Лондон - 4

  • 74 291
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 181
Благодаря много за отговорите, за трите нощувки сумата е 150 паунда, като за всеки ден са различни - най-скъпа е първата нощувка Simple Smile, след това падат. Сумата ми се струва прилична, като за центъра на Лондон, а и отзивите в tripadvisor са направо добри:) Така, че май ще рискувам, защото каквото и да изгледах в tripadvisor или е на баснословна цена или отзивите са кошмарни!
Още веднъж благодаря на всички!

# 76
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 509
Погледни и за Ibis hotel. Ние миналата година спахме в този до Уембли и бяхме много доволни, до хотела има гара и после връзката с метро. Тази година ще ходим април месец вече с детето и сме се насочили към този:
http://ibisbudgethotel.ibis.com/gb/hotel-8033-ibis-budget-london … hapel/index.shtml

# 77
  • Мнения: 155
благодаря за темата , аз планирам пътуване за края на април  Peace

И аз  Hug По-скоро и ние  Blush Записвам се да следя темичката. При нас особеното е, че крайната дестинация ще е Шотландия, Гласгоу, но кацаме в Лондон сутринта и ще сме цял ден там. Ще следя темичката, за да проуча и разбера за 1 ден какво може да се посети. Естествено обекти, които са наблизо Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 392
И аз се записвам в темата. Ще пътуваме за Лондон в началото на април. Вече сме запазили хотел в района на Ръсел скуеър, главно заради лесното придвижване от летището с метрото. Ще пътуваме с България Еър и кацаме на Хийтроу. Знам, че на терминал 4 има метростанция, пътувала съм само транзит през Лондон и съм изкарала половин ден на този терминал, но не помня дали наистина има станция. Нали не бъркам newsm78

# 79
  • Мнения: 4 234
Под терминал 4, където ще кацнете има спирка на метрото.

# 80
  • Мнения: 119
Погледни и за Ibis hotel. Ние миналата година спахме в този до Уембли и бяхме много доволни, до хотела има гара и после връзката с метро. Тази година ще ходим април месец вече с детето и сме се насочили към този:
http://ibisbudgethotel.ibis.com/gb/hotel-8033-ibis-budget-london … hapel/index.shtml

Ibis са добра верига , но Уембли си е на близо час път от централен Лондон .
Другите биват.

# 81
  • Мнения: 155
Здравейте,

Включвам се с въпрос, като предварително се извинявам, ако вече е коментирано. Ще бъда благодарна да ме насочите към коя тема, ако е, за да прочета.  Embarassed

Кацаме на летище Лутън. Ще ни вземат с кола от Лондон и ще пътуваме с кола до Гласгоу на същия ден. Но тъй като кацаме рано сутринта в 7:00, мислим да се поразходим из Лондон заедно с посрещачите си. Имам няколко въпроса. Първо, с Easy Bus ли е най-удобно да стигнем до центъра? Второ, къде има удобен паркинг да се остави кола и да се обикаля спокойно в Лондон? И трето, какво бихте препоръчали да се види за 1 ден? Благодаря много!  Hug

# 82
  • Мнения: 2 550
Здравейте,

Включвам се с въпрос, като предварително се извинявам, ако вече е коментирано. Ще бъда благодарна да ме насочите към коя тема, ако е, за да прочета.  Embarassed

Кацаме на летище Лутън. Ще ни вземат с кола от Лондон и ще пътуваме с кола до Гласгоу на същия ден. Но тъй като кацаме рано сутринта в 7:00, мислим да се поразходим из Лондон заедно с посрещачите си. Имам няколко въпроса. Първо, с Easy Bus ли е най-удобно да стигнем до центъра? Второ, къде има удобен паркинг да се остави кола и да се обикаля спокойно в Лондон? И трето, какво бихте препоръчали да се види за 1 ден? Благодаря много!  Hug

Биг Бен, Лондонското око, Аквариума, Абатството, Бъкингамския дворец, St. James парк...всичките са в един район и на пешеходно разстояние едно от друго

