Вънка пеят коледни звънчета, МАЙско бебче рита със крачета!

  • 22 285
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 121
Belle-Etoile, и на мен ми беше мъчно едно време. Като закотвена бях до детето, когато са на две се плашат от пиратките, на три вече искат да стоят до последно, да не изпуснат нещо от купона, после пък се будят... в 5 примерно, за да си легнат пак по обяд.  Whistling Маратон!

Сега съм на следващ етап - ако може да отида на тихо място - някое село може би, или голяям хотел, в който никой не ме познава, и да се наспя. Изобщо не искам шум и купони, искам да имам време за една книжка и маникюр примерно. Сега, като  поотрасна дъщеря ми и може да се говори е нея, е много хубаво - като приятелки сме, споделяме си, тя подреди изцяло елхата, аз не съм я пипнала, свещници по лавиците., снежинки по прозорците, помага за сладките...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И сега ще е така - ако може да родя и като проходи някой да ми го вземе и да ми го върне човече, бебешорския инат ме побъркваше. Грехота са тия думи, ама и аз съм хора...

Анум,   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 76
Анум, чудесна темичка отново, благодаря!
Днес имах ужасен ден, първо свалих боята на колата в един подземен гараж, после  разбрах, че съм превела вноската за ипотечния заем два пъти на банката. И като капак на всичко заредих бензин в грешна бензиностанция и трябваше да си платя, а не в тази за която имам карта и фирмата, в която работя плаща...

# 17
  • Мнения: 4

Сега съм на следващ етап - ако може да отида на тихо място - някое село може би, или голяям хотел, в който никой не ме познава, и да се наспя. Изобщо не искам шум и купони, искам да имам време за една книжка и маникюр примерно. Сега, като  поотрасна дъщеря ми и може да се говори е нея, е много хубаво - като приятелки сме, споделяме си, тя подреди изцяло елхата, аз не съм я пипнала, свещници по лавиците., снежинки по прозорците, помага за сладките...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Анум,   bouquet  bouquet  bouquet

И аз така.
Ама ако може в хотела да има камина,а навън да вали сняг.

Анум мерси мила  newsm51

# 18
  • Мнения: 11
Привет от мен и тук! Чудничка ни е и тази темичка! Благодарности на създателката й!
  bouquet Hug Peace

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 5 252

Мерси за новата тема...   bouquet

Хайде повече мацки на софийската среща. Анум, може да сложиш инфо на 1ва страничка за нея  Blush

# 21
  • Мнения: 77
Чудесно оформление на темичката.

Днес говорих докторката и ми насрочи амниоцентеза за вторник.Надявам се всичко да е наред.
Ще се радвам на повечко информация от тези ,които вече са минали по този път.

Относно епидуралната упойка мисля че се слага до около 5 см.Тъй като бях с 6 см разкритие като ме приеха в родилния и ми отказаха.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

Днес говорих докторката и ми насрочи амниоцентеза за вторник.Надявам се всичко да е наред.


Пожелавам ти го от сърце  Hug
Ти само при тази лекарка ли си ходила, налага ли се наистина амнио?

# 23
  • Мнения: 173
Пепи, всичко ще е наред, с теб сме и стискам палци.Само гледай да си спокойна и съм сигурна,че бебчето е добре  Hug Hug Hug Praynig  bouquet

# 24
  • Мнения: 15
Чудесно оформление на темичката.

Днес говорих докторката и ми насрочи амниоцентеза за вторник.Надявам се всичко да е наред.
Ще се радвам на повечко информация от тези ,които вече са минали по този път.

стискам ти палци ,всичко ще е наред....

анум -благодаря Simple Smile

# 25
  • Мнения: 326
Пепи, не се тревожи  Hugвсичко ще мине добре и резултатът ще е добър.
 
Ани, и аз обичам спокойствието, но малко ще ми липсва това време на купони и глупости.ММ има страшно много приятели, все някой е у нас, една вечер играят покер, другата гледат мач.Като в общежитие сме-готвим си всички, дивеем. Почивките са групови винаги...ако си спомняте чувството преди училищна екскурзия-какво ще правите, къде ще отидете, момчетата, приятелките. Такива са ни почивките, а тази НГ ще ни е май последната такава, поне засега  Rolling Eyes Ние с ММ не сме по романтичните почивки само двамата  LaughingИ без това се гледаме постоянно, предпочитаме да сме двамата с приятели или поотделно.Той планува обиколка с кола из различни градове лятото, с беба.да сме си само тримата, от сега виждам как ще се побъркаме един друг.
Та си мисля разни такива неща.А той ще е първият с бебе от всичките му приятели(а те могат да се разделят на 2-3 компании с по 6-7 човека  Joy) Има само един колега в работата, който има бебе. И си мисля, че малко ще сме отритнати като обебилата се двойка.
Аз от утре оставам самичка почти до 10-и.ММ заминава в чужбина с приятели.А аз ще се пренасям при баща ми  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 5
Айде, и аз да се включа в новата тема Simple Smile
И да напомня от края  на предишната за:
"Среща на софийските мами" на 22.12.2012г от 12.30 тук: http://www.lapastaria.net/.
Адреса е сградата на Софарма Тауърс Мол, бул. Драган Цанков до метростанция Г.М. Димитров или по-точно ул."Лъчезар Станчев" 5, ж.к.Дианабад. Има си голям паркинг, детски кът в ресторанта няма, но казаха, че имало на последния етаж на сградата.
Моля, който има желание да си каже за да направим резервацията  cheers

# 27
  • Мнения: 1
Днес бях ме на преглед. Бебчето ще е момче колкото и да ми се искаше момиченце  Simple Smile Но таткото грее от щастие, че ще има син. Хемоглобина ми е много нисък 96.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 884
Записвам се най-накрая,че вече сте на 2ра страница LaughingГледах някакви снимки на коремчетата ви във ФБ,ми то аз съм като плоска дъска в сравнение с вас CrazyТоя корем явно ми расте навътре Laughing
Обаче бебео явно много ме подпира вдясно,тежко ми е много,имам чувството,че ми изхвръкне черния дроб.Уте мисля да си пусна един хеп.А за всеки случай,да не се оказже някоя неприятна изненада.
Това течение почна много да ме изнервя и притеснява,понякога направо си усещам как ми тече,особено ако стана от стол или от легнало положение,направо си щурва леко ConfusedИ при вас ли е така,кажете ooooh!
За срещата вече писах на Силвърчето,онлайн съм,само кажете точен час,мястото ми е пределно ясно,пък и аз съм с кола,ако на някого върша работа,живея на Сточна гара Peace

# 29
  • Мнения: 76
Колко ни е коледно в новата темичка.Благодарности  bouquet
Пепи стискам палци и вярвам че всичко ще е наред.Само бъди спокойна. Hug

Общи условия

Активация на акаунт