Защо ВЕЧЕ не се отговаря на случайни питания в отчетните теми???

  • 3 700
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 425
Ако искаше само отговори, които се съгласяват с теб, що не го написа още в първия си пост?

не исках САМО такива,но определено само 1–2 момичета потвърдиха моето впечатление(колко са прочели и колко са ми отговорили е друг въпрос)....изглежда аз съм в грешка  newsm78 newsm78 newsm78 или просто тези момичета вече дори не отварят Родители в Чужбина ....ако ви извадя 4/5/6 цитата на НОРМАЛНИ питания или представяния в някоя тема БЕЗ отговор темата ще стане за Клюкарника  Peace ,но определено ми беше полезно  и ви благодаря отделеното време да ми отговорите  Peace 

# 31
  • Мнения: 2 237
Преди време четох отчетната тема на държавата, но участвах много кратко в нея. В момента, ако попадна на питане и имам възможност и най-вече време да отговоря, правя го на ЛС. Мисля, че това оставя впечатление у другите, че никой не пише, а всъщност кореспонденцията тече по друг начин.

# 32
  • Мнения: 46
В нашата тема винаги отговаряме, ако не знаем отговора, казваме ,че не знаем. Приятно е все пак да ти се обърне внимание и да не останеш глас в пустиня. Но ние не сме Германия и тук няма как някой да се юрне за социални помощи, затова и нямаме подобни питания.
Разбира се много дами се появяват ,питат, отговаря им се и те повече не се вясват, дори и за мерси, но това си е техен проблем.
Аз лично смятам, че отговаряйки на въпрос, може да помогнеш и на някой който го интересува нещо подобно или ще научи нещо което ще му потрябва в последствие.
Все пак сме форум за взаимопомощ, нали ? Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 093
Кала аз до колкото разбрах си помолила момичетата в канадската тема да гласуват за твоя приятелка. Аз сьм в Канада и ми стана интересно. Отворих линка, само че клипа дори не е на английски (аз друг език не разбирам), и сьщо много трудно се зареждаше, така че го затворих. Може би и другите са направили сьщото, може и някой да е гласувал. Според мен драма няма за да пускаш подобна тема. Все пак и ти не си се постарала да намериш канадски сайт, който излъчва това предаване, така че не се учудвай че не е имало отговор.

# 34
  • Мнения: 1 102
Забелязвала съм това в темата на държавата, където пребивавах до преди известно време. Там по принцип атмосфера беше малко стари <-> нови.  Много общи или туристически въпроси бяха подминавани или отговаряни с "погледни назад, писали сме".

Наистина много въпроси се повтарят, но не винаги могат да бъдат намерени отговорите в предишни теми толкова лесно. Често има 20+ теми за дадено  държава, всяка по 50 стр. , човек трудно може да отдели време да ги прочете всичките.  А като се търси в търсачката за нещо специфично, може да не се намери, защото е писано за него "видоизменено". Давам пример: Търсим информация за "Vodaphone" , мобилен оператор.  Обаче същия може да се срещне написан побългарено като "Водафон", "Водапфоне" и тн. Или за някой Amt от немско езичните страни- "амт" , "амта" и тн. От побългаряването, много отговори не могат да се намерят лесно.

Нека не се сърдим на "елементарни" въпроси, ако някой има време и желание може да отговори. Аз лично пиша ЛС, ако видя някой неотговорен отговор. Рядко пиша в отчетни теми, по- скоро ги следя.

# 35
  • Мнения: 3 425
Линден, поне някой да беше реагирал някакси  Rolling Eyes    линкът,който съм публикувала в канадската тема  е на групата във фб,а в тази тема е http://www.wat.tv/video/p6taig2ed-5cehr_4vvbl_.html .....в канадската тема никой дори не попита/каза нищо,така че се съмнявам,че бавното зареждане е проблема  Rolling Eyes както и да е  Rolling Eyes

Ли Лу, радвам се да знам,че има и такива като теб  Peace , но едва ли са много  Peace  


Ибсена,  Peace

# 36
  • Мнения: X
Кликнах на линка. Гледах 8 секунди. Затворих. Какво искаш да ти кажа.

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 23:03 от Анонимен

# 37
  • Мнения: 3 425
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Моля модератор да заключи темата,за да не се изопачи моята *драма*  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 2 786
Значи цялата тема е просто една сръдня, задето потребителите в една тема не са реагирали на постнат от авторката линк.  ooooh! Все едно са длъжни ...

Да, по-добре да се заключи темата, защото стана много трагикомично.

# 39
  • Мнения: 3 425
Значи цялата тема е просто една сръдня, задето потребителите в една тема не са реагирали на постнат от авторката линк.  ooooh! Все едно са длъжни ...

Да, по-добре да се заключи темата, защото стана много трагикомично.


 smile3505

# 40
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 110
°×Кала×° , аз напълно те разбирам. Мисля, че темата още от началото пое в друга посока, отговори за емиграция в съответната страна. Не ми се е налагало питане в тема от друга страна. Но пък точно това се случва в английската тема, влиза някой нечесто пишещ, пита нещо или просто споделя, а отсреща все едно няма пост, пълен игнор. Поне с няколко момичета се случва това, с тях си пишем често на лични или по скайпа. Включваме се много рядко. И с мен е същото, а съм тук още преди да има теми по държави, просто някои най-нахално ни изритаха от темата.

# 41
  • Мнения: 2 786
Така изглежда в очите ми, Кала. Странно как от този единичен случай се стигна до това смело обобщение за цял подфорум в заглавния пост на тая тема. Както и да е, приключвам участието ми в тази тема.

За протокола: Никога не гласувам за един участник, само защото произхожда от същата страна, от която и аз. Гласувам за този, който харесвам. Агитации "гласувайте за българското" ги подминавам. В този конкретен случай и аз не бих обърнала внимание на призива, линка и целия пост.

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 789
Аз пък не схванах кво питане има в един пуснат линк? Ама сигурно щото не съм възпитана правилно Thinking

# 43
  • Мнения: 2 093
Линден, поне някой да беше реагирал някакси  Rolling Eyes    линкът,който съм публикувала в канадската тема  е на групата във фб,а в тази тема е http://www.wat.tv/video/p6taig2ed-5cehr_4vvbl_.html .....в канадската тема никой дори не попита/каза нищо,така че се съмнявам,че бавното зареждане е проблема  Rolling Eyes както и да е  Rolling Eyes

Ли Лу, радвам се да знам,че има и такива като теб  Peace , но едва ли са много  Peace  


Ибсена,  Peace

ами ето, аз реагирах, но ти пак не си доволна  Laughing
добре де, в фейсбук може да разпратите този линк до много по-голяма аудитория, какьв е проблема че 10-15 човека от канадската тема не са обьрнали внимание. Наистина малко се драматизира и темата се изчерпа.

# 44
  • Мнения: 3 425
Линден, кога реагираш...след като го пиша в отделна тема  Rolling Eyes кое ми е недоволното  Rolling Eyes

А  какво ще кажете за нормален поставен въпрос или представяне на ново момиче в дадена тема и никой не реагира  newsm78 newsm78 newsm78 не се хващайте само за моя пост...не само той е провокирал темата...и да има ги тия постове ...не падам от Марс   Confused

Който пожела разбра за какво пускам темата  и ми отговори - не съм държала да са съгсласни с мен!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт