Лондон - 4

  • 74 179
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 301
А някой ползвал ли е такси от летището Лутън до Лондон? И имате ли представа за какви пари става въпрос. Познат твърди,че за 10 п са го закарали до летището и за толкова са го върнали Shocked Не ми се вижда много реално.
Преди 2 години цената беше 75 паунда.
10 паунда е просто абсурдно.

Аз имам решение на загадката - ако са били 6 човека в таксито, тъкмо по 10тина паунда на човек се падат  Laughing
Ако имате желание за такси - провете в интернет. Такситата имат фиксирана тарифа от/до летищата. Ако намерите нещо, което ви устройва като цена - защо не Simple Smile

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Моля за помощ и мнения.... за първи път ще летим за Лондон от Пловдив... въпросите са ми за този хотел http://www.booking.com/hotel/gb/arriva.bg.html?aid=323175;label= … 07933dba4890a88X1 като разположение ....... ще бъда много благодарна, ако някой помогне...

# 737
  • Мнения: 19 018
като разположение е ок, но ревютата на хотела не са много добри
аз лично не обичам да отсядам в хотели с рейтинг под 7  Peace

# 738
  • София
  • Мнения: 402
Много благодаря за систематизираната информация, цял ден разглеждам различни сайтове и се чудя как да си набавя информацията, която ми е необходима и накрая попадам тук, където всичко е точно и ясно. След два дни излитам, след което ще се радвам и аз да бъда полезна с някакво инфо. Grinning Grinning Grinning

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 55
като разположение е ок, но ревютата на хотела не са много добри
аз лично не обичам да отсядам в хотели с рейтинг под 7  Peace
Благодаря за бързия отговор

# 740
  • Мнения: 175
И пак за Ойстер картата..... Разбрах, че се регистрира и на влизане, и на излизане от Метрото. А при качване и слизане от автобуси, пак ли трябва два пъти да се валидира /регистрира? newsm78

# 741
  • Мнения: 2
И пак за Ойстер картата..... Разбрах, че се регистрира и на влизане, и на излизане от Метрото. А при качване и слизане от автобуси, пак ли трябва два пъти да се валидира /регистрира? newsm78


Само на качване в автобуса - от предната врата, маркира се при шофьора.

# 742
  • Мнения: 6 031
С най-голямо удоволствие ви каня в обновената НОВА ТЕМА!
Заповядайте!

Общи условия

Активация на акаунт