Най-странният коледен подарък, който сте получавали...

  • 112 840
  • 849
  •   1
Отговори
# 690
  • UK
  • Мнения: 3 959
Работя в магазин, в който хората оставят ненужните си вещи, които ние продаваме и парите отиват за благотворителност, и вече започнах да получавам нежелани коледни подаръци, много е забавно.

# 691
  • София
  • Мнения: 12 374

рано е да се каже  Laughing

но ще се случва често  Whistling
зайците бременеят по 30 дена  Peace
значи на два месеца по 12 зайчета...  Crazy

влязох в темата само за да кажа, че съм шампион и нямам стигане  Sunglasses
 Hug получих лампа за дрешника.  Hug

Ти си на второ място, след бременната зайка  Wink

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 7 001
Работя в магазин, в който хората оставят ненужните си вещи, които ние продаваме и парите отиват за благотворителност, и вече започнах да получавам нежелани коледни подаръци, много е забавно.

Еха, каква чудесна идея. Дано и в бг някой се сети да направи такъв магазин.

# 693
  • Мнения: 14 759
Знам,че звучи идиотски,но ми се иска да чета за повече неподходящи подаръци.Снощи в полунощ се забавлявах тук на чужд гръб.Мъжа ми се събуди и заливайки се от смях му споменах за някои подаръци,да се защитя за гръмогласното хилене. Joy

# 694
  • Мнения: 7 171
Работя в магазин, в който хората оставят ненужните си вещи, които ние продаваме и парите отиват за благотворителност, и вече започнах да получавам нежелани коледни подаръци, много е забавно.

Еха, каква чудесна идея. Дано и в бг някой се сети да направи такъв магазин.

Ами то има. Казват им магазин втора употреба! Остава да започнат да приемат стока от гражданите.

# 695
  • Мнения: 5 384

Това с бременната зайка ме потресе.  Laughing Следват едни бременно-родилни преживявания.  Flutter Лято, представям си емоцията на лицето ти от подаръка.  Wink Хайде, много зайчета на финала  Mr. Green
Беше преди години, за пълнолетието ми, от гаджето Tired. Заекът беше огромен, не декоративен, бял и много зъл. Роди, мисля, на следващия ден. Грижите се паднаха на баща ми.
Аз си надявах на бижу, козметика, дреха, но за зъл заек изобщо не ми е дошло на ум.

# 696
  • UK
  • Мнения: 3 959
Работя в магазин, в който хората оставят ненужните си вещи, които ние продаваме и парите отиват за благотворителност, и вече започнах да получавам нежелани коледни подаръци, много е забавно.

Еха, каква чудесна идея. Дано и в бг някой се сети да направи такъв магазин.

Ами то има. Казват им магазин втора употреба! Остава да започнат да приемат стока от гражданите.
Мда, съвсем същото е, ако не правиш разлика между събиране на пари за подпомагане на деца в затруднено положение и събиране на пари за нова кола на собственика на магазина.

# 697
  • Мнения: 7 519
Скоро имаше една много хубава статия, за това къде отиват парите от такива магазини... Peace

# 698
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 280
И аз помня растението, което яде насекоми  Joy
Търся да си купя такова. Ако знаете какви майтапи може да си правите с него.  Crazy

# 699
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
И аз помня растението, което яде насекоми  Joy
Търся да си купя такова. Ако знаете какви майтапи може да си правите с него.  Crazy

периодично пускат в бриколаж, сигурно ги има и в цветарските  Peace
купувала съм, беше любов от пръв поглед  Crazy и не можах да откажа на малкия. интересното е, че едното живя почти година, другото малко по-малко.
очаквах да се тръшнат много по-бързо  Peace

какви майтапи? това, че ще го боднеш с молив, а то ще го захапе е виц  Peace

# 700
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 280
какви майтапи? това, че ще го боднеш с молив, а то ще го захапе е виц  Peace
Ако намеря клипчето ще ти го пусна Joy Сложиха му запалена цигара, наистина не я захапа, тъпо беше, но накрая му сложиха брада и шапка като на Дядо Коледа и стана неузнаваемо. Стана ми жал за горкото цветенце, но и се посмях де. Както и да е, детето е впечатлено и искам да й направя подарък.

# 701
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
от бриколаж (а може би беше практикер  ooooh! ) купихме такива



в цветарските магазини най-често съм виждала от тези



и ние заради детето ги купихме.
но заедно четохме от нета и в книжките и бързо разбра, че не трябва да го дразни и да се опитва да му пъха мухи в "устите"  Peace

# 702
  • София
  • Мнения: 1 223
какви майтапи? това, че ще го боднеш с молив, а то ще го захапе е виц  Peace
Ако намеря клипчето ще ти го пусна Joy Сложиха му запалена цигара, наистина не я захапа, тъпо беше, но накрая му сложиха брада и шапка като на Дядо Коледа и стана неузнаваемо. Стана ми жал за горкото цветенце, но и се посмях де. Както и да е, детето е впечатлено и искам да й направя подарък.

И сина ми иска такова, откакто видя клипчето:

# 703
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
 Joy Joy гъбаркат се  Peace

първо, листата не стоят така  Peace и второ, не се затварят така при дразнител  Peace
 второто е изпробвано  Peace

# 704
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 280
но заедно четохме от нета и в книжките и бързо разбра, че не трябва да го дразни и да се опитва да му пъха мухи в "устите"  Peace
Благодаря ти за снимките; няма да позволявам майтапчета с цветето - все пак и то душа носи Grinning. Ама то не яде ли мухи? Яде не яде ще го взема, симпатяга е  Grinning

И сина ми иска такова, откакто видя клипчето:
По-дълго е, това е накрая. Ако детето го е запазило ще ги пусна тук. Милото, като се сетя за цигарата хем ми е смешно, хем ми е гадно.

Общи условия

Активация на акаунт