CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема №27

  • 58 133
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 30 270
Red Velvet, мерси за инфото, ще предам  Peace

# 721
  • София
  • Мнения: 39 145
Жалко, че испанският ми вече не го бива!

# 722
  • Мнения: 1 446
За Перник не, но за София да.

Палмичка, ще казвам.

http://www.jobs.bg/f1667467


пише "Месторабота: Перник"  newsm78

Ами да, за Брезник било. Има и за Ботевград.

# 723
  • Перник
  • Мнения: 4 870
За Перник не, но за София да.

Палмичка, ще казвам.

http://www.jobs.bg/f1667467


пише "Месторабота: Перник"  newsm78

Ами да, за Брезник било. Има и за Ботевград.

Не, благодаря  Naughty Ако беше наистина за Перник, щях да ти досаждам с молба за повече инфо  Embarassed

# 724
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Аз на това попаднах, ако някой го интересува:
http://karindom.org/bulgarian/karieri/

# 725
  • София
  • Мнения: 39 145
Сега като видях Карин Дом, та се сетих, че и аз работех по едно време за една благотворителна организация. Обаче нямам нито договор, нито нищо. Да си я напиша ли в СВто?

# 726
  • Мнения: 87
Това за Карин Дом е супер за мъжът, но е далече.

Да ви споделя днес какво се случи-отидох на второ интервю, но нещата не свършват до тук и пак чакам обаждане дали са ме одобрили за следващо. Отнася се за производство във фармацията. Та ме пита едното момиче(бяха две много млади-едното беше страхотно, другото намръщено и неразговорливо) вие с висше образование пък позицията, за която кандидатствате е най-ниска в компанията. Сега като си мисля вече в къщи и се питам ами то не е ли нормално след като от тези позиции отиват хора по-нагоре естествено е да няма обява за по-висока степен, но има шанс като започнеш постепенно да вървиш напред(да се надяваме). Това намръщеното може да ме изиграе, защото не е съгласно да пътувам 40км, понеже е и на 3 сменен режим на работа. Та понеже ми обещаха какъвто и да е отговора да ми звъннат сега съм в очакване.
Дано да ме разбрахте нахвърлях го набързо, че още не съм си събрала мислите, всичко това ми действа страшно натоварващо.

# 727
  • София
  • Мнения: 39 145
Разбрахме те.
Мен колко пъти са ме мъчили по интервюта заради "твърде хубавото" ми СВ!

# 728
  • Хасково
  • Мнения: 441
Здравейте, отдавна чета темата, но досега не съм писала! Аз съм прясно завършила специалност Маркетинг в Пловдивския университет. Кандидатствам най-вече за стажове, тъй като за всички работни места се изисква опит, а такъв нямам. Обадиха ми се от Trenkwalder за този стаж http://www.jobs.bg/f1675694. Чрез търсачката на bg-mamma и Google потърсих отзиви за самата агенция в темата, но не открих. Доколкото разбрах от други сайтове, май първоначално се прави нещо като входен тест, интервю евентуално, ако се премине теста. Ще съм ви  благодарна, ако можете да ми кажете нещо повече  bouquet

# 729
  • Мнения: 1 446
Здравейте, отдавна чета темата, но досега не съм писала! Аз съм прясно завършила специалност Маркетинг в Пловдивския университет. Кандидатствам най-вече за стажове, тъй като за всички работни места се изисква опит, а такъв нямам. Обадиха ми се от Trenkwalder за този стаж http://www.jobs.bg/f1675694. Чрез търсачката на bg-mamma и Google потърсих отзиви за самата агенция в темата, но не открих. Доколкото разбрах от други сайтове, май първоначално се прави нещо като входен тест, интервю евентуално, ако се премине теста. Ще съм ви  благодарна, ако можете да ми кажете нещо повече  bouquet

Toва е обява по програма за старт в кариерата. Това,което ще те карат да правиш е да звъниш по разни фирми и да вършиш иначе неприятната работа на консултантите от "агенцията" да си нмират клиенти. Думата маркетинг ми стои някак не на място тук. Но така или иначе може да се запознаеш с доста компании, това е плюс да си на стаж в агенция. Ние в момента имаме общо 10 стажанта,които приключват Март и Април.

# 730
  • Мнения: 11
 Абе хора, да знаете дали всички, които са пуснали обяви в jobsa могат да отворят сивитата, за да видят телефонния номер? Вие пишете ли си номера и в мотивационното, щото аз не го пиша.  newsm78

# 731
  • Мнения: 87
Аз не го пиша в мотивационното, даже като не изискват мотивационно въобще не пускам.

# 732
  • Мнения: 1 125
Абе хора, да знаете дали всички, които са пуснали обяви в jobsa могат да отворят сивитата, за да видят телефонния номер? Вие пишете ли си номера и в мотивационното, щото аз не го пиша.  newsm78


Естествено, че го виждат... Впрочем, ако искаш да видиш как изглежда изпратеното от тебе CV, просто си го изпрати от сайта на твой e-mail (за да не си мислиш, че проверяват дали мейла е твой - тоест дали съвпада с регистрационния в сайта, можеш да изпратиш на произволен...).

# 733
  • Мнения: 1 446
А, не всичко се отваря.  Peace Но е рядкост да не успеем да ги отворим.

# 734
  • UK
  • Мнения: 4 311
Вие пишете ли си номера и в мотивационното, щото аз не го пиша.  newsm78
Аз го пиша, и имейла пиша. Гледам в гугъл, че по темплейтите нна английски винаги има блок с contact information.

Общи условия

Активация на акаунт