Коледа настъпва вече, а най-красивият подарък е в корема ми- МАРТенско човече! 8

  • 40 623
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 105
До ссега не съм пазарувала от ибей вижда ми се много трудно и невъзможно.. Sick #Cussing out #Cussing out Може би защото не съм и опитвала де  newsm78

# 46
  • Мнения: 2
  261uu

Последна редакция: пн, 17 дек 2012, 23:44 от Ivelina_ValentinovA

# 47
  • Мнения: 2
ТuAPa Трудно е понеже повечето неща са с доставка до UK само и не искат да пращат в др.държави.
Относно разликите в ехографа и при мен имаше различни мнения в рамките на 1 седмица. И моето бебе е с почти 2 седмици напред. Единия лекар ме прегледа в спешното  като ходих заради кръвното и след няколко дни бях на ЖК и резултатите бяха с очудваща разлика. Аз не вярвам на тези изчисления нещо....
  хайде лека нощ от мен preggo

# 48
  • Мнения: 371
Добро утро!  Coffee
Деситка, темата е прекрасна, празнична и като я видях ме зареди с настроение, дето ми липсва тези дни, много натоварен график. Благодаря  Hug
Аз на 02.01.2013 отивам да си взема болничен, и смятам да си оставам вкъщи, защото вече ми идва тежко да се разправям с работа и децата (особено в занималнята са като на самоотглеждане и само ядове имам  Tired).  Тази седмица последно ще е толкова натоварена  Praynig
Дилейн, супер новини! Почивай си повече  Hug
Дано днешния ден да е по-слънчев, и по-малко мразовит   bouquet

# 49
  • Мнения: 2 843
Добро утро, момичета  Hug
И аз не съм пазарувала от Ибей, струва ми се сложно  Mr. Green Абе, изобщо ако няма доставка директно не съм се наемала.
Дилейн, радвам се, че сте добре, почивай си повече  Hug
Весе, предполагам как ти е и работа и първолаци  Grinning Заслужаваш почивка  Hug
Радвам се, че темата ви харесва  Flutter
Аз пък като стана за тоалетна сутринта и се спира със спането. От 7 часа кукувам  Mr. Green От днес почвам хапченца желязо за хемоглобина и Неоренал СР за няколкото левкоцита в урината. Та ще видим  Whistling
Ивелинка, какъв е този розов слон  Mr. Green

# 50
# 51
  • Мнения: 22 436
Добро утро и от мен.

Аз с всеки ден ставам все по-зле. Една кашлица ме мъчи, хремата съвсем се увеличи. (((( голяма гадост.

За пазаруването от ибей, въпрос на свикване. На мен ми е супер елементарно вече, но пазарувам от там от 5г., а и тогава имаше още доставки до БГ. Макар че сега, пак идват горе-долу за толкова време през доставчик.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 307
Добро утро,

подкрепям Мирама за пазаруването, всичко е въпрос на навик. Ние и количката смятаме от там да вземем  Mr. Green

Деси, щом започваш желязото само да кажа, че 2-3 часа преди и след приема му не трябва да се консумират храни съдържащи калций - сирене, мляко, кашкавал и т.н.
Ако се пие магнезий, трябва да се спазва същото правило. Ако се пият и магнезий и желязо заедно (както правя аз), вече става голям купон  Mr. Green  Мога да си позволя млечни само сутрин 3 часа след като съм си пила магнезия  #Crazy

Аз желязо пия от края на октомври. Хемоглобина ми за месец и половина се вдигна от 102 на 108. Незнам дали е добре, на мен ми се струва малко  newsm78

Хубав ден на всички  Hug

# 53
  • Мнения: 2 843
Вава, мерси, мила  Hug Знам за приема как е, аз много се колебая дали да го пия честно казано. Виж, че и при теб не е повлияло много, но пък не позволява и да падне хемоглобина, знам ли  newsm78 Мисля  си с месо и спанак и чаша вино чат-пат ще има същия ефект  Mr. Green  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте! Да се запиша и аз в новата темичка. Супер е! Днес ходих за изследвания кръв и урина и чакам следобяд резултата, да видим как е хемоглобина. Последния път преди месец ми беше паднал малко, сега да видим.
Весели празници момичета! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте, включвам се само да посоча, че детенцето само за първия месец пораства на дължина с около 4 - 5 см. Следващите 2 месеца и двамата ми сина сложиха по още толкова. Не са се родили гитанти - 49 и 51 см. Съвета ми е да не влагате пари в дрешки най - малък размер - за новородено. Може би само комплектчето за изписване, за да е в "приличен" вид като го разсъблечете пред бабите - а не да му висятдрешките... LaughingОстаналите нека са по - голям размер, защото март и април колкото и топли да са и да излизаме по разходки, под костюмчето най - малко ще има боди, ританка и чорапче... Аз лично не успях да използвам всичките си дрешки от 0 до 3 мес - мн бързо ги израстнахме и преди да санавършили 3 мес купувах от 3 - 6 мес. А и като идват на бебе, обикновено носят най - малкия размер дрешки, защото са ги умилили в магазина... Laughing

# 56
  • Мнения: 22 436
anika_todorova, много си зависи от бебето.
Хайде, моето се роди недоносено и да речем, че първо беше с дрешки за недоносени (в БГ няма, та пак купувах от Англия) и после с такива за 0-3м.
На 1г. носеше още дрехи 6-9, и тук там 9-12м.
Момчетата може и да растат по-бързо, но момиченцата не чак толкова. И пак не е задължително да е точно така. )

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Добро утро,
VAVA защо магнезии и калции не може да се пият заедно. Моята докторка нищо не ми е казала и аз понякога като забравя да си пия желязото по рано, го пия вечер с магнезия. Но ще се опитам да не забравям.
Хубав ден коремчета newsm32.

# 58
  • Мнения: 636
Добро утро , хубава тема !  Hug
Вчера бях при матрона ми (лекаря, който ме следи) и естествено се оказа, че нямам много добри резултати от изследванията на кръв и урина за втория триместър.... Желязото ми е паднало страшно много в сравнение с първите изследвания от 39 на 29, сега понеделник ще ми предпишат какво да пия, защото с храна каза, че няма да го вдигна  Crossing Arms И така, ще видим на 27-ми имам час за ехограф, че не съм виждала малкия вече месец и 4 дни  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms #Cussing out

# 59
  • Варна
  • Мнения: 307
Деси, аз един месец преди да започна желязото бях с хемоглобин 107 и си мислех, че с храна само мога да го вдигна. Наблегнах на пържолки, ядки, броколи, дробче и т.н., но на следващите изследвания беше паднал на 102. Затова си пий желязото, може да не се вдигне много, но няма и да пада повече Simple Smile П.П. и нали знаеш, че това че в спанака има много желязо е мит Simple Smile В копривата например има много повече. Някъде четох, че при изследването на спанака за желязо, някой объркал къде да сложи една десетична запетая Simple Smile

Donka_78, ми не съм се интересувала с подробности, но и двете ми док при които се следя (освен ЖК по здравна каса, ходя и на частно при друга лекарка) ми казаха да не пия заедно желязото и магнезия, защото магнезия нарушава усвояването на желязото  Thinking И схемата в момента ми е в 7 ч., 15 ч, и 23 ч.  магнезий, а в 19 ч. желязо Simple Smile Така сутрин към 10 мога на закуска да ям млечни, че много обичам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт