Бебеправене тема 23 - Идват празничните чудеса, за да сбъднат вече нашата мечта!

  • 24 884
  • 714
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 398
Принцеске, да кажа само, че си мислех за теб и си казвах, колко хубаво ще е Принцеска и тя да се похвали с положително тестче и да си бременеем заедно Hug Не знам защо но бях сигурна, че си бременна.
Искам и другите скоро да ни последват, Ива, Блу, Весето, Дани, Тоничка, Ева, Сао, и всички всички от славната ни дружинка Hug
Отивам пак да си полегна, тази седмица няма и на работа да ходя. Бебето е преди всико и ще направя всичко необходимо за да си го запазя!

# 676
  • Мнения: 718
Кристиша тихичко честито и стискам палци всичко да се нареди и да няма проблеми Laughing

# 677
  • Мнения: 931
Kristisha  стискам ти палци всичко да е наред и да се махне гадното зацапване и скоро всичко да е наред. Момичетааааааа , колко готино започва годината в темичката не мислите ли, мн ми е гот за всички ви Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 218
Веселина  Hug не се натъжавай! Дано е рано за тест и се окаже друго! Но каквото и да става- не губи надежда! Факт е, че стават чудеса! И...знаеш ли кое е най - хубавото? Те стават не само по Коледа!
Сао утре направи още един тест! И моят беше много блед в началото.Стискам палци! Praynig
Kristisha тихичко честито от мен! Леко бременеене ти пожелавам и много спокойствие!
Ех, как се радвам! Годината свърши и започна с много хубави новини!
Момичета, Коледата си замина, но чудесата продължават!

# 679
  • Мнения: 385
Здравейте,момичета!Дани Hug
Не съм влизала при вас от мнооого отдавна,но днес се сетих за радостта,която изпитах точно преди 7 месеца,когато видях двете чертички на теста и реших да видя как сте!И да ви честитя Новата година с пожелание,всяка от вас да се премести в отчетените теми,да се радва на лека бременност и здрави бебчета на финала!
Аз съм добре,живот и здраве другата седмица влизам в 8-я месец и нямам търпение началото на март да се срещна с моето малко слънчице!
Честито на мамите,които току що са разбрали новината,че чакат бебче и да пожелая на всички останали да ги последвате скоро!

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Ехааааа, Лемонче, Принцес, Йоана и Кристиша  Hug Hug Hug честито и леко да бременеете! Така ме зарадвахте, гушкам ви!
Кристиша и аз съм с болки и зацапване, слагам си Утрогестан и пия Папаверин, бил по-хубав от Но Шпа. Качихме се близо до Смолян за празниците и още с пристигането пак зацапах  Sad. Веднага пих лекарствата и на другия ден спря, о изкарах празниците със свито сърце. Утре съм на преглед и дано всичко е ок. Започна и гаденето и повръщането  Sick, всички екстри. Ееее, оплаках ви се, съжалявам, но имах нужда  Hug Hug Hug

# 681
  • Мнения: 766
В стремежа чак бяха сложени по 2 късмета за бебе, мн се смях, свекито се презастраховала, и сложила 2късмета.  Laughing  Разбирам ги,че искат,и чакат-но и нас не ни е лесно,със съпруга ми,всеки да подмята,и да дава съвети!  Hug

Оф и ние така, караха ме 3 пъти да тегля, ама пусто при друг отиде бебето и то накрая така извъртяха нещата, че той този другия изтеглил моето бебе и то всъщност било за мен ама той щял да е кръсник .....  ooooh! И моят мъж вчера накрая се ядоса на един приятел и му каза, че като стане ще ги уведомим, няма нужда да ни питат постоянно.

Довечера ще ходим на гости където са ни оставили на нас два късмета от баницата неизтеглени, а на бас какво са оставили  Whistling

Радвам се иначе те бременелките се увеличават, само хубави новини тази година за всички.

Веселина аз за това спрях да правя тестове. Казала съм, че като ми закъснее 2 седмици тогава ще правя, а то никога не е закъснявало толкова Simple Smile
Много е гадна тая самотна чертичка. Вчера даже като си правих тест за О. и като гледам втората чертичка, по-бледичка ама втора и си мисля, "Ех колко ли е хубаво да си видиш така бледичката чертичка, но на правилния тест .... "
Ще я видим! Трябва да вярваме.

# 682
  • Мнения: 2 965
Кристиша, милата ми разплаках се от твоята история! Много се развълнувах, от това което си написала! Почивай си много и се пази, виждаш ли, че стават чудеса, а ти искаше да правиш цветна снимка от януари. Господ си знае работата. Пожелавам ти лека бременност и накрая да гушнеш така дългоочаквания бебок, за който винаги си мечтала! Пази се мила! Гушкам те много силно! Hug
Веселина, докато няма лелка, надежда има! Peace Ако ли не за следващия месец с нови сили! Hug
Кофеинче, много се радвам за теб мила! Hug
Пивал, пази се мила. Стискам ти палци за утре при доки! Hug
И мен ме стиска гърлото днеска и си разтвори едно Оки сега. Дано не се разболея.

# 683
  • Мнения: 2 965
Нели, ти ли ще правиш новата темичка?

# 684
  • Варна
  • Мнения: 149
Ихааа, увеличават се положителните тестове, мн се радвам и вълнувам за вас,момичета. Добър старт за 2013г. Дано продължаваме със същата скорост,и все по-малко да сме в подобни темички.  Бързо да минава кървенето,и да не се появява 9месеца.  Hug

# 685
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 893
Здравейте, момичета! Честита 2013 на всички и дано скоро всички видим двете чертички!
Виждам, че има много добри новини по случай новата година. Тихичко честито на Кристиша, Лемончето, Йоана и Принцесата. Стискам палци всичко да е наред с вас, момичета.
При мен нищо ново все още. Трябва да съм в О тези дни, но не следя нищо, даже спрях витамините и игликата или по-точно през този цикъл изобщо не съм ги започвала.
По празниците беше пълна лудница, а така се надявах да си почина, но уви. Няма да е скоро май.
Ще ви изчета тия дни, но не обещавам кога ще е точно.
И при нас бебето от баницата отиде другаде, но радвам се все пак, защото е при приятелката ми, която също иска много бебенце. На мен ми се падна късмет, а на милото почивка на сянка под чардака. Доволни сме Simple Smile
А Весето къде е? Няма ли тя да прави новата тема или съм пропуснала важна новина?

# 686
  • Мнения: 718
Да Дани поне се опитвам Laughingслед малко сигурно ще ти досаждам с въпроси ама Laughing Laughing Laughingще ме изтърпиш LaughingВече съм я оформила.Тая темичка имаме 4 бременлийки нали или изпускам някой Laughing

# 687
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Кристиша!!! Олеле колко нови чертички си имаме още в самото начало на годината!!! Дадохте добър старт Simple Smile
Кристишка, честито, миличка!!! Почивай и бъди спокойна!

# 688
  • Мнения: 2 965
Нели, и Fosha също. Блу, радвам се, че се появи! Hug А за темата Весето още я няма, Нели изяви желание, надявам се, Весето да не се сърди, а и останалите. Важното е да има тема! Peace Наистина прекрасен старт на новата фатална , но късметлийска година! Hug

п.п. Забравих и malka maimunka,Нели, общо 6 , да са ни честити и всичко да е наред, нека завалят още положителни тестчета!

# 689
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 893
Е, супер, значи чакаме новата тема тогава.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт