90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 204

  • 137 632
  • 731
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 8 970
Оф, ама наистина ли е по-добре вечерята да е сладка във въглехидратен??? Аз си мисля, че изобщо няма да мога да се наям със сладко за вечеря...

Снощи така и не измислих какво въглехидратно да хапна и вечерях салата от китайско зеле с домати, няколко парченца патладжан с домати на фурна и едно хлебче с мак /това ми беше въглехидратното/.  Rolling Eyes

Днес плодов.
З - грейпфрут - 2 бр.
О- сурови бадеми и кашу със сушени боровинки - всичко 100 грама.
В - ... може би салата.
Не мога да изкарам цял ден на плодове...  Embarassed

# 241
  • София
  • Мнения: 12 555
Оф, ама наистина ли е по-добре вечерята да е сладка във въглехидратен??? Аз си мисля, че изобщо няма да мога да се наям със сладко за вечеря...

Не, не е по-добре. Зависи от организма. Ако сладкишите ти се отразяват зле на кантара, си яж спокойно солена вечеря и редчето шоколад.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 544
  bouquet
До момента съм на 2 банана- днес ми е плодов.

Вчера за замесих чибатки с маслини, като ги извадих ги намазах със зехтинче и мммммммм....  хапнахме си с мъжа. Малките без маслини са с кремвирши и кашакавалче на дятето.

# 243
  • София
  • Мнения: 293
Добро утро, днес съм на зелен фасул с картофи. След вчерашният белтъчен съм +0,7кг.

Ами този воден ни разказа играта  Crossing Arms и аз съм плюс след белтъчения , ама пък вчера направих гаф за вечеря , тъй че здраве да е !

Ооо, не ме питай как съм издържала водния, с нетърпение чаках да дойде другия ден да закуся. Въпреки малките гафчета, пак има резултати. И аз вчера вместо хляб си хапнах два залъка баничка, ако се брои това за гаф

# 244
  • Мнения: 76
Днес ми е последен ден от 90 дневната диета.Резултатът е повече от задоволителен. Стартирах около60кг сега съм52кг.Сега трябва да ги задържа.Много съм доволна от диетата.Момичета не се отказвайте,пожелавам ви успех в борбата с килограмите.

# 245
  • Мнения: 0
Днес ми е последен ден от 90 дневната диета.Резултатът е повече от задоволителен. Стартирах около60кг сега съм52кг.Сега трябва да ги задържа.Много съм доволна от диетата.Момичета не се отказвайте,пожелавам ви успех в борбата с килограмите.
newsm10

# 246
  • Мнения: 11 528
zozo75, идеална си, продължавай в същия дух.
Освен и аз да се отчета за днес:
З - портокал
О - 2 яйца с праз + 1/3 пълноз. филийка + салата зеле с домат
В - на заведение, нямам идея какво ще си харесам

# 247
  • Мнения: 0

Ооо, не ме питай как съм издържала водния, с нетърпение чаках да дойде другия ден да закуся. Въпреки малките гафчета, пак има резултати. И аз вчера вместо хляб си хапнах два залъка баничка, ако се брои това за гаф

Аз пък се оаках с едни сандвичи за вечеря .... бях супер гладна и нямаше нищо друго по магазините ,а не ми се ядеше кисело мляко .. направо не знам  ooooh! На това отгоре се успивам постоянно за закуската ... Naughty Naughty

# 248
  • Мнения: 0
Отговорили са ти вече, няма какво повече да добавя Simple Smile Нека и фактът, че колкото повече задържаш едни кг, толкова по-трудно ще качиш над /или смъкнеш от/ тях, ти бъде утеха.
Verry, всяка постна зеленчукова манджа + хляб е също много добра алтернатива.
Да, нещо такова измислих и ще споделя всъщност какво е точно. Не знам дали го има като рецепта и аз никога не съм си и помисляла за такова нещо, но.....ще задуша малко стар лук и нарязан карфиол, после да го смеся с натрошен препечен хляб или сухари /нали може сухари/ и да го изпека...представям си нещо като баница newsm78 Някой правил ли е подобно нещо?
За вечеря, тъй като утре ще угодя на щерката да й направя кекс, тъкмо и аз ще хапна  и разбира се имам черен шоколад Simple Smile
Преди около 40 мин. обядвах с моя ориз със зеленчуци и маслини и да ви кажа, ако някой иска да се научи да яде бавно да си готви кафяв ориз  Laughing...голямо дъвчене падна, дали не го сварих хубаво Thinking ама се вари 40 мин. и после и до като се запече...трябва да е било достатъчно
Саниани, браво за резултата Simple Smile И аз почвам с твоето начално тегло, но не искам да ставам 52кг....или може...защо не Thinking Ти колко си висока2 Аз съм 163см. и целта ми е 53-55.

# 249
  • Мнения: 11 528
Verry, защо направо не си направиш баница с лук и карфиол - с готови кори. Задушаваш зеленчуците, може и малко гъби да сложиш и ги увиваш с по 1 кора, малко мазнина отгоре и печеш.

# 250
  • Мнения: 204
zozo75, идеална си, продължавай в същия дух.
Освен и аз да се отчета за днес:
З - портокал
О - 2 яйца с праз + 1/3 пълноз. филийка + салата зеле с домат
В - на заведение, нямам идея какво ще си харесам

Благодаря за подкрепата Simple Smile
продължавам смело напред, отивайки да си направя чаша зелен чай   newsm68

# 251
  • Мнения: 0
Verry, защо направо не си направиш баница с лук и карфиол - с готови кори. Задушаваш зеленчуците, може и малко гъби да сложиш и ги увиваш с по 1 кора, малко мазнина отгоре и печеш.
  bouquet може, може....то до утре има време, просто обичам да експериментирам и ми е интересно това моето на какво ще прилича Laughing А баница с лук обожавам

# 252
  • Мнения: 8 970
Ако имаше и яйца може би щеше да го докараш като баница...  newsm78

Оф, аз днес нещо приритах вече...  Sick МЦ-то се опитва да ми дойде и сигурно за това.  Thinking

# 253
  • София
  • Мнения: 293

Аз пък се оаках с едни сандвичи за вечеря .... бях супер гладна и нямаше нищо друго по магазините ,а не ми се ядеше кисело мляко .. направо не знам  ooooh! На това отгоре се успивам постоянно за закуската ... Naughty Naughty
[/quote]

Нищо де, малко си прегрешила, но резултатът ти все пак е забележителен   bouquet  Днес за компенсация съм с намалени количества, да видим дали ще има резултат.

# 254
  • Мнения: 6


Здравейте момичета!!!! Много сте писали, докато ви изчета забравих на кой какво исках да кажа.... бррр ....явно бременността и майчинството сериозно изпиват мозъка!
И така ден 2ри в моя 90 дневен календар:
з - 2 банана+ кафе (със сметана -дано да не е голямо прегрешение, все пак сметанката е малка Simple Smile )
о - картофена манджичка с туршийка и по-късно консерва царевица
в - още не знам

Общи условия

Активация на акаунт