Търновските мамчета и малките им коледарчета

  • 62 258
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
В "Стартилат" веднъж ни бяха забравили, отивам - кьорав балон нямаше, камо ли друга украса и нагласени маси. Чистачката тича до книжарницата за балони... Добре че подраних с 15 минути.

# 721
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Това е ужасно!Ако беше и тортата от тях се проваля празника,как може да ви забравят.

# 722
  • Мнения: 1 813
Сезони се намира точно под стълбите на детска градина Евгения Кисимова на ул.Елин Пелин.

https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%BD%D0%B5%D0%BA-%D0%B1%D … 150607452?fref=ts
Роси, сезони май има нещо като батут под детската площадка- или се лъжа newsm78. Там навън е много приятно- ще има къде да тичат децата. И да няма аниматор- толкова много деца- знаеш каква игра ще падне. Брей на един р.ден с аниматор- каката ни проглуши ушите. изобщо съм на мнение, че ако има музика, балони и деца- те сами ще си направят празника/децата/.Хич няма нужда някой да им казва какво да правят Naughty

Чувала съм, че в Сезони пиците са добри...Хайде моля те, пиши колко ти е излязло всичко, ако е в Сезони- ако не тук, то на лични.ХУбав празник!!    bouquetПишеш за твоята позната, че излязло 150 лв- какво са яли всъщност - малко повече подробности? При нас децата са 4 и 5, 6 възрастни

# 723
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Роси, от тях беше тортата, но нея я бяха направили  Peace

# 724
  • Мнения: 41
Момичета, спретнах набързо новата ни темичка Simple Smile Ако имате корекции или допълнения към информацията най-отгоре, моля, пишете ми на лични съобщения Simple Smile Нека има много слънчево и цветно настроение в следващите ни 50 странички Hug

Общи условия

Активация на акаунт