Сухи шампоани, ползвани марки и препоръки

  • 66 466
  • 173
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 674
Аз взех на Шаума, защото беше на промоция  Wink За сега съм доволна - не бих казала, че придава обем на моята коса, но не оставя бели следи, както Батист.

# 151
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Между другото и аз си взех този на Шаума, замина директно в кофата, всичко си е до коса. Обем не придава, но оставя много бели следи, аз с Батист такъм проблем нямам. Peace

# 152
  • Мнения: 1 243
Аз взех на Шаума, защото беше на промоция  Wink

И аз така. Laughing Веднъж го ползвах, но ми хареса повече от този DM-ският, който имах досега. Не останаха бели следи, а моята коса е доста тъмна.

# 153
  • Мнения: 2 846
Да докладвам Simple Smile,наскоро си взех на Балеа за руса коса.Доволна съм,ефекта е като при Батист..Ще го купувам и за напред.

# 154
  • Мнения: 1 745
Аз взех на Шаума, защото беше на промоция  Wink

И аз така. Laughing Веднъж го ползвах, но ми хареса повече от този DM-ският, който имах досега. Не останаха бели следи, а моята коса е доста тъмна.
И аз,и аз взех!  Laughing Пръснах се за проба ,но явно не пръснах достатъчно или не знам.  newsm78 Ще пробвам пак като ми се наложи,ама ще пръскам яко.  Mr. Green

# 155
# 156
  • Мнения: 192
Здравейте момичета Wink От доста време вече търся сухия шампоан на Dove. В Lilly и DM го няма, проверих няколко аптеки - не бяха чували за него. Има го на бул. България в София, но честно казано ми е доста далеч и транспорта ми е доста неудобен до там. Някой да има идея къде мога да го намеря Sad

Скрит текст:

Ползвала съм и Батист и съм безкрайно разочарована от него. Косата ми се сплъстява час-два след нанасянето му, а от белите следи не мога да се отърва по никакъв начин.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 54
Здравейте, дами!
Аз вече цяла година имам проблем с омазняването. Не знам какво и стана на буйната ми грива, но факт...започна да създава проблеми.
Престраших се да си взема ето този https://www.google.bg/search?q=batiste+heavenly+volume&espv= … rc=LZrr29zUmtiBTM:

И досега...няма по-доволен човек от мен, сигурно!
Когато започнах да го ползвам бях руса, след това реших да мина на омбре- с тъмни корени. Не съм забелязала въобще да ми остават бели частички. Може да зависи от степента на омазняване на косата или от самия пигмент на косъма, но този шампоан спасява 3тия ми ден след измиване Simple Smile  bouquet

# 158
  • Варна
  • Мнения: 54
Здравейте момичета Wink От доста време вече търся сухия шампоан на Dove. В Lilly и DM го няма, проверих няколко аптеки - не бяха чували за него. Има го на бул. България в София, но честно казано ми е доста далеч и транспорта ми е доста неудобен до там. Някой да има идея къде мога да го намеря Sad

Скрит текст:

Здравейте! Работя като търговски представител във фирмата, която е официален дистрибутор на Uniliver ( включително и Dove), но откъдето и да го видите..не е предназначен за българския пазар(поне не все още- силно се надявам това да се промени). И за да се обоснова, ще вметна само, че бях намерила интимен гел на Dove, който ако видя отново, ще го купя, само за да го изгоря ритуално! Такива обриви и чудеса, не съм предполагала, че може да се получат! Внимавайте много с тези стоки!  bouquet

# 159
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
На Батисте сухият шампоан за обем е възможно да прави косата твърда и да седи като лак. И аз бях сбъркала да взема този шампоан, но със зеленият нямам такъв проблем . Фаворит ми е изхабила съм сигурно 15 флакона  Mr. Green . На Балеа сухият шампоан също е хубав, но сега искам да сменя с нещо друго, може би от професионалната козметика за коса, но опита ми показва, че дрогерийните сухи шампоани са по добри от професионалните (говорим само за сухи шампоани)

# 160
  • София
  • Мнения: 1 674
В крайна сметка не останах особено очарована от сухия шампоан на Шаума - не бих казала, че придаваше обем, а също така и свърши адски бързо (или поне с такова чувство останах). Още преди да го свърша взех сухия шампоан за тъмна коса на Балеа (пак по прозаичната причина, че беше на промоция Wink) и за сега съм със смесени чувства - отнема добре омазняването, дори бих казала, че на моята коса придава и обем, но като прокарам пръсти през нея все едно е адски мръсна, чак ръцете си усещам лепнещи. По принцип винаги като ползвам сух шампоан връзвам косата, а вързана изглежда добре, но самата мисъл, че имам нещо лепнещо на главата леко ме смущава  Joy

# 161
  • Мнения: 892
На Батисте сухият шампоан за обем е възможно да прави косата твърда и да седи като лак. И аз бях сбъркала да взема този шампоан, но със зеленият нямам такъв проблем . Фаворит ми е изхабила съм сигурно 15 флакона  Mr. Green . На Балеа сухият шампоан също е хубав, но сега искам да сменя с нещо друго, може би от професионалната козметика за коса, но опита ми показва, че дрогерийните сухи шампоани са по добри от професионалните (говорим само за сухи шампоани)

Аз съм доволна от Label. M - предполагам че е професионален, защото си го купих от фризьора, но не го ползвам често. По принцип фризьорите не ползват много сухи шампоани, предпочитат просто да измият косата Laughing

# 162
  • Мнения: 888
Аз съм доволна от сухия шампоан на Rene Furterer .

# 163
  • Мнения: 1 243

A пък аз май ще го изхвърля този на "Шаума", никак не се разбираме с него... Усещането не ми харесва, не бих казала, че оставя бели петна, но и косата някак не изглежда естествено. Само ароматът му ми е ок май след 3-тата или 4-та употреба.

# 164
  • Мнения: 1 334
Към този момент вече имам нов любим продукт - Kardashian Take 2. Много приятен аромат и за пръв път мога да кажа за сух шампоан, че косата ми изглежда като измита току-що.

Общи условия

Активация на акаунт