90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 204

  • 137 697
  • 731
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 114
Добър ви ден!

Днес - 400гр. и продължаваме, продължаваме  Sunglasses
За меню все още не знам какво ще е, че денят обещава да е динамичен.

Сега ще набарам Духова на лични да я поразпитам за някои неща  Laughing

# 211
  • София
  • Мнения: 12 569
Добро утро и от мен!

Минус 400 грама и на моя кантар. Закуската беше 2 банана и кафе. Обядът и вечерята не са ясни.

# 212
  • Мнения: 363
Добър ден Simple Smile как се справят с глада вечер към 22.00ч? Дайте идеи, хитринки Simple Smile Благодаря

# 213
  • Мнения: 3 067
Elia а вместо да разместваш дните и да отива на кино цялата логика, защо не опиташ да ядеш салати с черен или пълнозърнест хляб ? Ако си по свободна можеш дори сама да си го правиш.
Салата от настъргани моркови и цвекло или само моркови с маслини. Зеле. Задушени броколи или карфиол. Спанак с домати сурови. Праз - всички сезонни зеленчуци са Ок.

Днес плодов закуска 3 форми и кафе. Ще видим за по нататък Simple Smile

# 214
  • Мнения: 1 314
  bouquet Добър ден, дами
 Heart Eyes ->>> 48.500   още малко и се омитам от темата  Laughing
Пожелавам на всички моя резултат, постигнат обаче с много търпение, самоконтрол и инат  Hug

# 215
  • Мнения: 11 591
tinki, заспах, да  Laughing Събудих се в 7 с чувството, че мога да изкарам още един воден. В интерес на истината, ми мина по-леко от предишното въртене на режима.
Добър ден Simple Smile как се справят с глада вечер към 22.00ч? Дайте идеи, хитринки Simple Smile Благодаря
С горещ чай/вода. С времето започваш да не чувстваш глад.
Elia, пропуснала съм - от колко кг започваш, колко искаш да свалиш, колко си висока, кога за последен път си правила режима и качи ли кг в почивката?
Verry, не те съветвам да прескачаш въглехидратен, ще си направиш лоша услуга.

# 216
  • Мнения: 0
 bouquet Добър ден, дами
 Heart Eyes ->>> 48.500   още малко и се омитам от темата  Laughing
Пожелавам на всички моя резултат, постигнат обаче с много търпение, самоконтрол и инат  Hug

поздравления Simple Smile
от колко кг започна?

# 217
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки!
Да се отчета и аз днес е ден за варива:
З. 2 манадрини
О. боб
В. може би ориз със зеленчуци
Целувки от мен
  bouquet

# 218
  • Мнения: 22
Добър ден Simple Smile как се справят с глада вечер към 22.00ч? Дайте идеи, хитринки Simple Smile Благодаря

Аз лично с чай, през деня пия предимно зелен чай, но когато усетя зверски глад си приготвям любим чай

# 219
  • Мнения: 1 314
През януари влязох да раждам 75-80 кг

# 220
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, и аз всеки ден броя колко калории приемам, за да поддържам фигурата си. Попаднах на този калкулатор http://i.framar.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1 … D0%B0%D1%81%D0%B0 и много се зарадвах на резултата от 19,7. Въпреки това, не съм сигурна дали това е истината и ви моля, ако някоя от вас е запозната с индекса на телесната маса да прегледа тази тема и да каже дали този калкулатор е верен и мога да разчитам на неговите показания. Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 221
  • Мнения: 363
Благодаря, ще пробвам Simple Smile През деня някак си намирам сили, но когато се прибера вкъщи вечер в 18.30 и вечерям. И към 21.30 все се чудя какво да хапвам и вече към 22.00 съм супер гладна.

# 222
  • Мнения: 5 114
Здравейте момичета, и аз всеки ден броя колко калории приемам, за да поддържам фигурата си. Попаднах на този калкулатор http://i.framar.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1 … D0%B0%D1%81%D0%B0 и много се зарадвах на резултата от 19,7. Въпреки това, не съм сигурна дали това е истината и ви моля, ако някоя от вас е запозната с индекса на телесната маса да прегледа тази тема и да каже дали този калкулатор е верен и мога да разчитам на неговите показания. Благодаря ви предварително  Simple Smile

Мисля, че си объркала темата. Тук не следим калориен прием.

# 223
  • Мнения: 0
През януари влязох да раждам 75-80 кг

Bravo,az vliazho avgyst da rajdam 98 kg hahahah  hahaha

# 224
  • Мнения: 2 211
През януари влязох да раждам 75-80 кг

Bravo,az vliazho avgyst da rajdam 98 kg hahahah  hahaha

Аз 92  Embarassed Значи има надежда да се набутам старите дънки. И аз съм решила да я карам бавно.

Общи условия

Активация на акаунт