* Коледни звънчета пеят, ФЕВРУАРЧЕТА в тумбаците дивеят! - тема 9 *

  • 36 156
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 71
Виждам че водеща тема са стриите Simple Smile За щастие и аз все още нямам , мажа се с икаров. Но пък за сметка на това целулита ми е ...... навсякъде, където натисна се показва Simple Smile

За количките, с риск да ме линчувате аз съм от тези , които не спестиха от количка  #Shocked, но просто си я харесвам и за щастие мога да си я позволя. И столчето за кола ми е на тази марка . Надявам се да остана доволна, приятелките ми които са с такива колички всички казват, че не биха я сменили за друга.

http://www.9plus.bg/products/strollers_acessories/baby_strollers/stokke_limited/

# 61
  • Мнения: 4
Момичета, търся доброволци за следващата тема. Кой иска да продължи великото дело и да оформя и поддържа темите?
Нямам да имам време да го правя, особено малчо като се роди...

Последна редакция: ср, 05 дек 2012, 21:41 от Котешко

# 62
  • Мнения: 822
Аз предлагам да се редуваме, а не да е само една мама, която да пуска темите. Примерно следващата мога да я пусна аз, после някой друг и така.

# 63
  • Мнения: 239
Можем да направим общ профил на февруарки 2013 от който да се пускат темите. Така ще е по-лесна поддръжката им.
Коте, благодарности за темата! Страхотна е както винаги!   bouquet

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Дурутрууу, момичета!!!

Докато разбера, че има нова тема и сте изписали почти 5 страници  Crazy

Аз да се похваля, че вчера с бебо бяхме при доки - малкия си е малък още, в 32 г.с. съм, а той само 1 343g, видя ми се много мъничък и още го преживявам ама ще ми мине  Whistling Забравих да питам и болничен кога ще взимам, и за раждането не говорихме, а ме вика чак другия месец на 7-ми на преглед  Crazy аз до тогава ще съм влезнала в 9-я месец, ама той си знае най-добре  Crazy Като цяло съм в някаква апатия, и не ме интересува нищо и не ми пука от нищо  smile3535

За стриите вече съм коментирала - имам си ги, стават все повече, като паяжина съм на гърдите ама нещо съществено, което да мога да направя  Crossing Arms

За количката - нищо още не съм избрала, нито харесала ама предполагам към края на годината вече сте се заема, че баш в последния момент не ми се занимава. Като цяло знам, че повече от 500 лв. няма да бъдат отделени, мисля че чудесно ще се вмъкна в тази сума  Peace Тогава предполагам ще се взимат и комплектчета за изписване, биберони, шишета и всички останали нужни неща ( аз нали съм от коремчетата, които почти нищо си нямат  Mr. Green )

Иначе поздравления за темата - добре подредена е и носи коледно чувство...

Като цяло хващам си джапанката и ще бачкам, едвам ще избутам месеца, че вече почна много да ме мързи, ама няма как, че гледам да съм в работна среда за да имам повече движение и да горя хляба, който поемам в неограничено количество, защото не искам да ставам прасИ Twisted Evil

На всички тумбачета - лек, спокоен и успешен ден!

# 65
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета! Честито ни новата коледна темичка! Благодаря, Коте, за празнично настроение!
И Честит Никул ден на всички Николаевци! Ето и една почерпка от мен, защото моя мъж Николай

При нас с бебчо всичко е наред, преди няколко дена за първи път осетих как той хълца))
Виждам, че пишете за колички - и аз не съм готова да похарчя за количка хиляда лева, насочена съм към втора употреба, като за модели аз за сега харесах две
http://www.x-lander.bg/detailsScrollers.php?model=xRun
http://www.quinny.com/at-en/products/strollers/freestyle
И двете с три колела, както виждате. Има доста различни мнения за такива колички - едни казват че много неустойчиви, други пак казват че много удобни и много маневрени. Някой от вас ползвал ли е такава или някаква подобна количка?
За стрии - аз все още нямам (дано и да нямам до края), понеже се мажа от дъжд на вятър и явно отсътствието на стрии не се дължи на крема ми))
За кафето - спрях да пия мляно кафе още в начало на бремеността, защото много ми  туптеше сърце след него. Сега понякога си позволявам нескафе, ама много слабичко и с много мляко.
За сега толкова от мен, пожелавам приятен ден на всички!

# 66
  • София
  • Мнения: 335
Привет,момичета! Grinning
Честит Никулден!Да са живи и здрави всички празнуващи днес   bouquet  bouquet  bouquet!

Набързичко отчет от мен: Бебо вече е 1,860 /ако съм разбрала правилно,че нещо се заговорихме Crazy,но гледам така пише и на бележката от ехографа/. Отговаря си на седмиците. Обаче още е с дупето надолу.
Предната ми бременност също беше така,късно се обърна.Тогава ходихме на един екшън филм и това помогна  Laughing,бебо толкова буйства от звуците,че се оказа че направо се е завъртял.Мисля да я пробвам тая техника и сега.
Та това е горе долу от мен!

 Hug

# 67
  • Мнения: 122
Добро утро!
Честит празник на всички именници!
Macccka, да е жив и здрав мъжът ти, много да ви гледа и обича  Simple Smile

 Embarassed Аз няма да мога да се включа в оформянето на теми, защото хич ме няма там - дори едно снимка не мога да сложа, камоли нещо по-сложно  Embarassed Embarassed Embarassed

Я кажете, някоя от вас дали усеща нещо като мен. Много често ми се случва, почти всеки ден, бебка сякъш ме потупква ритмично отвътре - едно такова лекичко туп-туп-туп-туп и това продължително - към 5-10 мин. И татито го усеща. Сякъш си тактува нещо или си играе не знам много е странно  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 0
Macccka, да е жив и здрав мъжът ти, много да ви гледа и обича  Simple Smile
Благодаря!

