Кюретаж и забременяване след това -40

  • 22 973
  • 731
  •   1
Отговори
  • NE
  • Мнения: 10 999
Нашите бебета!
svetla_81, бебе Димитър - роден на 08.10.2009
svetlencetoo, бебе Симеон - роден на 11.01.2010
Rosi79, бебе Лора - родена на 10.01.2010
Edna ot nas, бебе Камен - роден на 19.01.2010
Бадем, бебе Владимир - роден на 14.02.2010
Quasimodo, бебе Огняна - родена на 11.03.2010
Baby Love, бебе Вивиан - родена на 30.05.2010
Бяла Лястовица, бебе Борис - роден на  01.07.2010
Мама Инка, бебе Калина - родена на 23.07.2010
bibi76, бебе Михаела - родена на 05.08.2010
Rumix, бебе Красимир - роден на 07.08.2010
kittykat, бебе Теодора - родена на 15.08.2010
Tess, бебе Даниел - роден на 17.08.2010
Danielkka, бебе Дияна -  родена на 05.09.2010
Bobinka85, бебе Никола - роден на 30.09.2010
Дъгичка, бебе Рая - родена на 23.10.2010
jdesika, бебе Елена - родена на 09.11.2010
Beba81, бебе Анета - родена на 18.11.2010
galinanik, бебе Димана - родена на 01.12.2010
Мари, бебе Александра - родена на 08.12.2010
JennyAta, бебе Никола - роден на 26.12.2010
imam si edna mechta, бебе Лора - родена на 11.01.2011
botzy, бебе Мартин - роден на 13.01.2011
Тодорка Боева, бебе Светлин - роден на 24.01.2011
Янчето, бебе Даниела - родена на 26.01.2011
Jessika, бебе Борислава - родена на 18.02.2011
kokonito, бебе Тим - осиновен на 11.04.2011
PEMY, бебе София - родена на 13.04.2011
pepito21, бебе Веселина - родена на 27.04.2011
      зайче, бебе Андреа - родена на 05.05.2011
magnet for happiness, бебе Георги - роден на 03.06.2011
Myst, бебе Борис - роден на 02.06.2011
Vache, бебе Ралица - родена на 16.06.2011
Dinora1605, бебе Сиана
Amalleira, бебе Атанас и бебе Тодор -  родени на 14.06.2011
Orix, бебе Ива - родена на 02.07.2011
mamashu, бебе Даниел - роден на 11.08.2011
inka26, бебе Антон - роден на 19.09.2011
darkeyes, бебка  - родена на 26.10.2011
kokonito, бебе Ина  - родена на 10.11.2011
carry bradshow, бебка  - родена на 21.11.2011
me4koni, бебе Радостин - роден на 25.11.2011
horoze, бебе Яна - родена на 17.12.2011
bebo_sn, бебе Александър - роден на 04.01.2012
nimfi4ka, бебе Пресиана - родена на 27.01.2012
Doni M, бебе Васил - роден на 19.03.2012
kremmito, бебе Ема - родена на 04.06.2012
Кандидат мама, бебе Янислав и бебе Минчо - родени на 28.06.2012
Tedy_e, бебе Емма - родена на 11.07.2012
kukla_ta, бебе Ивайло - роден на 17.07.2012
dioni, бебе Кристиян - роден на 23.07.2012
Карри, бебе Анна - родена на 25.07.2012
danip, бебе Адриан - роден на 21.08.2012
cassiopeia_vn, бебе Валерия - родена на 09.09.2012
edna ot nas, бебе Явор - роден на 18.09.2012
basis, бебе Теодор - роден на 21.09.2012
Feq_na_z1bkite, бебе Божидар - роден на 03.10.2012
dion, бебе Сава - роден на 07.10.2012
toni_st, бебе Теодор - роден на 09.10.2012
svetla81, бебе Таня - родена на 20.10.2012
mimka_8, бебе Георги - роден на 01.11.2012
luni4ka_77, бебе Ивелин - роден на 07.11.2012

Нашите бременни!

мама Zlatence
мама .Вяра.
мама Мименце
мама adito87
мама klqsh
мама Action_Girl
мама Snejina k
мама lili 7
мама slanchice1
мама г-жа Анна
мама Tota
мама Lucky Plam
мама sas3

Лека и безпроблемна бременност!


