Бебеправене тема 20 - В зимните студени дни, действаме усилено за две черти!

  • 16 926
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 131
И аз се чудех за Ели...
Мен гърдите не ми баха станали твърди, само ме боляха.

Аз да споделя нещо. При наличие на фоликул 14 мм., досега винаги съм имала бледа втора черта на тест за О. Обаче този месец няма, което е много странно. А фоликулът е налице. Нали все пак УЗ показва най-ясно картината.
Тук нашата мила Алекс_н ми сподели, че след нейната химическа бременност изобщо не е видяла втора черта на теста за О., а е забременяла веднага на другия месец. Много ми е странно това, но и при мен нещата сочат натам. Какво мислите по въпроса? Какво може да е обяснението?

# 16
  • Мнения: X
Здравейте момичета!!! Надявам се да приемате и нови попълнения в темичката....все си мислех, че няма да дойде ред да се разпиша пак тук , ама нейсе...Имам момченце на 6 г. и след дълго мотаене решихме най-накрая, че е време да зарадваме хлапето с братче или сестричка. Засега от 3 месеца насам опитите са неуспешни, но вярвам че скоро време ще видим 2 те чертички и ние.  Peace Peace

Добре дошла!  bouquet Само не се задържай дълго,макар компанията да е много приятна. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 218
Благодарим на Веси за новата темичка и дано я изпишем с много положителни емоции и тестове.
Вярвам и се надявам, че щастието ще изпълва сърцата ни всеки ден, а чудесата стават не само по Коледа, стига да вярваш в тях! НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА!

# 18
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема, желая на всички успех този месец!  Hug

Днес си взех тестовете за овулация от ebay, даже направих един успоредно с Oviewза сравнение. На английския двете черти са еднакво плътни, обаче са много бледи, а на Oview тестовата линия е бледа. Мисля към 19 ч. да направя още един, че днес май избързах...

# 19
  • Мнения: 81
На тези тестове за О вече не знам дали да им вярвам

# 20
  • Мнения: 318
Здравейте момичета!!! Надявам се да приемате и нови попълнения в темичката....все си мислех, че няма да дойде ред да се разпиша пак тук , ама нейсе...Имам момченце на 6 г. и след дълго мотаене решихме най-накрая, че е време да зарадваме хлапето с братче или сестричка. Засега от 3 месеца насам опитите са неуспешни, но вярвам че скоро време ще видим 2 те чертички и ние.  Peace Peace

Добре дошла!  bouquet Само не се задържай дълго,макар компанията да е много приятна. Simple Smile

Хехе, благодаря, дано!!! Спомням си преди години колко приятно ми беше да пиша в тази тема за всички трепети. Дано всички малко по- малко да се пренесем в отчетните темички с бремелинките!!! Crazy Hug Crazy

# 21
  • Мнения: X
Уф, ами аз за първи месец ги правя. По принцип щеше да е хубаво да отида лекар за ФМ, но точно в момента нямам възможност.

# 22
  • Мнения: 2 003
Цоп ... и аз тук, за да ви следя Simple Smileм

# 23
  • Мнения: 442
Записвам се и аз Simple Smile) Страхотна темичка  Heart Eyes Ами не смея да направя теста,страх ме е ,че ще е отрицателен Sad Но,ако не ми е дошло до утре,утре сутринта ще направя тест и ще се надявам да е положителен ! Целувам ви  Praynig

# 24
  • Мнения: X
Дес,съмняваш ме нещо ти! Hug Дано е положителен и да повлечеш краче на всички тук! Praynig

# 25
  • Мнения: 227
Стискам палци,момичета Simple Smile

# 26
  • Мнения: 630
Oo Весе! Супер е !
 Peace

И аз си мислех за Ели- пиши ни момиче!  Вижте как сме се привързали едни към други, addicted!

Аз нямам търпение да дойде 16:40 да ме види тази лекарка и да каже какво що става около мен!
Ще ви пиша чак вечерта като се прибера...
абе Танче- ти ме питаше за гадното топче, смали се учудващо, но все още седи...
7ден от Ц , а имам леко розово зацапване няколко пъти на ден, което нииикога досега не се беше случвало, защото с 3дена цикъл на 4ти цапа и от 5ти ден отново сме в играта...а сега? хммм newsm78

# 27
  • Мнения: 243
Милички тук съм!Просто нямам сили!Не снощи говорихме, но наистина го е решил.Едва ли само вманиячеността ми за дете, го е накарала да вземе това решение.Аз наистина се държах много зле, бях изнервена ,казах много глупости.Задушавал се-от това ,че съм ходила по изследвания ,пиела съм витамини, била съм с термометъра постоянно и това го е накарало да се замисли.Разделяме се.Реших да си взема багажа и да го оставя известно време сам.Нека си помисли ,почине психически.Насила хубост не става.Ужасно е милички ,не ви го пожелавам. newsm45 newsm45 smile3518

# 28
  • Мнения: 1 152
Днес ми е 29 ден от Ц и даже болките в яйчниците ги няма вече никакви симптоми а остава малко до деня на истината ...
Хем се надявам да е станало хем си казвам че няма да мисля и че е малко верочтно сега и с тая киста, пф ужас
Ели съжалявам че сте се сдърпали с мъжо ти, надявам се нещата да се оправят поговорете и се иазяснете, макар че и аз съм на мнение като Принцеска колкото и да го преживяват при тях не е същото като при нас

# 29
  • Мнения: 630
Ели- много съжалявам...кофти развръзка на нещата, но поне не си ли казахте, че е временно, че ще усмислите нещата? Какво, това ли е края? заради няколко месеца вманиачаване?
Ние сме жени, инстинкта за дете е съвсем друго яче устроен...
толкова ми е тъжно за теб...сега къде си? казваш,че си се изнесла...боже, наистина е ужасно...опитвам се да се поставя на твое място и...
 Sad

Общи условия

Активация на акаунт