Бебеправене тема 23 - Идват празничните чудеса, за да сбъднат вече нашата мечта!

  • 24 883
  • 714
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 152
Йоана честито и леко бременеене ех че хубав ден много ви се раздвам като ви чета оправя ми се настроението гледам лаптопа и се усмихвам  Mr. Green
А сега да споделя една дилема нещо ми стана и някакво чувство ме накара да изровя теста си и пак да го видя и има многоооо ама много бледо подобие на 2 черта или просто се отличава мястото кудето трябва да е ....минало е повече от оказаното време за отчитане и незнам какво да мисля но до сега такова нещо не се е случвало ( теста беше Клиър лента  от кутийката с тестовете за О)

# 661
  • Мнения: 931
Айде честито вълнение на Йоанчето и от мен .
Sao ами айде дано и ти скоро ни зарадваш с ясна втора чертичка , имаш от мен палчета.
Аз сега говорих с мъжо  и се оказва че ще пътува тия дни , и как може точно сега когато трябва да си е навреме в къщи и да действаме, ще ми се прибира по нощите, кви са тия хора точно след празниците да го пратят, ама няма да се отказваме де , ще го чакам ако ще и до 5 сутринта  Laughing

# 662
  • Мнения: 766
Малко със закъснение, но и от мен Честита нова 2013г.



Желая на всички да са здрави, обичани и щастливи и да гушнат най-накрая в ръцете си най-големия си копнеж.


На мен от баницата ми се паднаха парите и нова кола ...  Tired  Знаех си аз, че трябваше някак си да го маркирам този късмет, че да си го позная  hahaha ама явно не е бил за мен.

Искам и да ви се оплача с нещо, което много ме вбеси по празниците, омръзна ми всеки който ни честити да дава акъли и да пита какво чакаме и кога ще си имаме бебе .... Само за това говорят, направо ми писна от пожелания вече.  ooooh! Знам, че го правят за добро, ама то в един момент ти омръзва да слушаш и ми иде да им извикам - Абе когато - тогава!

Честито и на 3-те ни бременелки, до края на 2013 да сме най-малко 13 от темата в отчетни Simple Smile Момичета повличайте крак Simple Smile

Аз този месец не чакам, ама не чакам О. Simple Smile нещо никаква я няма.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Йоанче! Честито от мен!!! Хайде всичко да е безпроблемно и хубаво!!!

# 664
  • Мнения: 931
Малко със закъснение, но и от мен Честита нова 2013г.



....


Искам и да ви се оплача с нещо, което много ме вбеси по празниците, омръзна ми всеки който ни честити да дава акъли и да пита какво чакаме и кога ще си имаме бебе .... Само за това говорят, направо ми писна от пожелания вече.  ooooh! Знам, че го правят за добро, ама то в един момент ти омръзва да слушаш и ми иде да им извикам - Абе когато - тогава!



Ей това и мен ме подразни и направо се почувствах като второ качество човек , все е дно е задължително да се ожениш и веднага бебе да правиш. Ако става за въпрос със съпруга ми сме от 13 годи заедно и от 3 имаме брак, ама така се е случило , че още нямаме деца, когато ние писано и това ще стане.
И представете си тая година си имаме бебче/ дай Боже/ , догодина какво ли ще ни пожелаят . newsm78

# 665
  • Мнения: 259
Уау днес много добри новини Simple Smile като за начало на новата година  Wink
момичета много се радвам за вас.. ето така се започва новогодишно Hug
хайде до края на месеца да се изнизваме вече... Praynig
allaya - познато ми е това с пожеланията.. и на нас вече ни идва в повече...преди два дни ММ ми сподели, че вече се дразни на подканванията от страна на близки и познати.. но вече отрязвам точно с тази реплика "  че  не става с копче и когато - тогава"
Принцеске  и аз знам, че Осцилококцинум може да се пие и не вреди Wink повече чайчета с мед и лимон и стой на топличко да си върви тази настинка  ooooh!

# 666
  • Варна
  • Мнения: 149
Малко със закъснение, но и от мен Честита нова 2013г.



....


Искам и да ви се оплача с нещо, което много ме вбеси по празниците, омръзна ми всеки който ни честити да дава акъли и да пита какво чакаме и кога ще си имаме бебе .... Само за това говорят, направо ми писна от пожелания вече.  ooooh! Знам, че го правят за добро, ама то в един момент ти омръзва да слушаш и ми иде да им извикам - Абе когато - тогава!



