МАЙско бебче, дай ми знак-ритни в коремчето ми с крак!

  • 22 703
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 173
Невероятка, първо- честит ти 5-ти месец  bouquet, аз за акнето- и аз имам мнооого откакто съм бременна преди съм нямала, имам пъпки по цялото лице и по гърба и то са едни ситнички и не са за стискане, извинявам се за натурализма.Не се чувствам особено привлекателна, но предполагам ,че след раждането ще се махнат, ако ли не като спра да кърмя и почна пак с противозачатъчните със сигурност ще се махнат

# 31
  • Мнения: 2
И аз все съм пила противозачатъчни. От тях пъпките ми се поизчистват, но само от по-силните хапчета. Та точно преди да забременея, от 1-2 години ми се оправи лицето, но сега са едни такива дебели и болящи и не минават по един месец. Мажа ги с разни мазила и много се грижа за кожата си, защото съм си изградила този навик, но те са упорити и не минават.  Tired Ползвам хубава козметика, но явно тя не е определящ фактор. Пустите хормони са виновни за всичко!  #2gunfire

# 32
  • Мнения: 173
Същото е и при мен, абсолютно същото- цял куп дребни и някакви големи и много болезнени

# 33
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз в началото имах пъпки,суха кожа,мазна коса и се чувствах супер зле.Ма сега всичко се оправи и съм супер.Косата ми расте много бързо,което ме радвам,защото я пускам от много време и искам до кръста да стигне.

Момичета,не се стърпях и направих първата покупка за юначко Heart EyesДаже не знам как се стърпях досега Rolling EyesКупих му комплект на Авент с шишета 4 бр,2 залагалки и стерилизатор,както и коплект четка,гребенче и нокторезачка за новородени на Чико CrazyНе мога да им се нарадвам,особено шишетата са супер.Така не съм се радвала на мен ако си купя нещо,май вече майчинският инстинк ме е обзел тотално Heart Eyes

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 16:44 от Анализиращ се

# 34
  • Мнения: 173
Анализиращ се, браво, много ти се радвам  Hug Hug Hug
Аз много се чудя дали да ида до Хиполенд да си взема количка, ама ми се струва рано

# 35
  • София
  • Мнения: 1 121
Пъпки имах много допреди седмица-две, но с козметичката им разказахме играта. И маска странна ми сложи, салицил ли имаше вътре, що ли... А лятото и ранната есен борихме суха и чувствителна кожа  Crazy То не са хормони, то не е чудо. А косата много ми се омазнява, направо всеки ден си е за миене и дори след първото измиване не я чувствам добре - една тежка, тежка...  Confused

Аз мислех до Хиполенд да ходя, но снимката от миналата тема ме отказа, благодаря за което!

Анализиращ се, честито сефте на покупките! Силно се надявам и ти пожелавам шишетата да не ги ползваш - аз се пробвах с 2-3 за водата, но докато се кърмехме активно така и не пропи. И после вече си беше за шише за голямо дете. И другото, което ми хрумва е, че шишетата имаха някакъв срок на стареене на пластмасата, провери за всеки случай.
И на мен тези дни много ми се върти да си купя нещо - едно такова да си го представя вече, иска ми се и гардероб да пренареждам и място да освободя. Знам, че е много рано, ама ме чегърта.

Анум, ти си знаеш!

# 36
  • в пералнята
  • Мнения: 1 005
Оооо, много съм пъпчасала, направо съм като пица в лицето. И гърба... Косата ми изглежда ужасно сплескана и мазна...  Направо съм отвратителна...

# 37
  • Мнения: 326
За акнето са ми казвали, че има доза наследственост-ако родителите ви не са имали и вие няма да имате.Майка ми и баща.ми никога не са имали акне и двете със сестрата не сме имали.
Но аз също така пия противозачатъчни от доста малка-на 13 ми изписаха първите и може и те да са изиграли роля. Пъпките ги боря със силицилов спирт, няма толкова хубаво нещо.Виж при акне не знам, там е друга работата от просто пъпчици.
 
Анализиращ се, браво за първите покупки.  
Аз купих бялото елече, за което ви говорих и съм си го сложила центтално на дивана и си му се любувам.
За шишета мисля и аз някакви комплектче да взема, но да не са много, че не знам дали пък няма да са ми излишни.Дай боже да кърмя и да ми трябват за водичка и някой чай за по-нататък.
Мисля да се уточним за изработката на креватчето и след нова година да го поръчам.  Има ли знаечние дървото  newsm78  ? Аз нищо не разбирам от материали, ще говоря с баща ми, но дъската, която искам да се сложи на решетките е някакво светло, леко златисто дърво...има ли значение какъв вид е дървото или да гледам просто да си го съчетая като цвят?

# 38
  • Мнения: 44
да се запиша  и аз

# 39
  • Мнения: 42
Лелеее този Хиполенд ми излезе през носа  Whistling. Tо аз съм си виновна  Blush, ама ... След двучасово висене в магазина (обикаляне, после опашка за касата, след това мъкнене на покупките към колата) - е резулатата беше кърваво зацапване  #Cussing out  Rolling Eyes. Много се изшплаших, защото за мен това не е ново явление (досега две от бременностите са ми били съпътствани от кървене), но не и  с тази бременност  Crossing Arms, всичко си беше нормално и спокойно до днес. Явно си надцених силите  Confused. Отидох веднага на пеглед. Слава Богу всичко е наред  Praynig! Сега пълен покой, 3x2 но шпа и разрешение за ходене само до WC  Blush.

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 16:23 от buffy

# 40
  • Мнения: 173
Buffy,лягай и почивай и ще мине  Hug Hug Hug Hug Praynig

# 41
  • Мнения: 326
Бъфи, марш да лежиш.Изтегли си някакви сериалчета или зарибяваща игра.
 
Дано премине  Hug

# 42
  • Мнения: 3 944
Момичетата, които са ходили в Хиполенд, я кажете, струва ли си? Има ли интересни неща?

# 43
  • Мнения: 37
Малко късно ама запис Flutter

# 44
  • Мнения: 38
Здравейте,моми4ета  Hug
4естита ни нова теми4ка !
днес не ми остава време да се вредя до компа  Laughing
вчера си изкарахме страхотна ве4ер ,моят съпруг много ме изненада  Hug днес моята приятелка беше оставила за 2-3 4аса дъщеря си,която е приятелка с моята ,та малко бях по-заета  Peace
Анализиращ се,браво запървите покупки  Hug и аз ви се радвам на вси4ки смели,които ве4е сте взели по нещи4ко  Hug аз 4естно казано не мога за сега,и на мен ми с  струва рано  Wink не съм толкова суеверна,но при мен си го има притеснението и смятам,живот и здарве да запо4на с покупки 4ак в 8-ми ,9-ти месец  Hug
Buffy ,наистина гледай да по4иваш пове4е!Може би така е щяло да стане,но все пак не се преуморявай по магзините и дългите разходки!
Bellle Etoile,до сега не съм 4увала да има зна4ение за беб4ето дървото за кошарката  Hug Според мен трябва просто дави харесва! HugПонеже моята дъщери4ка се роди доста рано и както се досещате беше мъни4ка ,и купихме малка кошарка -люлка ,ползвахме я близо  6 месеца и ми беше много удобна Peace Но от практи4на гледна то4ка май пове4ето мами купуват стандартните кошарки  Peace Много са удобни тези с 4екмеджета отдолу  Peace особено при липса на място или  свободни шкафове  Hug
аз сега отиивам да хапвам ,4е нещо май огладнаях  Crazy Laughing

Общи условия

Активация на акаунт