КГБ = Клуб на Готините Баби - 129

  • 54 808
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 099
Мили приятелки от КГБ, по-долу пиша до ТВ 7 и до неизевстните никому членки на нашия клуб.
Ако двете дами - псевдо-КГБ-ейки и Миа Сантова имат доблест и професионализъм - от тях се очаква да отговорят Т У К !

До Миа Сантова+Со от КГБ

Уважаеми дами, оказва се, че Вие сте пълна новост за нашия клуб. Ето защо очакваме от Вас да ни се представите и да поясните в качеството на какви се подвизавате от наше име.
Нали и на Вас няма да е приятно някой да говори от Ваше име?
В случай, че се разпишете Т У К - в официалната и централна наша трибуна, както ще да Ви е известно щом сте от нашия клуб - ще сметнем това за добронамерено съпричастие към каузата ни.
Налага се още да съобщите публично от Вашата трибуна ТВ 7, че има недоразумение между Вас и неизвестния Вам традиционен клуб КГБ.
Бъдете здрави и бъдете СЪЩИНСКИ баби!

В очакване на възпитан отговор

Здравка

П.П. Съжалявам, но нямам време да се ровя из тайнствените дебри на сайта на уважаваната от мен ТВ 7.

# 676
  • София
  • Мнения: 1 529
 Мамси,бързо да се вдигащ на крак Hug,че имаш празник.
Честит имен ден на нашата Ивлин, Мамси,Иван на Мимето малък и голям,Иван на Римар,сина на Мая,Джейда,Йоана на Айша,Йоан на Здравка,Ивайла на Роси.,Иванчо на Танита,родителите на Фурийка.

Честит имен ден на Макавели,на патерица вече.
Ако някой неволно съм пропусналада ме извини.  Embarassed
Здравче,дано отговорят.

# 677
  • София
  • Мнения: 1 752
  Честит имен ден на всички именици,на семействата и близките им! Желая здраве и щастие на всички!

     Момичета,добре съм. Ще пиша в някой по-нормален час,че сега умирам за сън.
     Лека нощ!

# 678
  • Мнения: 77

Честит Ивановден!
Честито на всички именници!
От кал да е, Иван да е!

Честит имен ден на моя внук Иван! newsm51
Да ни е жив и здрав, да е добро и умно дете, отличен ученик!  Flowers Four Leaf Clover
Много късмет в живота! newsm10


Почерпете се за негово здраве! Наздраве! newsm24

                   



Шпунц, без грешка си! Heart Eyes Винаги на линия, винаги на ниво! Hug
Да си ни жива и здрава! thumbsup Ти си ни като "Личен състав" или "Отдел Кадри"! Laughing
Лична носталгия по времето, когато ги имаше тези отдели в предприятията! tooth
Направо ще те цитирам, сигурна съм в теб! Laughing



Честит имен ден на Ивлин, Мамси, малък Иван и голям Иван на Мимито, Иван на Римар, сина на Мая, Джейда, Йоана на Айша, Йоан на Здравка, Ивайла на Роси, родителите на Фурийка!
Именници, да сте живи и здрави! Да ви е живо името!
Наздраве! newsm24

# 679
  • Мнения: 1 082

ДОБРО УТРО МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ-КАФЕТО ГО СЛОЖИХ НА МАСАТА-ХАЙДЕ ИМАМЕ ПОВОД-ИВАНОВДЕН Е-МОЕТО ПЪРВОРОДНО МОМЧЕ Е ИВАН - ДА Е ПРЕДИ ВСИЧКО ЗДРАВ.АЗ СЪМ НА БОЙНОТО ПОЛЕ-13 ЧАСА НА РАБОТА-КАКВОТО ДОЙДЕ.НА ИВЕТО И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ПРАЗНУВАЩИ ДА СА ЗАРЕДЕНИ С МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНА ЕНЕРГИЯ!!!

# 680
  • София
  • Мнения: 4 179
Честит Ивановден!
Честито на всичките ни именници! Да сте живи и здрави, много щастливи и късметлии!

# 681
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Честит Иванов Ден!
Честит празник на всички,които имат повод да празнуват днес!
Честит празник и на семействата и близките им.
Късмета да е винаги с тях!  bouquet  bouquet  bouquet

Хвана ме липсата,но без малко да се появя на софийска среща. ooooh!До последно се надявах да пристигнем в нормален час,но не стана.Пристигнахме с два часа закъснение и вече беше късно.Иначе знам къде са драконите и щях да действам от засада Heart Eyes, но така е трябвало да стане.Ще чакам Жабчето при следващото връщане. Hug

Изгледах предаването на Миа Сантова,прочетох и вашите постове,но не се подразних дори.Чудно ми е как авторката и екипа и, не са се подготвили,а подведоха и тези две дами.На мен ми беше приятно да ги слушам,защото с любов говореха за внуците си.Като слушах дамата,на която внучето е в чужбина,веднага си помислих за Джили,Нели,Мамси и как те споделят за виртуалните си срещи с тях.Сега очаквам от предаването да поканят истинското КГБ или  да се извинят ако не на нас,то на колежката си от сп.ТЕМА,че са копи-пейстнали наготово материала.
Свърши ми отпуската,От днес съм на работа.
Лек,приятен и усмихнат,празничен ден! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 1 065
kukuvicakuka (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема

Dобро утро, мили мои.
Толкова сте ми близки, че понякога чак забравям, че тук е форум, разграден двор, освен нас и всеки друг може да влиза, излиза, воаьорства, лъже, маже, цитира,  копира и каквото друго си реши да прави ....
Ето, тази kukuvicakuka, птичка шарена, пак е рано-рано на наша територия. Погледнах я, толкова анонимна е, че чак безлична. Ето такива идват тук да се забавляват с нашите животи, да си правят имидж за наша сметка....   Но да си ядат ушите разните му кукувици ...... ма_ ната  им ....  Ние сме си ние.


Ядосах се от прочетеното, ма_ _ата им на навлеците разни, дЪ си гледат работата ....

Честит Ивановден на всички празнуващи! За да не пропусна някой, ще цитирам Шпунци -
Честит имен ден на Ивлин, Мамси, малък Иван и голям Иван на Мимито, Иван на Римар, сина на Мая, Джейда, Йоана на Айша, Йоан на Здравка, Ивайла на Роси, родителите на Фурийка!
Именници, да сте живи и здрави! Да ви е живо името!
Наздраве!
Честит имен ден на първородното момче на Дидимити!

На всички ви желая много здраве, късмет и хубави моменти!


Толкова много неща неща искам да ви кажа всеки път, че понякога загубвам дар-слово и в главата ми става каша от казани и мислени да ви кажа неща. Особено пък когато имам пропуснати по-дълги периоди - направо губя представа кога какво съм писала.

Имам силното желание да наваксам пропуснатото, но сега ставам.
Ще ви наглеждам през деня, дано смогна.

Прегръщам ви милички и ви желая хубав ден!

# 683
  • Мнения: 1 250
Честит имен ден на  Джейда,Ивлин, Мамси,синовете на Мая,Римар, Дидимити,Ани на Айша, Йойо на Здравка,Ивайла на Роси,Иван на Танитка, малък Иван и голям Иван на Мимито, , родителите на Фурийка, майката и дъщерята на Ега мега и на всички ,които празнуват!!! Да са живи, здрави,малките да растат весели и щастливи, по големите да осъществят мечтите си и да жънат успех, най възрастните да доживеят на крака  и с бистър ум до дълбока старост Praynig Praynig Praynig

Дороти добре дошла и от мен Hug
Напоследък няколко дами виждам ,че проявиха желание да се присъединят към нас , но повече не се появиха Sad Надявам се че са добре Praynig

Тук вали като из ведро.А вятъра вие сякъш е Сибир Simple SmileНе пратихме двамата по малки на училище че особено Маор кашля ужасно.А другия е на път да се присъедини да направят хор.Имам желе от дюли но не мога да ги накарам да вкуснат поне #Cussing out

