90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 204

  • 137 567
  • 731
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 20
Оффф,момичета,на мен нещо май не ми е наред Cry Оставете това,че кантара не мърда,ами и от два дни съм подута като балон #Cussing outСтарая се порциите да са малки(поне са по-малки от преди диетата),вода пия,винаги гледам първа страница,преди да си приготвя храната...МЦ е чак след 14 дни...Само солта май мога още малко да понамаля,ама преди режима така или иначе  я използвах в по-големи количества.Ама така като бременна хлебарка не съм се чувствала дори когато не съм била на диета.Аз ли нещо не правя както трябва или тази диета не понася добре на всички(макар че не съм срещала такова нещо във форума) newsm78
Хубаво е преди да я почнеш да се консултираш с лекар. Аз предния път я спрях, защото косата ми взе да пада със шепите

# 376
  • Мнения: 2 211
Ден 6-ти, варива.

З: ябълка с кафе
О: печени картофи със зелева салата
В: печени картофи с боб чорба и салата

Малко се поолях с яденето днес, но поне съм режимна. Ами много ми се яде, какво да направя. Важното е, че не съм близнала нищо забранено. Утре ще се постарая да намаля порциите ако не ме подгони вълчия глад.

# 377
  • Мнения: 22
И за мен приключи 6-ти ден- варива:
З: банан + кафе
О: картофена салата
3 часа по-късно / около 16.00/ отново картофена салата/ май по-голямо количество от обяда/
В: токущо изядох 2 моркова/ без сол, без нищо/
Мислех да мина без вечеря, предвид по-големите ми порции през деня, но не издържах и изядох 2 моркова
Не съм сигурна, че след този плодов ден ще има "-" отново Angry

# 378
  • Мнения: 0
със маратонки 78,400 Simple Smile  без маратонки 78.00 newsm78 хахха егати и маратонките

# 379
  • Мнения: 11 478
dany2009 - нямаме право на следобедни закуски, нито да пропускаш вечерята, т.е. трябва да имаме обяд и вечеря - нито повече, нито по-малко  Laughing
Моят ден мина както следва:
З - проспана
О - пица с дом. сос, печена чушка, гъби, лук и кис. краставички + малко кьопоолу
В - по 1 сладкишче от 3-4 вида + лентичка шоколад.

# 380
  • Мнения: 138
Аз днес съвсем омазах часовете. Нямах плод сутринта и пих фреш в 11, после обяд в 16,30 и вечеря в 19ч, а бе объркана работа.
Иначе да ви кажа май организма не ми дава да нарушавам, колкото и странно да звучи, вече 3 път ми се случва да прегреша (откакто съм в почивка) и то не големи прегрешения и получавам разстройство  Confused

# 381
  • Мнения: 22
dany2009 - нямаме право на следобедни закуски, нито да пропускаш вечерята, т.е. трябва да имаме обяд и вечеря - нито повече, нито по-малко  Laughing
Моят ден мина както следва:
З - проспана
О - пица с дом. сос, печена чушка, гъби, лук и кис. краставички + малко кьопоолу
В - по 1 сладкишче от 3-4 вида + лентичка шоколад.
Абсолютно съм съгласна thumbsup
Просто се надявах, че вечерята ми ще е в 16.30 след като се поддадох на изкушението да ям по-рано. Уви, smile3518 изядох 2 моркова в 19.45ч.

# 382
  • Мнения: 11 478
Няма нищо, грешката не е излишна, щом ни е научила на нещо Simple Smile Явно ти е още раничко да вечеряш в 16:30, не ти е свикнал организмът.

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Здравейте.
Идвам да ви кажа,че от януари месец ще съм пак във вашите редици.Да ви се оплача,че цяла лято задържах свалените 6кг от последния път когато бях на диетата,и до ден днешен не ям много и се придържам към правилата на диетата в почивката и въпреки всичко си върнах всичко свалено.Направо не знам на какво се дължи този път да си кача всичко пак.Като имате в предвид,че цяло лято карах на салати,никакво сладко само сладолед понякога и такива тежки и мазни храни не съм яла.Предимно салати и понякога манджи и такива неща.И все пак си качих всичко.Майка ми също свали 7-8кг и тя като мен си ги качи отново.Та от януари месец съм пак при вас заедно с майка ми.За сега съм се ограничила с храненето,ще е така до празниците,пък дано да смъкна поне 1-2кг,и после като дойда при вас да има по-малко за сваляне.
някой може ли да ми обясни защо така си качих всичко,защото аз нямам нормално обяснение какво стана?! newsm78

Спирам,че много дълго стана,извинете ме.
Лека вечер на всички!  Hug

# 384
  • Мнения: 3 067

Христинчетоо


Здрасти,
аз те помня от предишните теми, ти беше смъкнала доста килограми. Кое "всичко" качи ? Всичко, всичко или всичко свалено с подленото завъртане ?

# 385
  • Мнения: 0
Добро утро.как сте девойки Simple Smile
Днес плодов ден ..много го обичам Simple Smile
хайде лек ден и приятен уикенд

# 386
  • Мнения: 0
Добро утро.Днес кафето е от мен Simple Smile



Осма сутрин кантарев не помръдва Sad Днес ми е 12-ти ден,плодов.Започвам да се чудя дали обаче да не го изкарам днес и утре белтъчен,така и така не свалям #Cussing out
Хубава неделя и много минусчета!

# 387
  • Мнения: 204
Здравейте и от мен Simple Smile
вчера имах голямо прегрешение.... пустата бира много я обичам, та изпих снощи цели 4  Embarassed
вчера ми беше бобов ден:
З - 5 мандарини
О - зелен фасул + картофена салата
В - бира...
днес е въглехидратен
З - тиква
О - планът е кус-кус с лютеница
В - като обяда, но по-малко
и повече никакви прегрешения Twisted Evil, защото кантарът беше с +400

# 388
  • Мнения: 0
Добро утро.Днес кафето е от мен Simple Smile



Осма сутрин кантарев не помръдва Sad Днес ми е 12-ти ден,плодов.Започвам да се чудя дали обаче да не го изкарам днес и утре белтъчен,така и така не свалям #Cussing out
Хубава неделя и много минусчета!

смисъл???Нали след плодов си е белтъчен????Не се отказвай,аз също не свалях веднага

# 389
  • Мнения: 22
raq177, не се отчайвай- все пак диетата е 90-дневна, докато я изкараш цялата няма как да не свалиш килограми. Знаеш, че при всеки е индивидуално- едни свалят по-бързо в началото, други- по-късно. Следвай си стриктно последователността на дните и интервалите между храненията, защото колкото е важно количеството и подбора на храната, толкова и часовете на храненията и интервалите между тях.
Успех Peace
На мен днес ми е въглехидратен:
З 1 банан + кафе, остатъка от менюто не съм го измислила, ще се отчета по-късно
Хубав неделен ден на всички фиданки-сладуранки!

Общи условия

Активация на акаунт