За бутането на пари на оркестъра

  • 6 540
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 547
Всеки има право да овеси на голия си задник чифте пищови, Трещерица.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Може Маноло да ти е мечтата на живота. Кой има право да определя мечтите ти?

# 92
  • Мнения: 10 547
Мечтата е едно, възможността да я изпълниш друго.
И като си купиш  Manolo Blahnik и ги съчетаеш с чанта и палто за по 10 лева, които събуваш в апартамента на БДС, много е куул, така ли?

# 93
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ако живееш в панелка, Маноло е редно да си седи в кутията и само да се въздиша с благоговение над нея.

# 94
  • Мнения: 12 679
Ако живееш в панелка, Маноло е редно да си седи в кутията и само да се въздиша с благоговение над нея.

Особено важно е да ги криеш, за да не те коментират съседите - уф, тая чиниите не си умила, в Маноло се нагласила.

# 95
  • Мнения: 241
...
По принцип половинката ми е разумен човек, не е развей прах, отговорен е, но като му е кеф и си пийне почва да бута на живата музика. А и имаше празник вчера, но вместо него да го поздравяват той не се спря.
...
Имате ли такива проблеми с половинките и какво мислите за този начин на пилеене на пари?


Класика, по балканският край, това си е нормално:

">#t=47s[/video]

# 96
  • Мнения: 22 483
Все пак, поглеждайки от друг ъгъл....човек може да е пестил Х-години, за да си купи един чифт Маноло. И тогава, пука ми та ми дреме комшийката Пена какво и как ще обсъжда. А и вероятността да разбере с какво се разхождам е минимална.

# 97
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ако живееш в панелка, Маноло е редно да си седи в кутията и само да се въздиша с благоговение над нея.

Особено важно е да ги криеш, за да не те коментират съседите - уф, тая чиниите не си умила, в Маноло се нагласила.
Оф, що си мислите, че всеки трябва да знае що е то Маноло?Съседките от нашия вход съм убедена, че не знаят.Най-много биха изкоментирали , че са хубави и дотам. ooooh! ooooh!

# 98
  • Мнения: 12 679
Защото Богиня е маниачка на тема обувки и омари. Тя сигурно и с Лубутенки излиза от панелката.  Всеки, който е гледал Сексът и градът, знае. Но да го заместим с Мерцедес - я го па тоя, живее в гарсониера, пък си купил Мерцедес.

# 99
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Е и какво от това?.Много хора има , които карат мерцедеси и са в панелки, ама мерцедес да видиш.Значи викаш лобстер обича да похапва Богинята.

# 100
  • Мнения: 12 679
Охо, пропуснала си емблематична тема, допринесла много за сдобиването й с титлата.

# 101
  • Мнения: 3 784
Нищо не е пропуснала, във форума от известно време насам няма тема без Левски или ЦСКА да споменат омарите.

# 102
  • София
  • Мнения: 19 351
Да цитирам не помня кого: Не сме бедни за малко, бедни сме за много

Това, че по принцип парите не ти стигат да живееш така както искаш, не пречи инцидентно да хвърлиш пари за нещо излишно. Наистина кеф цена няма, само део кефовете биват всякакви
Що се отнася до жилището vs обувките - предпочитам второто, лошото е, че софийските тротоари са враг на пешеходеца, особено такъв на токчета. Случва се да позавидя някому за изрядното жилище, но по принцип "да си направя къщата" е по-назад в списъка ми с приоритети.

# 103
  • Мнения: 2 161

Излизам след напудряне на носа и хоп, музиканта почва да пее секс бомб на Том Джоунс.

Какъв прекрасен мъж имаш.

Общи условия

Активация на акаунт