Кюретаж и забременяване след това -40

  • 22 986
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • NE
  • Мнения: 10 999
Теди Напоследък все ми се случват някакви невероятни ситуации след като татко си отиде. Общо взето съм човек който не си оставя магарето в калта и затова се и ядосвам. Снощи много се ядосах на наглостта на някаква напълно непозната жена и особено когато става дума да защитавам майка ми скачам с еленски скок. Сега тази г-жа ще види що за проклетия мога да бъда.  smile3516

# 676
  • Мнения: 126
Валдеса сужалявам че се записваш тук
Момичета аз минавам само за да ви благодаря за моментите когато ми давахте сили и кураж,
пожелавам на новите попълнения много скоро да се похвалят с  EFP а на другите които чакат момичета много късмет  babydust7 Hug БЛАГОДАРЯ ВИ БЕЗКРАЙНО Hug  bouquet

# 677
  • Мнения: 180
Валдеса, много съжалявам за това което изживяваш, думите не винаги лекуват, времето също, но бъди сигурна, че тук наистина ще намериш подкрепа и разбиране и то от хора които са изживели същото. Прегръщам те силно и ти желая съвсем скоро да ни зарадваш с хубави новини.  Hug  Hug  Hug

Аз започнах утрогестана 2x1 и за сега съм ок.
Flower Fairy
Цитат
особено когато става дума да защитавам майка ми скачам с еленски скок
това все едно аз съм го писала

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 143
Благодаря Ви момичета  Hug Hug Hug много сте мили и аз силно ви  Hug Знаех си, че при вас ще намеря подкрепа и разбиране. Започваме с кариотипиране на мен и ММ, но после си нямам и идея с какво да продължим, моля ако има момичета от Пловдив сблъскали се с този кошмар да ми прпоръчат нчкой АГ който може да помогне с адекватни съвети, може и на лични. Защото в момента освен че се чувствам яко затънала в калта, незнам и към кого да се обърна да ме извади  newsm78, а не искам да си губя времето с някой дето стреля на сляпо, защото това и аз го мога без да съм АГ  Tired

# 679
  • Мнения: 9 095
май за Пловдив всички са доволни от Даскалов Rolling Eyes

# 680
  • Мнения: 449
Valdesa,и аз безкрайно много съжалявам за това,което преживяваш в момента... CryСега се опитай да мислиш за себе си,да се възстановиш бързо,за да си направите необходимите изследвания.С читав доктор и правилна терапия всичко ще бъде наред следващия път Hug.Само не се ядосвай на себе си-причината може би изобщо не е била в това,че сте правили секс.Оттук нататък гледай само напред-визуализирай мечтата си и вярвай в нея!Много прегръдки! Hug Hug Hug

# 681
  • NE
  • Мнения: 10 999
Светле Честит първи имен ден на Таничка! Да е жива, здрава и много послушка.  bouquet

# 682
  • Мнения: 3 242
За малко да ви изтърва и колко много бебета са се родили Simple Smile Няма да изброявам имена само да им пожелая да са им живи и здрави Simple Smile
 

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 01:35 от Troy

# 683
  • Мнения: 449
Troy,как са нещата при теб?Няма ли да се похвалиш с нещо?

# 684
  • Мнения: 338
Здравейте момичета. Ние днес се завърнахме  благополучно. Първия ден на пистата му дръпнах един хубав рев от яд, че не мога да се спусна и аз. Обаче Деян така овладя ските, че място не можех да си намеря от кеф. Сега съм горда майка на малко скиорче
Бебето рита яко. Направо ме плаши. Не знам спи ли изобщо.
Светланица, честито. Кога си на преглед?
Дива77, не се притеснявай излишно. И аз мисля, че ако имаше сериозни поводи за притеснение, лекарят нямаше да те остави току така да щъкаш.
Валдеса, оставих те за последно, защото ми стана много тъжно. Сега съм в 18 седмица и разбирам, че болката първият път е била огромна. Не че сега ти е по-леко. Бъди много много силна и пиши тук често. Вече има толкова много успели момичета, че надеждата, която те ни дават е огромна

# 685
  • Мнения: 1 884
Здравейте мили ,прекрасни дами wavey wavey
Да ни е честита новата 2013-та -нека сме здрави,нека запазим себе си и нека има повече положителни емоции за вас и любимити ви хора...
искрено се чувствам свързана с всяка една от вас,може би болката,през която сме преминали всички ни обединява по някакъв невероятен и същевременно много истински начин-поне така се чувствам аз
за всички стари и нови муцунки Flowers Bouquet Flowers Bouquet

Валдеса Hug-много болно ми стана за това ,през което си преминала и з апостъпката на док,имам даже предположение,кой може да е.... Thinking Thinkingаз лично бих те посъветвала да пуснеш генетични изследвавия и разбира се да смениш док,лично аз съм преживяла два  пъти този ад и разбирам как се чувстваш-просто се обърни към специалист,повярвай не си заслужава да губиш нерви и повече време,вярвям че със свестен док и подходяща терапия ще гушнеш здраво бебче и ти го пожелавам от все сърце Praynig Praynig Praynig

Разбира се с две ръце ти препоръчвам семейният тандем др. Даскалови/макар  че последно време се чуват доста негативи/моята радост и най-голямо щастие-синът ни-дойде на бял свят с тяхната подкрепа,терапия и открит навреме проблем,за което ще съм им благодарна цял живот
Ако мога да помогна-пиши

# 686
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Валдеса, съжалявам, че те виждам в тази тема! Hug Дано да откриете проблема и скоро да се радваш на прекрасна бременност. Praynig Praynig Praynig

Теди, честита половин годинка на малката кукла!  bouquet

# 687
  • Мнения: 180
sas3 , на преглед съм в сряда, но ако знаеш какви мисли ми се въртят в главата, не мога да си намеря място. Само чета някви неща и се психясвам, днес гърдите не ме болят толкова колкото до сега и направо съм изпадала в ужас. Ако е така до края наистина ще се смахна Thinking
Съжалявам ако ви досаждам с моите глупости, но няма с кого да споделя а и знам, че вие ще разберете тревогите ми. Целувам ви!

# 688
  • Мнения: 9 095
Светланица, на всички са ни минавали такива мисли...ще стискам палци за прегледа Praynig


Сасче, да си рита бебче, сега му се е паднало, после да е кротко като се роди Laughing

# 689
  • Мнения: 338
Светланица, ако знаеш само колко ми е познато това. Хич да не те притеснява. Аз с Деян не можех да си докосна гърдите през цялата бременност. А сега доста често изобщо не ме болят. Още от началото си виках щом не ме болят няма да го бъде това бебе. Побърках мъжът ми с това болят - не ме болят, ама времето си отминава и всичко е наред. За това горе главата. Това, че са те отпуснали не означава нещо лошо

Общи условия

Активация на акаунт