ВМ НВХ - част 54

  • 40 592
  • 750
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 347
Алекс, наистина е странно, че така внезапно и включително и по ръцете newsm78

Аз съм на вълна видеолекции, така че ето още една - на Ерик Уестман (единият от авторите на "Новата диета Аткинс"), който обяснява как да се прилага режимът: http://www.youtube.com/watch?v=dSLf4bzAyOM

# 331
  • Мнения: 78
,
Извинявам се за предположението...сигурно има и много други възможности...
Имаш ли алопеция някъде ?
Говоря за Alopecia areata ...загуба на окосмяването на петна ? Не е задължително да е по главата...

# 332
  • Мнения: 0
не,нямам др здравословни проблеми/поне така си мисля/!!а може ли гъби4ките да се провокират от гинекологи4но възпаление,наскоро имах такова?извинете ме за глупавият въпрос,но просто и идея си нямам и гадая  в момента? Embarassed

# 333
  • Мнения: 78
Предположих че става дума за Alopecia universalis . Щом нямаш никакви кожни проблеми никъде наистина не знам .
Не виждам причина за такава гъбична атака...повсевместна .
Най - вероятната вагиноза би била кандидоза...а тя не причинява такива проблеми .
Има обаче около 30 % други причинители на вагинална гъбична инфекция...Трябва да прочета .
Не е невъзможно да се вземе малко материал за МБ посявка .
Това ще реши енигмите...и ще даде адекватно лечение .

# 334
  • Мнения: 0
минавам само да ви пожелая весоло изкарване на новата година!!да сте живи и здрави,много усмивки и положителни емоции cheers Hug/няма да сме в къ6ти  с мъжо,тия 2 дни затова от сега ви поздравявам/

# 335
  • Пловдив
  • Мнения: 1 749
Здравейте,момичета!Бихте ли ми препоръчали марка сусамов тахан?Скоро ми попадна суров тахан на Балчо,но помня,че тук се коментираше,че бил горчив.

# 336
  • Мнения: 30
  Опитвала съм  този http://expobulgaria.com/organization_product.php?o_id=112&id=42766  - не съм усещала да горчи и го има почти във всеки магазин. Опитвала съм и един сирийски сусамов тахан от арабските магазини при женския пазар, но не намирам снимка - единствено помня, че беше пластмасово бурканче, 400 гр - 5.50лв и беше по-течен от първия.
Един съвет: внимавай като отваряш този на Ябланица  да не се накапеш (аз успях Embarassed).

# 337
  • Мнения: 2 074
aleksss14, чудно ми е как са се появили изведнъж...Аз с един нокът на показалеца какви проблеми имах...Година и половина го лекувах-дерматолог ми изписа 2 вида таблетки,едните "Fungolon", другите не помня, и ?Екзодерил" течност-никаква полза. Изписва и др. неща за мазане, а и аз си купувах на своя глава каквото продават за гъбички-спирт, кремове-нищо! Че даже и антибиотик пих, защото се получи и бактериална инфекция от този цъфнал нокът...Ужасно беше. Накрая ми мина от крем "Мицетал". Упорито нещо...При това лекарката изследва вида гъбичка и предписа каквото трябва за конкретния вид, и казваше, че в учебниците пише, че трябва да се излекува така. Изследваха ми и кр. захар-високата е предпоставка за гъбични инфекции. о ти едва ли имаш, с твоя н-н на хранене. Тя и моята беше нормална, де.

# 338
  • SA
  • Мнения: 3 196
Весели Новогодишни празници , момичета!
Желая ви Нова година, изпьлнена с невероятни успехи, много щастие и сбьднати мечти!

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 1 749
  Опитвала съм  този http://expobulgaria.com/organization_product.php?o_id=112&id=42766  - не съм усещала да горчи и го има почти във всеки магазин. Опитвала съм и един сирийски сусамов тахан от арабските магазини при женския пазар, но не намирам снимка - единствено помня, че беше пластмасово бурканче, 400 гр - 5.50лв и беше по-течен от първия.
Един съвет: внимавай като отваряш този на Ябланица  да не се накапеш (аз успях Embarassed).
Благодаря за отговора,ще внимавам Grinning!

# 340
  • Мнения: 6 347
Весело посрещане на новата година и от мен! Simple Smile Пожелавам на всички здрава, успешна и щастлива година! Hug

# 341
  • Мнения: X
ааа камелот, няма да се разберем така
зимните снимки са от нас
от теб тези с плажа и морето  Laughing

весело посрещане и от мен
 Hug



и още: http://www.google.se/search?hl=en&q=stockholm+jul&bav=on … KbsKcSn4gSD_oCYCw


алекс, много е странно това  newsm78
тук хората масово споделят как даже пърхотът им минава от режима

# 342
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Весело посрещане на Новата 2013 година!
Да сте живи, здрави и много щастливи !

# 343
  • Мнения: 1 935
Минавам за да ви пожелая Весело посрещане на Новата Година ! Нека да е здрава, мирна и успешна за всички!   bouquet

# 344
  • Мнения: 6 347
Честита нова година, момичета! Hug Нека 2013 да е една от най-успешните ви години!  bouquet

Последна редакция: вт, 01 яну 2013, 08:54 от Cioccolata

Общи условия

Активация на акаунт