Автоимунен тиреоидит на Хашимото (27)

  • 71 631
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 615
Здравейте, момичета, как сте? Отдавна не съм писала в темичката. Да се похваля, че си правих изследвание и Ft4 вече ми е в нормата, TSH още никъв го няма, стойността му все още е нула ама нищо ще се оправи сигурно. И пооправих си храненето и се опитвам да отслабна от 1 май до днес съм смъкнала около 3-4 кг, бавно става ама пак става нещо. И искам да ви попитам за личен лекар във Варна, ако можете да ми препоръчате, че моята лекарка е в Шумен, още не съм я сменила. Иначе цигарите не ми се получава да ги спра, особено сега като не ям повечето храни, които обичам и се залъгвам с цигари Grinning . При вас как са нещата, подобряват ли се?
Виж по нагоре има пусната НОВА ТЕМА.

# 751
  • Мнения: 273
Merelenda  освен Хашимото, аз имам ПКЯ
Тодорова не е казала че антителата са виновни за това че нямам цикъл.
Иска да вляза в клиниката, за да ми направят изследвания на всички хормони, включително и на половите, както и видеозон на яйчниците.
Дали имат връзка или не двете неща не ми каза  newsm78
Каза ми, че след като ми излезе епикризата ще говорим какво ще следва нататък.
Моите оплаквания са свързани с емоционалното ми състояние най-вече, както и с това че теглото ми се увеличава скоростно  Sad, скоро ще ми е нужна перука (поради огромния косопад) и защото според докторката имам розацея, която никой дерматолог не ми е установил  #2gunfire

По повод на антителата - искам да споделя - с хашимото съм от 4 години. Антителата ми винаги досега са били много високи - ТАТ над 500 и МАТ около 600. От миналата година моят хомеопат ми говори за безглутенова диета, която щяла да ми помогне с антителата. Тя е категорична, че огромен процент от автоимунните болести се дължат на ГЛУТЕНА! След като изчетох доста неща реших да пробвам - за един месец показателите ми спаднаха наполовина! Само месец - и ТАТ 240, МАТ 300. Затова реших да продължа. Не е невъзможно! Има доста безглутенови продукти, пък и аз досега, години наред закусвах мюсли - успях да намеря и мюсли без глутен. Само споделям какъв е моят опит. Дано съм била полезна.

# 752
  • София
  • Мнения: 1 902
Би ли споделила кое е мюслито Praynig?

# 753
  • София
  • Мнения: 3 611
Би ли споделила кое е мюслито Praynig?
+1 И аз се интересувам и от други без глутенови продукти. Praynig

# 754
  • София
  • Мнения: 1 902
Уффф,пишем в старата тема hahaha

Общи условия

Активация на акаунт