Рими
благодаря ,че сподели радостта ми от победата на тима на Джансел и вкарания от него гол. 
Е , това не е от този мач
,но е било нещо такова.
Пак лека нощ.
Момичета,добър вечер.



Джансел е новатор в турското кино.Трябваше да играе в този прекрасен но недовършен сериалЛП,за да се втурнат маса продуценти и режисьори да правят подобни сериали.Следват месеци на филми с и за отмъщение на главните герои. Аз ще си избера да гладам само с любим актьор или актриса ,защо съм убудуна ,че нивото на ЛП просто няма кой да го стигне.
/
и с мен се случи това - отнесох се в дебрите на един албум 


кой е оформил мустака на Джансел за последната му роля на Кенан 
, колко са хубави 
, това е за последно днес 
Добро утро 
добра кафеджийка се оказа
два вида кафе рано сутринта
-Аз съм по силното черно





Мурад и Ясемин

и това е той, великолепен е



толкова елегантен и изправен в живота колкото е и тук , в ролята на Азиз, защото в действителнос изглежда точно така.
Препоръчани теми