Пума....взех си за 80 лв от магазина на Полтава (след новите блокове, на ъгъла с улицата, водеща към Симеон Велики). Имаше и детски по 60 лв......много съм доволна = удобни, меки, не съм усетила да пропускат....

Доколкото знам кабинета и е в поликлиниката, но ако може да ми кажете и работно време ще ви бъда много благодарна. 
Доколкото знам кабинета и е в поликлиниката, но ако може да ми кажете и работно време ще ви бъда много благодарна. 


Но сега не знам, може за 2 години да са променили нещата. Иначе май нищо не носехме допълнително, там на място попълваш молба, май акт за раждане вземи за всеки случай, че не помня...


Доколкото знам кабинета и е в поликлиниката, но ако може да ми кажете и работно време ще ви бъда много благодарна.
Това е един от най-лошите гинеколози в Търново.