Бебеправене тема 23 - Идват празничните чудеса, за да сбъднат вече нашата мечта!

  • 24 869
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 965
Ха, Нинка и на мъжа ми единия късмет беше „Отсега започвай да спестяваш пари-през новата година семейството ще се увеличи„, а другия беше„ Дядо Коледа реши, теб с награда да дари. Ето, че не закъсня-бебето при теб се спря“, ха дано да е така! newsm17

# 706
  • София
  • Мнения: 8 131
Лелеее, влизам и какво да видя, разплаках се!
Честито  мили момичета.
Принцеске, знаех си аз! Да знаеш, мислила съм те!  Hug
Кристиша, честито и на теб! Леко бременеене!  Hug

Не знам какво още съм изпуснала, връщам се да чета!

# 707
  • Мнения: 2 965
Веси, радвам се, че се появи! Абе ти не чакаш ли скоро! newsm78

# 708
  • Мнения: 7 201
Леле, няма ме от обяд и вече имаме ново + тестче. Laughing
Кристиша, тихичко честито и от мен! Hug Много ме развълнува историята ти.Пази се много, пий си лекарствата и не се напрягай. Peace
Линофрина, за безсънието можеш да пиеш билков чай от мащерка.Според народната медицина мащерката има положително влияние при безсъние.Мащерката има и противовъзпалително, газогонно, нервноуспокоително, болкоуспокоително, дезинфектиращо, отхрачващо и антисептично действие ..
Топло мляко с мед вечер също действа отпускащо на нервната система. Hug И дано симптомите не са ПМС.

# 709
  • Мнения: 398
Момичета, голяма подкрепа сте ми всичките! Hug
Дани, благодаря, мила! Hug  От първия положителен тест вече минаха 6 дена, утре става точно една седмица. Тук с мъжа ми търсим сега при кой АГ да се запишем newsm78 Голямо чудене ми е, ровим се в нета, ама не можем все още да решим. Пък и мъжа ми заминава за един месец в чужбина(командировка) сега в понеделник, и искам да идем на видеозон тази седмица. Той мноог иска да присъства на първия преглед. Пък ако е рано - карай, важното е да пробваме Simple Smile
Пивалче, утре да ни се похвалиш с едно тупкащо сърчице Hug

# 710
  • Мнения: 718
     ОК момичета след цял ден опити успях това е линка на новата темичка исках и други неща да направя но като за първи път това е хайде заповядайте  :lol:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=695959.msg23946153#msg23946153

# 711
  • Мнения: 2 022
Момичета, не мога да чакам до утре сутрин... На прибиране от работа взех Престо и като се прибрах го тествах. Ами има си я втората чертичка  EFP бледичка е някак, но е там. Реших да кажа и на мъжо... гледах да е възможно най-безобидно. Да ви кажа ухили се странно, попита ме дали не се шегувам.... после каза, че се радва, че не разбира какво му говоря... Шашава работа  Joy Каза, че отива да пуши на въздух на терасата, че да се охлади.... Мъжка му работа  Joy Гледа ме налудничаво  Crazy Взех да му се притеснявам чак  newsm78
Весенце, Hug Hug Hug Липсваше ми!

# 712
  • София
  • Мнения: 973
Честита  Нова Година, момичета   bouquet Нека новата година ви донесе всичко онова, което старата не е успяла   bouquet
Princessa SS честита ти двучертичкова радост  Hug Много спокойствие и топла храна и пухкаво бебче на финал   bouquet
Кристиша честито и на теб   bouquet присъедини се към горното пожелание  Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 273
Честито момичета, много хубави празници, много бременни Simple Smile Пожелавам лекичко бременеене и здрави бебоци на финала! И разбира се да се увеличи още нашата дружина Simple Smile

Мисля, че и sao се похвали с положително тестче  Peace

# 714
  • Мнения: X
Момичета, Нели е направила НОВА ТЕМА, нека да пишем в нея!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт