавна не бях влизала тук.Вале,честито страхотна новина.Много се радвам за теб. Hug Пожелавам ти щастлив и пухкав финал!
На мен при втората инвитро процедура ми изискваха изследванията отново,защото въжали 1м.Пускахме ги пак с ММ.Хормони не са ми искали,но през ден ме преглеждаха на ехограф.Каквото трябва ще ви кажат.Моят съвет е,не си самоназначавайте изследвания.Д-рът се дразни на такива самоинициативи.Обсъждайте с екипа,каквото ви притеснява и питайте.Дори да чувствате,че дотягате с въпросите си,питайте.На докторът бързо му минава. Wink

# 663
  • Мнения: 697
Вале ,честито 😘 лека бременност и се радвай на всеки миг ! Аз съм почти на финала с близнаците 😘 живот и здраве края на месеца ще се гушкаме .
На мен никога не ми е било проблем да говоря с които и да било от двамата д-р Александров .
Успех на всички които са избрали този лекар,екип и клиника за мен те са върха !

# 664
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Стефи, много ти благодаря ! Hug
Усмивка, благодаря ти. Леко секцио ти желая. Kissing Heart. Между другото мисля че те видях в клиниката точно в деня на трансфера ми Simple Smile

# 665
  • Мнения: 697
Възможно е ,ако бременната която си видяла е изглеждала като усмихнат сериен убиец съм била аз 😘 декември прегледа ми беше на 12.

# 666
  • Мнения: 99
Здравейте ,момичета аз съм от доволните пациентки на доктор Александров !Предстои ми инсеминация при доктор Александров !Някоя от вас правила ли е скоро ,да сподели !

# 667
  • Мнения: 89
Аз правих в петък. Моята беше с лека стимулация - биха ми две инжекции за да порастне малко фоликула и след това още една, за да се спука. В деня на инсеминацията минах преглед и казаха, че е спукан вече. Доктор Кисьов ми я прави, макар че съм пациентка на д-р Александров.
Късмет ти желая!

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 11:24 от skirova

# 668
  • Мнения: 91
Skirova, искам да те питам какви изследвания ви пуснаха преди инсеминазията и колко ви струваше.Аз по всяка вероятност ще правя март месец,но не питах за цена.Ще съм благодарна да ми отговориш.

# 669
  • Мнения: 89
Преди самата инсеминация пуснахме с партньора Спин, хепатит B и C, сифилис, които ни струваха общо около 140 лв. Кръвна група също искат, ако нямате документ за кръвна група. На нас ни излезе около 700лв всичко. 400лв е самата инсеминация, която сума включва прегледите преди манипулацията. Платих също 3 инжекции. Двете за стимулацията бяха по 40лв всяка и 3тата за пукане на фоликула струваше прибилизително 60лв. 20 лв струваха общо микробиологиите на двама ни - неговата се взема от материала, който дава, а твоята при някой от прегледите.
Лек ден!

# 670
  • Мнения: 91
Skirova,благодаря ти много.Пожелавам ти след няколко дни да видиш чертичките(2 на брой),после тупкащото сърчице и след още малко да държиш в ръцете си всичко това.
Дано не съм досадна,но искам да питам от колко време правите опити и имате ли причина за стерилитет,защото на нас уж всичко ни е на ред,но 2,5г. (след мисет) не се получана и всички ни карат да чакаме.

# 671
  • Мнения: 89
Благодаря ти за пожеланията!
Питай каквото решиш, нямам проблем да отговоря.
Лично ние не правим опити от много време, 9 месеца, ако трябва да съм точна, но сме на възраст и двамата - аз на 38, той на 42. За това реших на 6-тия месец опити да подхванем изследванията. На първо четене няма нищо обезпокоително и при двама ни, но Александров смята, предвид възрастта ни, да действаме по-експедитивно, т.е 4 инсета и после евентуално инвитро...

# 672
  • Мнения: 89
Искам да попитам пациентките на Александров: изследвали ли сте TSH хормона, защото нали навсякъде битува мнението, че трябва да е под 2 за да се случи забременяване, макар че в практиката сигурно има случаи на жени, забременели и с по-висок хормон. Александров ми даде да разбера на първата ни среща, че за него не е от значение това.
Аз реших профилактично да го пусна ноември месец и резултатът беше 2.4. За първи път си изследвам този хормон, както и не усещам някакви симптоми, но пропуснах да попитам на инсеминацията дали тази стойност е ок или не....

# 673
  • Мнения: 4 005
По-добре се консултирайте преди това с ендокринолог.Изследвала съм периодично TSH и винаги е бил около 1.

# 674
  • Мнения: 89
Благодаря! Ще го направя.
Днес пуснах още едно изследване, за да проверя хормона и, като излезе резултата, ще преценя как да действам.
Усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт