За бутането на пари на оркестъра

  • 6 548
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 692
Пропускате, че човекът е подпийнал и сигурно не е могъл да си направи точна сметка, като плати телефона и водата, колко му остават за певачката.

# 76
  • Мнения: 22 534
Пропускате, че човекът е подпийнал и сигурно не е могъл да си направи точна сметка, като плати телефона и водата, колко му остават за певачката.

Хахаха, ами от какъв зор изобщо тръгваш нанякъде с всичките ти пари в теб?.

# 77
  • Мнения: 2 448
Т.е. да бъдем хора за пет минути, а после да броим стотинките. И следват оплаквания от липса на финанси....
И теб какво те бърка, нали не вземат от твоите пари. Всеки може да се чувства човек по начин, по който му харесва и също толкова има право да се оплаква от липса на финанси, след като и двете са факт.

# 78
  • Мнения: 10 547
Т.е. да бъдем хора за пет минути, а после да броим стотинките. И следват оплаквания от липса на финанси....
И теб какво те бърка, нали не вземат от твоите пари. Всеки може да се чувства човек по начин, по който му харесва и също толкова има право да се оплаква от липса на финанси, след като и двете са факт.

 И също толкова имам правото да им казвам, че сами са си виновни, когато ми се оплакват от липса на финанси, бастисани с идеята да бъдем ... хора.

# 79
  • Мнения: 2 448
Ти не си човека, който да им казва, че нямат правото да се чувстват хора, след като не бъркат в твоя джоб.Нито можеш да определяш кой и как трябва да си харчи парите и кое е разумно и кое не. Това можеш да определяш само за себе си.Ако искат с твоите пари да се чувстват хора, по начин, по който на теб не ти харесва, тогава имаш право да им кажеш да вървят на майната си.

За мен например е безумно някой при заплата 500 лв , 300 да дава за цигари, но това не са моите пари,може да си ги харчи както намери за добре. От друга страна пък изобщо няма да позволя на някой да ми обяснява как не се разпростирам според чергата си и съм отишла за 3 дни на почивка скъп хотел, ям по ресторанти и т.н. вместо да ида на 15 дни на евтина квартирка или къмпинг и да си нося консервите и провизиите и да готвя и да си въобразявам,че почивам, или пък още по малко да ми казва, че нямам право да отивам на такава, след като после щяло да ми е трудно с финансите.

# 80
  • Мнения: 10 547
Напротив, pasinet, мога! И както виждаш го правя, така както други се потупват по рамото и обясняват как забавлението няма цена, в негова чест всички жертви са оправдани.... и пр.
Та, забавлявайте се, казвам аз, но после не ревете.

# 81
  • Мнения: 2 448
От кога това, че нещо го можеш, означава, че имаш право да го правиш.  Laughing
Нито пък разбирам какво те бърка чуждия рев. Ми реве им се на хората реват си, нали пари не ти искат за цялата работа.

# 82
  • Мнения: 10 547
Добре, аз не мога да кажа, че това са пропилени пари и за мен подобно поведение е глупаво, ако и да не се касае за личните ми финанси, но други могат да дадат съвети за забавление и харчене на чужди пари в името на някакви усещания?

# 83
  • Мнения: 2 448
Никой не може да агитира друг как да се забавлява и да си харчи парите, ако на него това не му допада. Какви съвети, могат просто да си кажат мнението за себе си , те как постъпват в сходна ситуация.
Ето аз например, въпреки, че съм на по различна позиция от теб, нито ще седна да те убеждавам в каква си грешка за живота си, и дори и те разбирам. Просто моите усещания са по различни и аз ти казвам, че ако човек дълго време не е живял в сериозни лишения, трудно би могъл да разбере това ограничение и постоянно стискане да не се " изхвърлиш". Ами в един момент може да изпушиш и не се знае на къде. Така, че по добре човек да има с какво да разпуска. Когато всичката ти е наред и можеш да си позволиш И това, И онова , тогава е по лесно да си разумен. Била съм и от двете страни, та наистина те разбирам.

# 84
  • Мнения: 143
Вече започва да ме напушва смях. Основно темата беше за това дали одобрявате даването на пари на оркестъра, а то къде отиде.
Да Касита можеш да казваш каквото искаш, друг е въпроса дали аз ще приема това, което казваш. Не смятам повече да оборвам всичките глупости, които се изписаха, който е искал ме е разбрал, хората, които уважавам съм отразила какво са написали   bouquet

Който си е хапал си хапе и пак ще си хапе, природа, какво да ги правиш  Laughing

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да, за някои хора е лудост обувки от 1000лв., но за друг е начин за внасяне на удоволствие. Първите едва ли ще разберат вторите.

# 86
  • Мнения: 22 534
Да, за някои хора е лудост обувки от 1000лв., но за друг е начин за внасяне на удоволствие. Първите едва ли ще разберат вторите.

Лудост е ако получаваш 500лв.
Но ако взимаш 20 000лв. си е начин на живот.

# 87
  • Мнения: 9 882
Да, за някои хора е лудост обувки от 1000лв., но за друг е начин за внасяне на удоволствие. Първите едва ли ще разберат вторите.

Лудост е ако получаваш 500лв.
Но ако взимаш 20 000лв. си е начин на живот.

Не, начин на мислене е преди всичко. Аз и 20 000 да получавам, не бих си купила обувки за 1000 лв. Достатъчно ми е да си купя качествени обувки, ако са и с намаление, ще съм много щастлива.

# 88
  • Мнения: 12 692
Все се чудя на тези категоризации, таблица има ли. До толкова пари - такива обувки, такава кола. Че ако живееш в панелка, е непростима да имаш хубава кола, знам.

# 89
  • Мнения: 4 785
За недопустимо не знам, но за мен лично е идиотско. Ще живея в панела със старите мебели, овехтялата  обстановка и ще карам ебаааааааааси колата - мамата си джаса  Crazy В колата прекарвам доста малко време в сравнение с вкъщи. Но ето това пак си е до разбиране - за мен е някакво непосилно изхвърляне, да ти се кефят хората по улицата, видиш ли, а в къщи какво е - само ти си знаеш.

Сега не бих си купила обувки за 1000 лв. Защото ще е изхвърляне, да цъкат колежки (дето ги нямам) и приятелки... а бих могла още един климатик да си купя, за да топлим. В смисъл когато съм опряла до този избор или-или, обувките и колите са безумие. Като започна да изкарвам прилична цифра - защо не?   Тогава скъпата кола няма да ни е изхвърляне, а ще е в унисон със скъпата ни къща (например), обувките за 1000 лв., няма да са ми изяли климатика, дивана или нещо необходимо за дома и т.н.

Но това са си нашите виждания. Хора и хора  Peace

Общи условия

Активация на акаунт