Коледа настъпва вече, а най-красивият подарък е в корема ми- МАРТенско човече! 8

  • 40 627
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
dilein Grinning радвам се на добрата новина ( казаха ли ти от какво е провокирано кървенето)





Най вероятно е от натоварване -миналата седмица малко се поуморих в носенето на тежко и чистенето из нас  Confused

# 16
  • Мнения: 385
desidkad страхотна нова тема,благодаря!  bouquet
dilein радвам се за добрите новини,почивай си повече  Simple Smile
Аз утре съм на ЖК,ще ми взимат кръв и урина.Надявам се всичко да е наред!Ще се отчета след прегледа.
Хубава вечер на всички!

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
 newsm68 newsm68 Честита нова темичка. Grinning
dilein пази се.Не вдидай тежко.

# 18
  • Мнения: 22 437
Аз си мисля за 27ми да си запиша един час за ехограф при моята лекарка, но в частната клиника. Мислех след празниците, ама няма да издържа до тогава. ) Искам да видя бебока как расте.

Този път хич нямам нетърпение да се ражда, че предния път така от нетърпение....и хоп, 8седмици по-рано. Сега яко ме е хванала параноята нещо, чак се дразня на себе си. Постоянно за това мисля. (((

# 19
  • София
  • Мнения: 23 165

бамба в какво се състои диетата ти?

като на нормален диабет  Confused
зеленчуци, месо и млечни може.
боб, картофи, ориз и подобни само по шепичка.
между храненията по един плод, от някои видове дори и половин.
всякаква захар и производни пропускам, хляб само пълнозърнест или ръжен.
и това е май, още се чудя на някои храни към кои да ги слагам, ама ще попрочета.

# 20
  • Мнения: 15
dilein, радвам се, че всичко е наред при теб. Почивай си повече в такъв случай Simple Smile

# 21
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Дилеин, радвам се, че всичко е наред с теб.

След празниците ще правим последно бебешко пазаруване с някои дребни неща и ще подготвям чантата за болницата. Трябва да идем да разгледаме и една болница, че се двоумя между две за раждането. И после само ще чакаме малчо да излезе. Предполагам, че ако всичко е наред и си стои вътре ще ми настрочат секцио за 12ти март. Та няма да устискам до термин.  Mr. Green
Много ми е любопитно колко тежи вече, чета ви как пишете грамажи и ми става мъчно, че аз не знам моите. Корема ми е огромен и де що баби има тук от България всяка казват, че ще е голямо бебе. Аз с такъв корем родих каката.. То вярно, че тя беше  2.800 , но все пак.

# 22
  • Мнения: 22 437
TheBlackWidow, и аз се чудя сега за кога ще ми насрочат секциото, като термина ми го поизместиха. Но на следващата консултация ще говорим с моята лекарка.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 44
Деси, благодарско и от мен за хубавата темичка Hug Peace  bouquet
Хайде и аз да се отчета с хубави новини. Днес бях на преглед - момченцето ни се развива добре, отговаря по изчисленията на 28-ма седмица, аз иначе съм в началото на 26-та. Иначе за мой "късмет" днес от сутринта мн. ме болеше корема, та добре се съчетаха нещата с прегледа. Оказа се пак, че са контракции. Док. ми увеличи магнерота на 3 пъти по 2 докато отшумят и после пак ще си го пия до края 3 пъти по 1. Пристигнаха ми и дрешките от Англия - мноого за хубави, даже повече ми харесват, отколкото на сайта. Материите са страхотни, само дето малко уголемени ми се виждат, но това е по-добрият вариант  newsm10
Приятна вечер тумбачета!

# 24
  • Мнения: 105
Запис и от мен, много хубава темичка..
dilein много бсъм щастлива за теб lovekiss
Момичета говорехме за раждане и болници, нека сега тези които имат опит да споделят накратко кои са най-необходимите неща за болницата, да не да тръгнем с цели сакове, момичетата като мен които незнаят. Какво да сложим в чантичката?

# 25
  • Мнения: 22 437
ТиаРа, много зависи от болницата, но да речем че е такава, в която всичко трябва да си носиш. )

1. Чаршафи и одеяло (поне в нашата държавна са ужасни)
2. Нощница (за пижамите мрънкат, но можеш да вземеш 1нощница, 1пижама)
3. Непромокаеми подложки (едни тънки такива са, които да си сложиш на чаршафите да не се цапат евентуално)
4. Бельо (добре е да е памучно) и дамски превръзки. (лигнин само при визитацията)
5. Помпа за кърма евентуално (зависи каква е практиката на болницата с бебетата и кърменето)
6. Тоалетни принадлежности за теб.

За бебето (пак зависи от практиката в болницата)
1. Няколко комплекта дрешки (боди, ританки, шапчица)
2. Одеялце
3. Памперси
Аз бях със секцио, някои неща може да не са толкова нужни за тези, които раждат нормално.

# 26
# 27
  • Варна
  • Мнения: 307
Деси, благодаря за новата темичка  Heart Eyes

dilein  , радвам се че всичко е наред, ти почивай повече и се пази  Hug

Аз от миналата седмица съм с болки в кръста и ниско долу в срамната кост и малко над нея. Ходих тогава на лекар и всичко беше наред. Казаха, че причината е разширяващи се тазови кости + бебка е седалищно и ритка много ниско долу  Whistling
Малко ми е притеснено, защото болките ту намаляват, ту пак се увеличават, не са контракции... Чудя се дали не е нещо с бъбреците, от няколко дни постоянно ми се ходи до тоалетна, дори като се изпишкам, след 10 мин. пак ми се ходи  newsm78 Днес пак говорих с док, според нея няма нищо притеснително, но нямам търпение да идва четвъртък, че да ме види на ЖК и да се успокоя  ooooh!

 Hug на всички

# 28
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
На мен както всичко ще ми е осигурено от болницата пак ще тръгна с едно малко куфарче- кученце само с лични вещи и дрешките на бебо за изписване.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 26
запис и от мен в новата темичка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт