Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
Какви са някои методи за облекчаване на коликите при бебетата?
Какви са симптомите на отток по време на бременност и как да се справим с тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
-
Какви са някои методи за облекчаване на коликите при бебетата?
-
Какви са симптомите на отток по време на бременност и как да се справим с тях?
Отокът по време на бременност, известен също като оток, е често срещан симптом, който включва подуване на краката, натрупване на течности и усещане за тежест или болка в краката. Може да бъде особено забележимо в края на деня и може да се облекчи с почивка и повдигане на краката. Други симптоми на бременност включват болки, гадене, контракции и проблеми с храненето. Предложенията за справяне със симптомите включват посещение при лекар, използване на епидурална упойка по време на раждане, контролиране на лакомството на бебето чрез здравословна диета и упражнения, справяне с газовете и коликите чрез промяна в диетата или приемане на лекарства без рецепта и подготовка за раждането и грипни симптоми.
-
Какви са някои методи за облекчаване на отока по време на бременност?
-
Какви са симптомите на бебе, което повръща след всяко хранене?
. Аз се притеснявам как ще ѝ обуят чорапогащника и че сукманчето ще ѝ е голямо, т. к е размер 0-3, а не нюборн
обаче толкова мн ми харесва този тоалет... на таткото също
.
. Почти 13 години бяхме заедно, всичко е преживявал с мен, само бебето не успя да дочака

та имаше преразглеждане на гардероба в последния момент (добре че имах план Б). Шушул, якенцето е върхоовно 
, ,
, и една с отворени очи
Мисля, че е О.К. за възрастта на Бубка (11 дни)? По голяма нужда ходи често само веднъж на денонощие, но пък количеството е впечатляващо - това сякаш също е О.К.?. Беба има вече леки колики - недоволства, които след изпускане на газове се облекчават, и ми се струва, че в част от случаите търси гърдата по-скоро за успокоение. В тази връзка искам да попитам -

Съвсем нормално е, при по-едри родители детето да расте по-едро, разбира се има и изключения. Ти полагаш основните на здравословното хранене, оттук нататък, можеш само да продължиш с пълноценно и здравословно хранене и достатъчно движение
Страшно се радвам че успях да спася поне тези двете бебенца, дадохме ги на един познат, който се грижи и за други кучета.За пореден път се убедих, че по-голямо животно от човека няма.......То е от ясно по-ясно че някой ги е хвърлил на пътя.....сърца имат ли тези хора.....Като не искат поколение, защо не си кастрират кучетата....Това ме влудява направо.....