Исках още нещо да пиша, но австриеца ми дойде на гости, ако си отиде скоро ще се появя пак тук. На всички ви девойки, празнуващи или не спокоен, хубав усмихнат ден Praynig Hug Hug


# 684
  • Мнения: 814
ЧЕСТИТ  ИМЕН ДЕН, ИМЕНИЦИ  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes!
ИВЛИН, ДЖЕЙДА, МАМСИ, НА СИНОВЕТЕ НА МАЯ, РИМАР И ДИДИМИТИ, НА АНИ НА АЙША, ЙО-ЙО НА ЗДРАВЧЕТО, ИВАЙЛА НА РОСИ, ИВАН НА ТАНИТКА, НА МАЛЪК ИВАН И ГОЛЯМ ИВАН НА МИМИТО, НА РОДИТЕЛИИТЕ НА ФУРИЙКА, НА ДЪЩЕРЯТА И МАЙКАТА НА ЕГА МЕГА - ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И КЪСМЕТЛИИ[/col
С пожелания за хубав ден и успешна седмица  Hug Hug Hug!
От работата ми мога само да ви чета, но когато има време за това, го правя с удоволствие
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!

# 685
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за приема!Надявам се нашата варненска група да има и "личен" живот в реалността!Присъединявам се към поздравленията за днешния празник!Да са ни живи и здрави "бабите" и техните потомци! smile3501 smile3501

# 686
  • Мнения: 5
Хей пак закъснях ,но защото четох назад за случилото се в ТВ7 и знаете ли какво си  мислх -ето сега  истината лъсна кой кой е в това предаване ,защото знаем каква е Но представете си колко такива"заменки"стават ежедневно  в други предавания ,как и колко ни лъжат само !Майната им !

Сега по същество

Честит ви имен ден на именниците които си имате  у дома Честито Иви ! Нека всички носят с гордост името си ,защото

Весел празник !

# 687
  • Мнения: 5
Благодаря на всички за приема!Надявам се нашата варненска група да има и "личен" живот в реалността!Присъединявам се към поздравленията за днешния празник!Да са ни живи и здрави "бабите" и техните потомци! smile3501 smile3501

Ооо имаме си нова варненска баба ?Юли здравей  и добре дошла при нас !

# 688
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за приема!Надявам се нашата варненска група да има и "личен" живот в реалността!Присъединявам се към поздравленията за днешния празник!Да са ни живи и здрави "бабите" и техните потомци! smile3501 smile3501

Ооо имаме си нова варненска баба ?Юли здравей  и добре дошла при нас !
Благодаря!

# 689
  • Мнения: 1 563

Добро утро момичета ! Hug Hug Hug
 Иванов ден е днес !!!

Поздравявам моята внучка Ивайла , като и пожелавам за е едно здраво , весело и щастливо дете ! Много късмет , успехи  и много обич да получава !!!

Почерпете за нейно здраве !!! Заповядайте !!! Laughing



ЧЕСТИТ  ИМЕН ДЕН, ИМЕНИЦИ  !!!
ИВЛИН, ДЖЕЙДА, МАМСИ, НА СИНОВЕТЕ НА МАЯ, РИМАР И ДИДИМИТИ, НА АНИ НА АЙША, ЙО-ЙО НА ЗДРАВЧЕТО,  ИВАН НА ТАНИТКА, НА МАЛЪК ИВАН И ГОЛЯМ ИВАН НА МИМИТО, НА РОДИТЕЛИИТЕ НА ФУРИЙКА, НА ДЪЩЕРЯТА И МАЙКАТА НА ЕГА МЕГА - Много здраве , щастие и късмет ! Весел празник !!![/
[/



Момичета  Hug Hug Hugблагодаря ва всички за роздравите  към Ивайла. Няма да ви изреждам , че много бързам да излизам.
Прекрасен ден на всички !  love001  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт