90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 204

  • 137 611
  • 731
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 211
Моят първи плодов се случи така,че бях по задачи и ми беше трудно да намеря плодове и си взех сок от портокали....голяма грешка.Цитрусовите много дразнят стомаха .След това бях много гладна.Всеки си познава как му реагира стомаха,но моят съвет е да внимаваш с цитрусовите в плодов ден.  Wink

В книгата четох, че в плодовия ден можеш да си правиш плодов микс + ядки и да го заливаш със сок от цитрус. Отделно аз обичам сутрин да пия фреш и от греийпфрута се засищам. Ще видя, като за начало съм решила да си хапвам повече плодове и да спазвам 2 часа между храненията. Като напредна с дните, организмът ще се нагоди сам. Общо взето първата седмица си отпускам по-големи порции от всичко, за да посвикна. Важното е да спазвам принципите, а малко по малко ще намаля и количествата.

# 166
  • Мнения: 3
здравейте момичета!
за майонезата, аз като ям яйца със салата, си овкусявам салатата с малко майонеза, иначе и преди режима много рядко съм ползвала майонеза.
успех на всички нови момичета!

с вчерашния плодов изчистих по-голямата част от плюса, надявам се утре да разкарам и останалото.
днес протеини
З круша
О неовкусена салата (марули, лук, моркови, домати, цвекло) с пилешко месо
В голяма купа таратор и парче кашкавал

# 167
  • Мнения: 3 067
Духчева, обикновено съм съгласна с теб, обаче в случая не съм. И за маргарина и за майонезата малко в повече ми идват тези твърдения. За да придобиеш туморни образования от ядене на купешка майонеза и маргарин, може би ще се наложи да изядеш 2-3-4 ТИР-а. От 2 лъжици майонеза от магазина никой не е умрял.

Да мила, разбира се никой не е умрял от 2 лъжици майонеза.
Просто това си е моя философия, смятам че и без друго във всичко, което купуваме има хиляди химикали, пестициди, отрови, консерванти и мазнини, които постоянно запушват клетките и стените на кръвоносните съдове. Аз не съм крайна разбира се, ако много ми се прияде ям по малко, но отдавна не съм имала желание за никаква храна в пликчета. Като човек, в чиято рода има множество случаи на диабет, тумори, миоми, кисти и тн просто внимавам.  Разбира се, не налагам мнението си на никого, само споделям виждане по въпроса. Както каза Блекси опитвам да изкореня всички вредни навици на хранене  Embarassed Rolling Eyes
Също така ям само сезонни зеленчуци и плодове. Онзи ден си купихме  с приятели домати - гледаш го червен и хубав, а като го разрязах изтече слуз и бели неща от вътре. Директно замина в коша. Просто не правя компромиси с качеството на храната си

# 168
  • Мнения: 5 097
Съгласна съм, но дори аз, която съм ужасно краен човек не смятам, че майонезата е лоша храна. Лошо е, ако се изхранваш с филии с майонеза.

Не е нужно една храна да съдържа змийска отрова, за да бъде вредна. Майонезите се правят от яйчен прах, емулгатори, консерванти, нишестета, захари. А да не говорим за "лайт" версиите. Добър заместител на купешката майонеза, е домашната. Не се и прави трудно. Хубаво е да се изчистим от тези вредни "храни", защото направи ли се един път компромис, се прави и втори, и трети. А нещата се наслагват.

Моят отчет:
- ябълки
- картофена яхния
- картофена яхния

# 169
  • Мнения: 138
На мен и майонезата ми се струва страшно неподходяща за диета (макар и режимна) ама съм твърдо против маргарина. Това нещо си е чиста порция отрова и като видя някой да маже на детето си филия с маргарин ми се къса сърцето. Вярно е, че е хубаво да сме режимни ама не и да ядем ужасни вредни неща. Някой сигурно ще ме контрира, но ще кажа че аз като ми се налага слагам масло вместо маргарин, може да нарушавам режима, но поне не ям отрови.

# 170
  • Мнения: 1
Здравейте фиданки-сладуранки! Simple Smile Хубаво е ,че все повече нови момичета се включват в темата . Така става по разнообразна с повече мнения и съвети Simple Smile Да си отчета деня:
з-ябълки
о-2 ябълки
о2-ябълки
в-2 крушки и малко фъстъчки

Знам ,че тези фъстъци не са много режимни ,особено за плодов ден ,ама ми попаднаха пред очите и .......Съжалявам Sad Sad Sad

# 171
  • Мнения: 0
Добър вечер,фиданки   bouquet.Да се отчета и аз-след вчерашния въглехидратен-нито минус,нито плюс.Днес ми е плодов...вечерта ми е най-трудно,постоянно искам да изям нещо,ама не от глад,а от лакомия  smile3514.Та менюто ми беше:
з:кафе+ябълка
о:банан+слънчогледови сурови семена+един шоколадов бонбон(не издържах на изкушението)
в:кивита+банани
Утре белтъчен.Кренвиршите май не стават newsm78
Моите адмирации към НАНА 77!Чак днес видях снимките.Изумителен резултат!Много по-слаба и изключително разхубавена!Опитах се да видя и снимките на ТИНКИ,но ми искаше парола...предполагам резултатите са също зашеметителни.
Хубава вечер на всички и много минусчета утре сутрин Simple Smile

# 172
  • София
  • Мнения: 12 554
raq177 благодаря!

Блеки
, съжалявам, че споря, обаче според веганите и месото е отрова, нали така? Хайде да не насаждаме чувство за вина върху тези, които обичат майонезата. Защото тя не е отровна, нито вредна. Просто е по-калорична. Но пък както знаеш, аз ям нон стоп заквасена сметана и свалям от нея, въпреки че според много хора е мазна и тежка.
Всеки си има глава на раменете да си избере храните. Стига да са режимни според 90ДД. Оттам нататък има огромна разлика между разбиранията на хората.

Духчева, уважавам твоята логика и твоя избор, реагирах на това, че майонезата била вредна. Всъщност ти самата знаеш, че нищо чисто няма. Ако щеш в селските зеленчуци пак има отрови, просто защото земята вече не е чиста.

# 173
  • Мнения: 5 097
Аз не съм видяла някой да се чувства виновен заради мнението ми. А то е, че първо е вредна, второ, че ползвата ѝ в диетата е съизмерима с рибните пръстчета или рулцата от раци. Мисля, че тук сме се събрали грамотни жени и можем да вземем решение кое ще ядем и кое не.

# 174
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз не съм видяла някой да се чувства виновен заради мнението ми. А то е, че първо е вредна, второ, че ползвата ѝ в диетата е съизмерима с рибните пръстчета или рулцата от раци. Мисля, че тук сме се събрали грамотни жени и можем да вземем решение кое ще ядем и кое не.

Аз, доколкото помня рецептите, майонеза се прави от яйца и олио, нали така? Защото поне моята майка я правеше само от тези две съставки. Кое точно й е същото като рулцата от раци?
Ако някой обича майонеза и иска да я яде и твърдите, че купешката е вредна, то тогава спокойно може да си направи вкъщи и сам.

# 175
  • Мнения: 0
Ха добър вечер.....Днес  бях на фитнес и се премерих ..и показа минус 1 кг(днес съм воден)....Искам вече да полегна аххаха

# 176
  • Мнения: 0
raq177 благодаря!

Блеки
, съжалявам, че споря, обаче според веганите и месото е отрова, нали така? Хайде да не насаждаме чувство за вина върху тези, които обичат майонезата. Защото тя не е отровна, нито вредна. Просто е по-калорична. Но пък както знаеш, аз ям нон стоп заквасена сметана и свалям от нея, въпреки че според много хора е мазна и тежка.
Всеки си има глава на раменете да си избере храните. Стига да са режимни според 90ДД. Оттам нататък има огромна разлика между разбиранията на хората.

Духчева, уважавам твоята логика и твоя избор, реагирах на това, че майонезата била вредна. Всъщност ти самата знаеш, че нищо чисто няма. Ако щеш в селските зеленчуци пак има отрови, просто защото земята вече не е чиста.
Как я хапваш тази сметана????Аз само съм готвила с нея,но сигурно става и за ядене..ще пробвам

# 177
  • София
  • Мнения: 12 554
Мериан, с лъжица, душа, с лъжица от кофичката  hahaha

# 178
  • Мнения: 0
Мериан, с лъжица, душа, с лъжица от кофичката  hahaha
hahaha hahaha hahaha уби ме хаххаха

# 179
  • Мнения: 5 097
Аз, доколкото помня рецептите, майонеза се прави от яйца и олио, нали така? Защото поне моята майка я правеше само от тези две съставки. Кое точно й е същото като рулцата от раци?
Ако някой обича майонеза и иска да я яде и твърдите, че купешката е вредна, то тогава спокойно може да си направи вкъщи и сам.

Последният път като гледах имаше нишесте, захар, емулгатори, консерванти, яйца на прах, Е-та, млечни протеини.

Общи условия

Активация на акаунт