Я кажете, някоя от вас дали усеща нещо като мен. Много често ми се случва, почти всеки ден, бебка сякъш ме потупква ритмично отвътре - едно такова лекичко туп-туп-туп-туп и това продължително - към 5-10 мин. И татито го усеща. Сякъш си тактува нещо или си играе не знам много е странно  Simple Smile
Точно това е хълцане, за което и аз написах, че го осетих преди няколко дена. В моя календар за бремени пише, че от 30 седмица бебчо почва да тренира белия дроб и понякога гълта много вода и затова почва да хълца.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 286
Честит имен ден на всички именници днес!

Аз бях на пореглед тази сутрин, от 2 януари излизам в болничен. Бебка е с главата надолу (ама това вече го знаех), но и при мен вече няам значение. Трябва да лежа и да се пазя. Още една седмица на работа и излизам отпуска.

dangel_85 , и според мен това е хълцане.

Предния път усещах много синът ми как хълца, но сега няма да мога, че плацентата е долу. Но бебка ме подритва и побутва някак си в страни на корема и най-отгоре към ребрата. Понякога и се дупи,т а се образува една бабунка на върка на корема ми.  Mr. Green Станала е близо 1400 гр. и е наваксала изоставането. След 2 седмици ще съм на тонове  на преглед за околоплодните води.

# 70
  • Мнения: 7
Честит Никулден, момичета!!! Нека Св. Никола закриля семействата ни и ни направи по-добри! Честит имен ден на всички именници и моряци!!

Мацка, честито на мъжа ти! Да ти е жив и здрав, много да се разбирате и обичате!   bouquet

При мен няма нищо ново на хоризонта. На работа съм и си организирам нещата преди да изляза в болничен, което ще стане в началото на януари живот и здраве. Малко ми е носталгично, защото много си обичам работата, колкото и да ми е трудно, но няма как... Усещам, че затварям някаква страница от живота си, а какво ме чака на следващата незнам. Но пък това му е хубавото на живота - никога незнаеш какво ще ти поднесе. Това те прави жив.

Embarassed Аз няма да мога да се включа в оформянето на теми, защото хич ме няма там - дори едно снимка не мога да сложа, камоли нещо по-сложно  Embarassed Embarassed Embarassed

И аз съм с две леви и за съжаление едва ли бих се справила с постването на нова тема. Като знам колко време се борих с една снимка и пак нищо не направих....

Аз малко шпионствах в Януарската тема и те вече си имат първото бебенце!  #Shocked Даже е именничка днес  newsm51  Да е жива и здрава на мама и тати! Много бързо минава времето и след януарките сме ние на ред... newsm09

Дейнджъл, аз не съм усещала хълцане, но така както го описваш такова ще да е.

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 12:23 от Ann-G

# 71
  • Мнения: 4
Честит Никулден!!

Бъдете здрави всички! Специални поздравления за Нининка и за всички останали,
за които не знаем, че празнуват днес!!


# 72
  • Мнения: 26
Честит празник и от мен, на всички, които празнуват и ще празнуват да са живи и здрави всички!
Дейнджъл и при мен го има често това ритмично побутване, браво на Macccka че ни светна по въпроса, никога нямаше да се досетя за това  Laughing   / Массска да ти е жив и здрав именника, много да ви обича и да ви глези /
Ann-G носталгията за работата и при мен я има, още немога да се настроя за промяната...надявам се че бързо ще го надживея като се роди малкото....
Кафенце пия само сутрин с мляко, че немога без кафе, спрях само обедното, ако много ми се препие пък обедно,  си правя безкофеиново , но това се случва рядко...
Весел празник и хубав ден засега от мен  Hug

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета,отдавна не съм писала тук Embarassed Честит празник на всички и най-вече на именниците,нека си похапнем рибка доволно (четох,че в последния триместър е много полезно да се приемат омега-мастни киселини,за развитието на мозъка на бебчо  Peace )
Количка вече купих и се похвалих във фейса  2-ра употреба от моя приятелка за 700 лв. мисля,че е добре а и получих подарък подложка за преповиване на бебето дето се слагат на креватчето  Laughing
Стрии имам единствено по гърдите,но нямаше как станаха огромниии то с каквото и да се мажеш....тая кожа се разпъна тройно ooooh! Иначе се мажа с кокосово,бадемово Икаров сега свърших 2рото шишенце и с лосиона за много суха кожа на Еудермол.
За бебчо купих шише на NUk,5-6 бодита с дълго ръкавче, комплект чершавчета,поларено одеалце,чорапки и една лампа за контакта много компактна и нежна за да не светвам при най-малкият шум.
За размерите нямам представа сега в понеделник съм на преглед Peace Трета ФМ реших да не правя.
Котешко благодаря за хубавата тема bouquet

# 74
  • Мнения: 11

Я кажете, някоя от вас дали усеща нещо като мен. Много често ми се случва, почти всеки ден, бебка сякъш ме потупква ритмично отвътре - едно такова лекичко туп-туп-туп-туп и това продължително - към 5-10 мин. И татито го усеща. Сякъш си тактува нещо или си играе не знам много е странно  Simple Smile
Точно това е хълцане, за което и аз написах, че го осетих преди няколко дена. В моя календар за бремени пише, че от 30 седмица бебчо почва да тренира белия дроб и понякога гълта много вода и затова почва да хълца.

[/quote] Точно това се чудех какво е вчера Simple Smile И на мен ми се случва, много е интересно

Общи условия

Активация на акаунт