Лондон - 4

  • 74 209
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 200
Здравейте! Моля помогнете,че заминавам след 2 дни ,а всичките теми изчетох през лятото и доста неща позабравих досега.Кацам на Хийтроу,оттам има ли откъде да се купи ойстер и да се зареди,както и дали може да се ползва до центъра.

Има. Преди да влезнеш в метрото има гише и там може да си вземеш билет. Сигурно продават и Ойстер.

# 61
  • Мнения: 80
 PraynigМоже ли за малко помощ? Билетите за Лондон вече са осигурени. Party Сега ще търся хотел. Може ли някой да ме ориентира в кой район е най-удачно да запазя хотел. Искам да е на комуникативно място – да може да се стига лесно и относително евтино до забележителностите,не търся лукс, ще се прибираме само да спим. Понеже полетът за София е в 6.25 сутринта от Гетуик какви са възможностите за предвижване през нощта?     

# 62
  • Мнения: 299
А аз искам да ви попитам кое точно се води център на Лондон. Може би Хайд парк,или не.Или вдясно от него-Mayfair,Soho,Ковънт гардън.Понеже разглеждам хотели около Хайд парк- над него и под него. Дали е добре там,или да търся вдясно то него.
Благорадя ви за всичко които съм научила от вас тук.

# 63
  • Мнения: 119
PraynigМоже ли за малко помощ? Билетите за Лондон вече са осигурени. Party Сега ще търся хотел. Може ли някой да ме ориентира в кой район е най-удачно да запазя хотел. Искам да е на комуникативно място – да може да се стига лесно и относително евтино до забележителностите,не търся лукс, ще се прибираме само да спим. Понеже полетът за София е в 6.25 сутринта от Гетуик какви са възможностите за предвижване през нощта?     

Най-евтино ще е някъде около гара Виктория. Иначе добър и комуникативен район е всичко около "Хайд Парк" -  Южен Кенсингтън , Наитбридж, Белгрейвия  , Мейфеър ...
Друг хубав район е около "Риджънт Парк"

# 64
  • Мнения: 119
А аз искам да ви попитам кое точно се води център на Лондон. Може би Хайд парк,или не.Или вдясно от него-Mayfair,Soho,Ковънт гардън.Понеже разглеждам хотели около Хайд парк- над него и под него. Дали е добре там,или да търся вдясно то него.
Благорадя ви за всичко които съм научила от вас тук.

Няма точно определение за център , но най-близо до него наистина се приема Soho и района. "Риц" ти е наблизо за следобедния чай Simple Smile
Ако можеш да си позволиш нещо свястно там или по "Парк Лейн" давай , иначе под и над Хайд Парк също е ОК . И на двете места са някой от най-скъпите жилищни квартали на планетата ... неслучайно.

# 65
  • Мнения: 119
3-Star Hotels in London Central for €38 / £31 & up

Ако някой рещи да се възползва това е страхотна цена за тия локации

http://www.holidaypirates.com/uk-ireland/3star-hotels-london-central-38-31

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Пропуснала съм цели 2 теми. Влизам да изчета всичко, тъй като на 30 Юни сме на концерта  на Роби Уилямс на Уембли. Този път преди да купя самолетни билети ще направя програмата за престоя, че предния път времето не стигна доникъде...

# 67
  • Мнения: 74
Вместо запис, снимка с любопитна катеричка, която се качва няколко пъти върху мен в градината на Кралицата.

# 68
  • Мнения: 4 418
Запис да ви следя! Планираме 5 дни в Лондон през април, като изчета темите ще започна с въпросите  Laughing

# 69
  • Мнения: 181
Здравейте, ще бъдем с дъщерями (8 г.) от 25 до 28 май в Лондон. Препоръчаха ми веригата Travelodge и съм се спряла на този http://www.travelodge.co.uk/hotels/421/London-Central-Waterloo-h … el/directions-map , близо до Ватерло и с добри отзиви, на прилична цена, като за центъра на Лондон. Ако някой има преки впечатления от него, нека моля, да сподели. Благодаря!

# 70
  • Мнения: 3 045
Здравейте, ще бъдем с дъщерями (8 г.) от 25 до 28 май в Лондон. Препоръчаха ми веригата Travelodge и съм се спряла на този http://www.travelodge.co.uk/hotels/421/London-Central-Waterloo-h … el/directions-map , близо до Ватерло и с добри отзиви, на прилична цена, като за центъра на Лондон. Ако някой има преки впечатления от него, нека моля, да сподели. Благодаря!

Ами не е много близо до спирката на метрото - дават го 800 м. Зависи къде кацате, какви са часовете на полетите, особено на връщане. Първо се съобразете с това, а след това отзивите за хотела като такъв.

# 71
  • Мнения: 181
Благодаря, кацаме на Лутън, с easybus до Victoria, от там с метрото до Ватерло - няма да сме с много багаж! На връщане полета ни е в 10:35 a.m., така че по същия път - наобратно. Въпросът ми беше по-скоро дали някой е отсядал в тези хотели и тъй като имат sale on много изгодни - дали е добре да се резервира отсега или да се изчака? Благодаря!

# 72
  • Мнения: 125
tangeo, не мога да помогна с лични впечатления от хотела, но можеш да погледнеш тук - има доста отзиви за него  Peace

# 73
  • Мнения: 6 031
Благодаря, кацаме на Лутън, с easybus до Victoria, от там с метрото до Ватерло - няма да сме с много багаж! На връщане полета ни е в 10:35 a.m., така че по същия път - наобратно. Въпросът ми беше по-скоро дали някой е отсядал в тези хотели и тъй като имат sale on много изгодни - дали е добре да се резервира отсега или да се изчака? Благодаря!

По мои наблюдения(не конкретно за тази верига хотели) при много изгодни оферти се изисква или плащане веднага, или е неотменяема резервацията. Аз предпочитам отменяемите резервации. Особено, ако летите с нискотарифна компания.(Случвало ми се е да променят датите на полетите)
Така, че помислете си добре.  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 4 200
Цените на travelodge са такива, че и да откажеш резервацията няма да те е яд много. Ако за вашите дати цената е под 40 лири по-добре резервирай.

Общи условия

Активация на акаунт