Doni M

Ти си моето утро, моят лъч светлина,
моят бисер невиждан, като чиста сълза.
Ти сън несънуван, блян небленуван,
мой амбър безкрайно жадуван.
Мое всичко, мой рай, моя луна,
мой елексир, единствен на тази земя.
О, безпътнице смирена,
ти потъваш в тези очи...
Очи черни, по-черни от маслини
събрали в зениците всички години.
Незная аз как съм се смяла,
как съм дишала, как съм живяла...
По-истинска от всякога съм сега.
Пролетта на живота за мен разцъфтя!



Предишни теми






Правилата на Рейни!
1) Нови членове НЕ се приемат. Ако случайно има такива, то максимално допустимия престой е 3 месеца.
2) Всички настоящи да се изнесат направо към отчетни най-късно до 2 месеца и да се връщат тук, за да следят
празната тема, докато темата се запрати завинаги в архивите на форума!

Последна редакция: чт, 29 ное 2012, 19:32 от Хера

# 1
  • NE
  • Мнения: 10 999
С най-голямо желание (и доста притеснение дали ще успея навреме) пускам новата темичка.
Пожелавам да я напълним с много положителни тестове и родени бебоци. Hug Hug Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ето съм в новата тема  bowuu

# 3
  • Мнения: 113
Влизам и аз . Да ни е на късмет новата тема!

# 4
  • Мнения: 133
Поздравления, Феичке! Дано новата тема ни е изключително късметлийска! babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 5
  • NE
  • Мнения: 10 999
Благодаря ви много! Hug
Влизам под прашеца  newsm79 newsm79 newsm79

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Влизам и аз, дано само хубави новини да има в новата тема  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 179
Феичке, благодаря за темата  Hug С пожелания за много  EFP Късмет на всички нечакащи и много здраве и щастие на всички момичета в темата  Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 113
Action_Girl  благодаря, и аз влизам под прашеца Praynig
На теб лека бременност и успешно раждане!

# 9
  • Мнения: 1 656
благодаря за темата!   Hug Hug Hug ето и прашец от мен
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 10
  • Мнения: 348
Хайде и аз в новата темичка и дано ни е на късмет на всички!
дива77, предния път не съм правила никакви изследвания. Отидох на преглед след два цикъла и всичко беше нормално. Направиха ми и цитонамазка профилактично и тя беше с добри резултати. Всичко на всичко това е. Чувам за генетични и имунологични изследвания, прочитам и от вас резултати от разни други, непознати за мен, изследвания и почвам да се чудя дали пък не трябва да направя и аз нещо. Не съм следила нито овулация, нито БТ, но май ще трябва да почна от другия месец.
Толкова неща не са ми ясни...  ooooh!

# 11
  • Мнения: X
Феичке   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 656
ами след мисед и аз се бях стреснала, започнах да чета за изследванията, търсих причината. Моята половинка постоянно ми правеше забележки , че вместо да забравя и да гледам напред аз само се ровя, влизам в излишни филми. Двама , уважавани от мен лекари ме посъветваха да се заема с изследвания ако се повтори. По-скоро обърнах внимание на някои други симптоми- реших да си направя изследвания на половите хормони, на хормоните на щитовидната, микробиологии , хламидии, но някакси за мое спокойствие при следваща бременност.
Ноо честно да ви кажа от моите наблюдения съм разбрала, че на почти всяко второ момиче му се случва това-мисед, кухо яйце, химични бремености.... Това не е успокоение, дори е изключително притеснително. Моето лично мнение е , че ако се повтори или имаме някакви други симптоми е наложително да се направят нужните изследвания.