# 83
  • Мнения: 155
Здравейте,

Включвам се с въпрос, като предварително се извинявам, ако вече е коментирано. Ще бъда благодарна да ме насочите към коя тема, ако е, за да прочета.  Embarassed

Кацаме на летище Лутън. Ще ни вземат с кола от Лондон и ще пътуваме с кола до Гласгоу на същия ден. Но тъй като кацаме рано сутринта в 7:00, мислим да се поразходим из Лондон заедно с посрещачите си. Имам няколко въпроса. Първо, с Easy Bus ли е най-удобно да стигнем до центъра? Второ, къде има удобен паркинг да се остави кола и да се обикаля спокойно в Лондон? И трето, какво бихте препоръчали да се види за 1 ден? Благодаря много!  Hug


Биг Бен, Лондонското око, Аквариума, Абатството, Бъкингамския дворец, St. James парк...всичките са в един район и на пешеходно разстояние едно от друго

Имаш предвид този маршрут вляво нали, след като слезем на Waterloo?  Hug И аз него избрах, нямам търпение вече  Crazy Само да намерим и паркинг, ще е много добре  Simple Smile

# 84
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
може ли някой пътувал от Гетуик да ме посъветва колко време преди полет е добре да съм там  newsm78 Полета е много рано сутринта и не ми се ще да ставам по-рано от необходимото  Blush

# 85
  • Мнения: 3 067
може ли някой пътувал от Гетуик да ме посъветва колко време преди полет е добре да съм там  newsm78 Полета е много рано сутринта и не ми се ще да ставам по-рано от необходимото  Blush

Ами то не е до съвет, а изискване - най-малко 2 часа преди полета. Понякога има много голяма опашка за секюрити проверката, защото тя е една за всички полети, така че, ако в този момент има много пътници се чака доста, защото проверката е много детайлна. Но в интерес на истината съм летяла само с нормални полети, така че не знам за лоу кост, ако вашият е такъв.

# 86
  • Мнения: 499
може ли някой пътувал от Гетуик да ме посъветва колко време преди полет е добре да съм там  newsm78 Полета е много рано сутринта и не ми се ще да ставам по-рано от необходимото  Blush

Ами то не е до съвет, а изискване - най-малко 2 часа преди полета. Понякога има много голяма опашка за секюрити проверката, защото тя е една за всички полети, така че, ако в този момент има много пътници се чака доста, защото проверката е много детайлна. Но в интерес на истината съм летяла само с нормални полети, така че не знам за лоу кост, ако вашият е такъв.

Аз бях с online check-in, само ръчен багаж- отне ми час време..не повече.

# 87
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мерси за отговорите, ние с регистриран багаж, така че явно ще си отидем 2 часа по-рано  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 21
На Гетуик задължително поне 2 часа преди полета, че точно рано сутринта на секюрити се вият такива опашки... ( чек-ина е бърз, там не се губи време независимо дали с онлайн чек-ин или не, освен ако не е със селф-чек-ин и там половината не могат да се оправят сами и чакат някой да помага). Само погледни на страницата на летщето колко полети излитат по това време ( ако говорим за полета до София) и ще ти стане ясно:
http://www.gatwickairport.com/flights/departures/

# 89
  • Мнения: 56
Здравейте, момичета Simple Smile Предстои ми пътуване до Лондон края на месеца и за 2 дена изчетох всички теми и коментари, та чак главата ме боли вече  #Crazy Доста неща разбрах от вас относно транспорт, хотели, трансфери и др. Имам друг въпрос, който не срещнах никъде.. Тъй като ще сме там само за 3 пълни дни и естествено искам да видим максимално много места съм си направила вече план на действие. Но тъй като нямам идея колко време отнема самите посещения, тук се надявам някой с опит да сподели и да успея да имам по-реален план. Горе долу колко време трябва да се отдели да се разгледат следните места без много бързане: Мадам Тюссо, Зоологическата градина, Аквариумът? За музеите няма да питам, защото там си е вече много индивидуално, а и май ще си набележим само залите, които са ни интересни. Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт