90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 204

  • 137 690
  • 731
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 0
и аз имам въпрос.Една моя клежка е на 90ДД но вчера и било белтъчен и яла яйчена салата.яйца ,печ.чушки и майонеза,но според мен не е режимно да се смесва майонеза със яйца.Вие какво мислите?

# 151
  • София
  • Мнения: 12 568
и аз имам въпрос.Една моя клежка е на 90ДД но вчера и било белтъчен и яла яйчена салата.яйца ,печ.чушки и майонеза,но според мен не е режимно да се смесва майонеза със яйца.Вие какво мислите?


Напълно режимно си е. Майонезата са яйца и олио. Или в случая щом е готова майонеза яйчен прах с олио.
Друг е въпросът как й понася на кантара на колежката ти.

# 152
  • Мнения: 0
и аз имам въпрос.Една моя клежка е на 90ДД но вчера и било белтъчен и яла яйчена салата.яйца ,печ.чушки и майонеза,но според мен не е режимно да се смесва майонеза със яйца.Вие какво мислите?


Напълно режимно си е. Майонезата са яйца и олио. Или в случая щом е готова майонеза яйчен прах с олио.
Друг е въпросът как й понася на кантара на колежката ти.
Нз ахха каза че била на гости и много и допаднало като идея и вчера и си направила..Ще я питам за кантара.То тя е 50 кг с морки дрехи ама е на диета Simple Smile

# 153
  • Мнения: 0
nana77, благодаря за отговора Simple Smile. Ще се постарая някак да устискам цяла нощ Sad .А за дюканско изобщо не знам за какво ми говориш, просто поисках мнението ви за този вид сирене Simple Smile. За закуската....ох, много ми е тежко точно това, освен да сия правя към 12:00ч със плод, нали така...и тъкмо 2 часа и ще е време за обяда...размишлявам писменно Laughing

# 154
  • Мнения: 8 991
Здравейте момичета,
 newsm78 между обяда и вечерята може ли да се хапва нещо?
и какво означава на вечеря да се яде от същото, като на обяд - точно същото или просто месо-месо, риба- риба, млечни-млечни, а салатата - абсолютно същата ли?

Абе най-добре е да е баш същото!!! А салатата няма значение!

Днес съм на въглехидрати :
З - домати
О - зелен боб със солети / готвя един дето няма зрънца вътре, замразен от Била, според мен си е чистя зеления/
В- не знам... Нещо не ми се ядЪт въглехидрати...

Аз съм се объркала нещо в изчисленията - моят воден не е на 29-ти. 29-тият ден от диетата ми е на 4-ти декември.  Laughing Направо се чудя как се изкарва воден. Аз си мисля, че няма да мога...  Embarassed

# 155
  • София
  • Мнения: 12 568
nana77, благодаря за отговора Simple Smile. Ще се постарая някак да устискам цяла нощ Sad .А за дюканско изобщо не знам за какво ми говориш, просто поисках мнението ви за този вид сирене Simple Smile. За закуската....ох, много ми е тежко точно това, освен да сия правя към 12:00ч със плод, нали така...и тъкмо 2 часа и ще е време за обяда...размишлявам писменно Laughing

Тъй като имаше и други момичета с твоя график на работа и съответно нощни смени, тук някой даде идеята закуската да се яде като приключиш работа. Тоест 6-7-8 ч. сутринта и тогава лягаш. Като станеш направо обядваш.

# 156
  • Мнения: 0
nana77, благодаря за отговора Simple Smile. Ще се постарая някак да устискам цяла нощ Sad .А за дюканско изобщо не знам за какво ми говориш, просто поисках мнението ви за този вид сирене Simple Smile. За закуската....ох, много ми е тежко точно това, освен да сия правя към 12:00ч със плод, нали така...и тъкмо 2 часа и ще е време за обяда...размишлявам писменно Laughing

Тъй като имаше и други момичета с твоя график на работа и съответно нощни смени, тук някой даде идеята закуската да се яде като приключиш работа. Тоест 6-7-8 ч. сутринта и тогава лягаш. Като станеш направо обядваш.

Да, четох го това....вариант е, но все пак нали не е грешно ако си хапна плодчетата към11-12часа и после към 14ч. да си обядвам

# 157
  • Мнения: 3 067
Ако ви се хапва майонеза, моят съвет е да си правите домашна. В купената макар съдържанието да е режимно има много хидрогенизирани мазнини, които при честа употреба създават условия за туморни образования. Както и глюкозо-фруктозния сироп, изкуствените подсладители и маргарина. Разбира се, това е само съвет  Peace маргарина и майонезата са режимни. Просто аз от както съм на режим, опитвам много сериозно да се храня балансирано и с възможно най-малко вредни храни.
Просто казвам   bouquet

# 158
  • София
  • Мнения: 12 568
Духчева, обикновено съм съгласна с теб, обаче в случая не съм. И за маргарина и за майонезата малко в повече ми идват тези твърдения. За да придобиеш туморни образования от ядене на купешка майонеза и маргарин, може би ще се наложи да изядеш 2-3-4 ТИР-а. От 2 лъжици майонеза от магазина никой не е умрял.

# 159
  • Мнения: 5 110
Просто аз от както съм на режим, опитвам много сериозно да се храня балансирано и с възможно най-малко вредни храни.

 newsm10

Идеята на режимите е да се изкоренят вредните навици и лошите храни.

# 160
  • София
  • Мнения: 12 568
Просто аз от както съм на режим, опитвам много сериозно да се храня балансирано и с възможно най-малко вредни храни.

 newsm10

Идеята на режимите е да се изкоренят вредните навици и лошите храни.

Съгласна съм, но дори аз, която съм ужасно краен човек не смятам, че майонезата е лоша храна. Лошо е, ако се изхранваш с филии с майонеза.

Отчетът ми за днес
з - 2 банана и кафе
о - зелен фасул яхния
в - заквасена сметана и кашкавал на фурна

# 161
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен! Днес съм на плодчета. Забравих да закуся.  Embarassed След това хапнах сушен ананас, сушени сливи, слънчоглед и след малко ще хапна домати със сусам и ленено семе.

За Нана:
Скрит текст:
Снощи нямах време да направя кифличките, но днес ще зарадвам домочадието. Станаха много големи и мекички. Половината са със сладко от ябълки, а останалите - със ягоди. Поръсих ги със сусам. Дъщеря ми току що ги опита и каза, че й харесват. Ето ги и тях:

# 162
  • Мнения: 2 211
Момичета, утре ми е първият плодов ден и съм се подготвила със сушени смокини, банани, портокали и грейпфрути (за сок) и ябълки + 100 гр. бадеми. Знам, че трябва да имам 5 хранения.

Въпросът ми е - фурмите плод ли са?

# 163
  • Мнения: 1
Моят първи плодов се случи така,че бях по задачи и ми беше трудно да намеря плодове и си взех сок от портокали....голяма грешка.Цитрусовите много дразнят стомаха .След това бях много гладна.Всеки си познава как му реагира стомаха,но моят съвет е да внимаваш с цитрусовите в плодов ден.  Wink

# 164
  • Мнения: 1 517
Момичета, утре ми е първият плодов ден и съм се подготвила със сушени смокини, банани, портокали и грейпфрути (за сок) и ябълки + 100 гр. бадеми. Знам, че трябва да имам 5 хранения.

Въпросът ми е - фурмите плод ли са?


Да, за плодов ден са. Внимавай обаче да не влизаш някакви с добавена захар.

Общи условия

Активация на акаунт