# 13
  • Мнения: 881
Здравейте,момичета  bouquet  bouquet  bouquet

Не съм влизала от много време,наистина,но.........нямаше как Sad
Теди беше единственната която подозираше нещо,но нарочно неисках да казвам защото чаках да се види дали всичко ще е ок и тогава да посмея да ви се похваля,но ето че сега влизам пак с лошата новина,че всичко беше за много кратко Cry
Имах няколко дена до цикъл,наложи се мъжо да оправя колата и похарчи доста пари,беше му много кофти и ми вика"Айде отиди да си купиш тест,поне ти да ме зарадваш",но аз така и не исках,той ме врънка,крънка и аз отидох и като го направих  EFP Rolling Eyes Бяхме много щастливи,аз се развълнувах,разтреперих,разплаках и помолих всичко да е наред,всякакви чувства ме сполетяха Praynig Отидох на работа на другия ден и казах на старшата ми,и след 1 седмица спрях работа защото ме болеше постоянно кръст,корем,влизах в операция и така,слагаха ми инжекции Но-шпа с Папаверин,но като работя файда нямаше и затова спрях. 2 дена след това се чувствах много добре,нищо не ме болеше и решихме да си отидем на село на гости на свекито.На другия ден тъкмо ще си тръгваме и отидох до тоалетната понеже  ми се стори,че нещо ми примокри и какво да видя Shocked на ежедневната ми превръзка светло кафяво,шашнах се,но на никой нищо не казах,прибрахме се в града и отидох до тоалетна и като се забърсах пак го имаше,веднага отидох до болницата да ме видят,но то беше толкова рано още,че се виждаше само сянка,почнах да пия Дуфастон.Вечерта ме заболя адски много кръста,пих хапче и легнах.Мина ми.На сутринта отидох до тоалетната и хоп-кафеникаво с червена нишка,разтреперих се и веднага стегнах багажа за болницата,събудих моя мъж и му казах.Постъпих в отделението и се започнаха инжекции,дуфастон и вит.С. След 3 дена ме видяха на видеозон и се видя сърдечна дейност в 6 г.с. От там нататък с коремния нищо не се виждаше,само с вагиналния,защото матката ми беше в много кофти положение-хем назад-хем на дясно,както и да е,през няколко дена ме ровиха с тоя вагинален,но не ми обръщаха монитора да гледам има ли или не аджеба сърдечна.Така се минаха 3 седмици и решиха,че ще ме изписват понеже спря кървенето и отидохме до ехографа и хоп "Необидителна сърдечна дейност" аз се побърках,откачих и моя реши да отидем за друго мнение на 3д.Така и направихме.В почивката от 16:00 до 18:00 отидохме и ме видяха,оказа се,че наистина няма сърдечна и док ми каза,че няма смисъл да чакам да изкървя а направо да се пристъпи към манипулацията и освен,че нямаше сърдечна каза,че го притеснява и нещо друго-бебчето е щяло да е с аномалия ,виждал някакво одебеление,което аз така и не разбрах понеже не бях в състояние,но мисля,че ми каза за Спина Бифида Няма да ви кажа как се чувствах,всичките ми надежди рухнаха и не бях на себе си newsm45 smile3518
Върнах се в болницата и поисках да ме изчистят,неможеш повече да живея с тоя кошмат,но ми отказаха,казаха ,че след няколко дена ще ме гледат пак и тогава ще се решава,е какво,в събота си дойдох до вкъщи цапаше ми кафяво,в неделя щях да си идвам пак и айдеееее цапна светла кръв,оставиха ме пак на инжекции и файда вече нямаше,защото аз бях изяла много и вече нищо не помагаше,3 дена след това ме гледаха отново на видеозона и се цъклиха,гледаха,кокориха и само единия док вика"Какво ще я правим сега" след малко пък взеха да викат"Има,има,да,да,има сърдечна" а когато им зададох въпроса те взеха да мрънкат и казват"Дано имаш късмет" Час след това взех да кървя по-силно,като отидох в тоалетната се изливаше като чешма,така целия ден,към 16"00 ме заболя кръста и корема като при цикъл,търпях 3 часа и ми сложиха един Бусколозин,успокои ме,но през нощта пак ме заболя,сутринта на визитация казах,че кървя доста,но......никой нищо.В 13:00 отидох до тоалетната и както си пишках и то падна,извадих го и го сложих на един лигнин за да го покажа на доктора,видя го той и каза,че това е бебето,като ме прегледаха на стола се установи,че канала ми е изцяло отворен и се наложи да ме изчистят,но този път с вакума. И така,това е причината да не пиша толкова време.Сега съм си в къщи,няма да работя до края на годината,така поисках аз,за да се оттърва малко от тази мисъл.
Няма да се предам,ще продължа напред колкото и да ме боли и да ми е тежко сега,имам една единственна цел в живота и докато не я постигна НЯМА да се ОТКАЖА
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug на всички

Благодаря на всички които питаха за мен  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Луни,честито бебче мила със закъснения,желая да ти е най-вече жив и здрав и много да ви радва и цени Hug newsm30 newsm44

Ще се връщам да ви чета,че мноооого съм пропуснала

 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за всичко които се нуждаят

Съжелявам и за новите попълнения Hug

# 14
  • Мнения: 348
bobi123, стоя настръхнала вече 10 мин. от поста ти и се старая да не се разплача, че съм на работа и ще ме зяпат учудено хората... Звучи ужасно изживяването ти и ти стискам всички палци никога повече да не трябва да изживяваш нещо подобно. Както и всички тук...
 Hug с надежда за  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт