90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 204

  • 137 568
  • 731
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета Simple Smile Днес ден тестено,закуска 1банан,дайте ми идеи?

# 346
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета Simple Smile Днес ден тестено,закуска 1банан,дайте ми идеи?

sladurana Ta , днес ти е най-лесния ден - от постна пица, през спагети, зеленчукова супа с фиде, филии с лютеница, салати или печени зеленчуци с хляб, яхния от тиквички, патладжани и домати с хляб, лазаня с гъби... възможностите са хиляди  Mr. Green Успех  Peace

# 347
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен.Кантарев пак не помръдва.Ще го сменям май  Mr. Green.Днес въглехидратен и аз  smile3508
з:банан+кафе
о:спагети+сос от домати,лук и гъбки
в:вафлички или един кекс ще спретна
И понеже днес е 1-би декември и ми се пада неработна събота,мисля по традиция да се заема с коледната украса  Heart
Лек,усмихнат и минусов ден на всички   bouquet

# 348
  • Мнения: 1
 JoyДобро утро и от мен девойчета ! Simple Smile Да пиинем по кафенце и да се захващаме на работа Simple Smile
И аз днес на въглехидрати
з- банан
о-варен геврек
в-тиквеник
 и вода , вода , много вода
Хихихиххи
Лек ден от мен и се усмихвайте повече Simple Smile Joy

# 349
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро!



Хайде да пийнем по 1-2-3 кафенца  Mr. Green и тогаз по задачки.
Голямата ябълка за закуска е изядена, обядът ми ще е кифлички с локум. За вечеря - ориз с печени камби.

# 350
  • Мнения: 55
Добо утро и от мен
След първия ден кантарът не помръдва, което за сега е добре Grinning/поне стрелката не се движи в дясно/.
Днес ми нелюбимия бобов ден - з-мандаринки,О-бобена салата,В-на гости сме,каквото свекърва ми ще приготви.
Нана, виждам здраво си запретнала ръкави в кухнята от известно време.Големи провокации правиш за волята на фиданското воинство hahaha
Приятен и спокоен уикенд, момичета Hug

# 351
  • София
  • Мнения: 12 554
Розе, успокоявам си нервите. Месенето се отразява благотворно на бабешките нерви  Mr. Green Естествено много често дори не опитвам това, което правя. Но пък има достатъчно унищожители  Mr. Green

# 352
  • Мнения: 55
Розе, успокоявам си нервите. Месенето се отразява благотворно на бабешките нерви  Mr. Green Естествено много често дори не опитвам това, което правя. Но пък има достатъчно унищожители  Mr. Green
Joy
Аз пък много рядко приготвям такива вкусотии,защото съм най-големия унищожител на тестяно у нас.

# 353
  • Мнения: 1
Благодаря за кафенцето Нана Simple Smile Аз моето го пих в 7:00 часа , че съм на работа , ама това не пречи да смръкна още едничко е Вас Simple Smile

# 354
  • Мнения: X
Здравейте.

При мен няма ново, в почивка съм. След една смесена вечеря съм със 700 гр отгоре, но засега не ми се прави плодов ден. Налага ми се да пия лекарства, почти всички са със захароза, но не мога да го избегна.

Мама и бебе, виждам, че още не са ти отговорили, затова ще пробвам аз, макар че нямам кой знае какъв опит.  Hug Момичетата в темата , които са от по-дълго тук споделят, че последните кг се свалят най-бавно и трудно , а и не знаем ти колко кг си сега и колко искаш да станеш. Възможно е вече да си достигнала оптималното си тегло и затова да не се получава отслабването под него.

Хубав ден!

# 355
  • Мнения: 0
Morning  cookот сутринта съм се разготвила,понеже дядо ми и баба ми ще идват на гости.тъъъъъ въртях едни баници едни кифтета Simple Smile
На мен днес въглехидратен.За баба и дядо баница със сирене и спанак ,а за мен САМО СПАНАК

НАНА С ТИЯ КИФЛИИИИИ....ЩЕ ВЛЯЗА В КОМПА СИ ВЕЧЕЕЕЕЕ Simple Smile
Хайде лек и слабеещ ден

# 356
  • Мнения: 1
merian996, ти каква я свърши с твоя воден ден?Имаше ли голям минус ?

# 357
  • Мнения: 0
merian996, ти каква я свърши с твоя воден ден?Имаше ли голям минус ?

ооо чак аз не повярвах,че издържах само на вода и чай(без мед ,захар и тн).Минуса е 1 кг.....много ли е малко ли е не знам .....но пих 1 чаша сок некакъв не помня какъв.

# 358
  • гр. София
  • Мнения: 395
Едвам ви изчетох. Отдавна не бях влизала.
Пожелавам на всички нови фиданки да постигнат желаното тегло  Hug

При мен почивката върви добре, макар че много въглехидрати хапвам напоследък. Много ми се ядат. Надявам се скоро и този етап да мине.

Днешното ми почивно меню е:
З. - мандарини.
О. - кекс със сладко от дюли.
В. - боб и зелева салата.


Пожелавам ви приятен и отслабващ ден!

# 359
  • Мнения: 1
merian996, ти каква я свърши с твоя воден ден?Имаше ли голям минус ?

ооо чак аз не повярвах,че издържах само на вода и чай(без мед ,захар и тн).Минуса е 1 кг.....много ли е малко ли е не знам .....но пих 1 чаша сок некакъв не помня какъв.

Ееее мисля ,че е добре  Hug Като се има в предвид ,че има още цели два месеца Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт