Търновските мамчета и малките им коледарчета

  • 65 289
  • 724
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 32
Честита нова година! Нека бъде изпълнена със здраве и хубави неща!
Дочух, че ако си самотен родител (ние с мъжа ми нямаме брак) имаш право да плащаш половин такса в яслата. Някой знае ли нещо по този въпрос? Дали евентуално мога да имам някакви претенции в нашия случай? 

# 181
  • Мнения: 822
vio_letka, доколкото ми сподели една приятелка, която също няма брак с бащата на детето и която се е интересувала по въпроса, имаш такова право, само ако бащата не е припознал детето.

# 182
  • Мнения: 1 226
Здравейте мами и Честита Нова година! Живи и здрави сме, това е най-важното Wink

Та на въпроса - предстои ми преместване в Търново. Как стои въпроса с детските градини и яслите? Какъв шанс имам да ги запиша? Изобщо възможно ли е? Голямата е на 4, малката на година и половина.

# 183
  • Мнения: 822
Здравейте мами и Честита Нова година! Живи и здрави сме, това е най-важното Wink

Та на въпроса - предстои ми преместване в Търново. Как стои въпроса с детските градини и яслите? Какъв шанс имам да ги запиша? Изобщо възможно ли е? Голямата е на 4, малката на година и половина.

Eee, Стел, като те видях в нашата тема и се ухилих широко  Heart Eyes  Много хубаво, че ще идваш да живееш в Търново! Тъкмо ще се видим, като се установите.

Ако искаш да питам в нашата градина какво може да се направи по въпроса, че не съм наясно. За малката - ясла, ама коя... в кой квартал ще сте?

# 184
  • Мнения: 1 226
Слънце, най-рано другия месец ще е. Все още не ми е ясно. Някъде на квартира ще сме. Исках само информативно да знам, защото тук в Ловеч приема за детските градини е само през септември, за яслата за малката няма проблем когато и да е.Но Ловеч е малък град ....

# 185
  • Мнения: 822
Аз ще питам в нашата градина какво се прави в такъв случай и ще ти драсна. Цункай мацките от мен Heart Eyes

# 186
  • Мнения: 1 226
И от нас целувки за принцесата и погали коремче  Heart Eyes

# 187
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
За много години, да сте живи и здрави най-вече Simple Smile
Имам два въпроса: къде в търново има класически балет за малки деца и от колко годишни ги вземат? И търся ресторант с жива музика, но не чалга - пиано, китара, цигулка, нещо като хана Хаджи Николи.

# 188
  • Велико Търново
  • Мнения: 3 163
И търся ресторант с жива музика, но не чалга - пиано, китара, цигулка, нещо като хана Хаджи Николи.

Вин Палас - Арбанаси

# 189
  • Мнения: 32
Благодаря за отговора Моарейн Simple Smile

# 190
  • Мнения: 263
Юле, сещам се за ресторанта на "Болярски" (долу беше една дама с господин с йоника, а горе свиреше соло една цигуларка дсота приятна). Друго място е ресторант "Асеневци" (бившият Руски клуб), но не знам дали всяка вечер има музикант.  Има и два пиано бара - "Максимус" и бившото кафе "Италия" Peace

# 191
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 269
...
Бих искала да помоля за мнения за добър специалист по ехография на коремни органи в града.

Е, добре де, то добър явно няма, но поне някакъв специалист по ехография нема ли у тоя град Mr. Green

# 192
  • Мнения: 331
Аз съм ходила на ехограф в Нова болница при д-р Христов. Беше много внимателен, отговори на всичките ми въпроси.

# 193
  • Мнения: 1 546
За много години, да сте живи и здрави най-вече Simple Smile
Имам два въпроса: къде в търново има класически балет за малки деца и от колко годишни ги вземат? И търся ресторант с жива музика, но не чалга - пиано, китара, цигулка, нещо като хана Хаджи Николи.

Юле, в градината има Simple Smile Елица Филева го води, много е сериозна и отговорна, Симона е очарована и пределно е много запалена.  Simple Smile

Честит имен ден на всички празнуващи днес!!  bouquet

# 194
  • Мнения: 7 174
Може ли да ми препоръчате добра шивачка? Искам да си скъся една рокля и евентуално да прибавя копче към едно сако.

Общи условия

Активация на акаунт