Ей това и мен ме подразни и направо се почувствах като второ качество човек , все е дно е задължително да се ожениш и веднага бебе да правиш. Ако става за въпрос със съпруга ми сме от 13 годи заедно и от 3 имаме брак, ама така се е случило , че още нямаме деца, когато ние писано и това ще стане.
И представете си тая година си имаме бебче/ дай Боже/ , догодина какво ли ще ни пожелаят . newsm78



Присъединявам се, и аз мн се дразня ,или като започнат със съвети "бъди спокойна", "не го мисли", и разни такива. Който не се е докоснал,няма как да разбере! В стремежа чак бяха сложени по 2 късмета за бебе, мн се смях, свекито се презастраховала, и сложила 2късмета.  Laughing  Разбирам ги,че искат,и чакат-но и нас не ни е лесно,със съпруга ми,всеки да подмята,и да дава съвети!  Hug

# 667
  • Мнения: 11 032
И представете си тая година си имаме бебче/ дай Боже/ , догодина какво ли ще ни пожелаят . newsm78

Нас някои познати (за щастие не роднини) ни подканяха за 2-ро, когато първото още нямаше годинка. Rolling Eyes
А навремето, когато първото още го нямаше, най-обичах съвети като "отпусни се, спри да го мислиш и ще видиш, че ще стане от раз".

# 668
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Ау, това за пожеланията е ужасно! Но какво да се прави! Мен никой не ме пита такива работи, защото решават, че съм старичка за тази тема и може би си мислят, че  е неуместно... хахахах
Но пък друго "любимо" пожелание е да се омъжа.... ей!!! Изпрщвам се! Защо трябва да съм се омъжила за да бъда с любимия си мъж???

# 669
  • Мнения: 398
Честита Нова година!!!! Пожелавам ви на всички здраве и късмет и нека новата 2013 година докаже на всички ни, че чудесата се случват!!!  bouquet Тооолкова ми липсвахте Hug Hug Hug
Искам най напред да чиститя двете чертички на Лимончето, Принцеска и Йоанка.
Принцеске, Всичко ще е наред, на този ранен етап все още няма плацента и няма значение какво пиеш. Сигурна съм, че утре сутринта ще видиш по-тъмна втора чертичка  Hug
Лимонче, страхотна изненада си спретнала на мъжа си!
Успех и късмет на всички нечакащи!

# 670
  • Мнения: 2 965
Кристиша, радвам се, че се появи мила! Hug Кога не чакаш ти?
Сао, утре сутрин направи пак тест. Стискам палци! Hug
Момичета не обръщайте внимание на подмятанията на останалите!Дразнещо е, но не си струва!

# 671
  • Мнения: 182
Незнам какво съм чела и съм гледала сутринта, ама съм изпуснала новината за Принцеската!

Чудесна новина и жесток старт на новата година! Дано да повлечеш крак и за нас! Всички ще бъде наред - наслаждавай се на следващите 9 месеца! Ние сме с теб!

# 672
  • Мнения: 2 022
БибоHug благодаря ти! Ама то и аз не знам новина ли е що ли е?  newsm78 Да вярвам ли, да не вярвам ли??? #Crazy
Усещам как дружно ще си бременеем! Мисля, че още сладурки ще ме последват... Тая 13 година много залагах на нея, ама чак пък от първия ден така да ме изненада - не съм очаквала.
КристишаHug толкова ми липсваше!!!  Hug Hug Hug Радвам се, че почнахме да се събираме състава...

# 673
  • Мнения: 398
При мен, след 1 година и 3 месеца опити, чудото се случи. Вярвам и се надявам, че с Божата помощ след около 8 месеца ще гушкам и аз своето бебче, но все още не смея да се радвам, много е объркано при мен.
Радвам, че ви имам за да споделяме и радостта си и мъките си  Hug
Да ви разкажа накратко историйката ми. Не чаках на 29 декември, но бях решила да направят теста на 31 декември, защото Нова Година е любимия ми праздник.  На 26 и 27 трябваше да сме на ски. Ски не карахме, защото нямаше достатъчно сняг, но се пързаляхме с шейни. Аз паднах много лошо, а мъжлето ми се стовари отгоре ми ooooh! Вечерта същия ден усетих болки, точно като преди М. И на следващия ден, пак вечерта, прокървих. Бяхме при родителите ми, и понеже хората доста се надяват и чакат внуче, веднага казах на всички, че гадната лелка е дошла, за да не хранят напразни надежди. През нощтта сънувах сън, който ме накара сутринта на 28 декамври да си направя тест, още повече, че вече не кървях. Гледах теста и не можех да повярвам, на третата минута се появи една многооо бледа чертичка...мислех, че си я  въобразявам. Търках си очите, примигвах, но тя си беше там. След минутка чертата стана по-забележима. Веднага отидох за втори тест, бях се запасила със 7 теста от ибей Mr. Green и втория тест показа същия резултат. Исках да запяза тайната до нова година, но като видях милото не се стърпях и му разказах всичко. Очите ни блестяха и се усмихвахме, но не смеехме да се радваме напълно. Вечерта получих зацапване, малко се притесних, а на 29  сутринта пак направих тест, но втората чертичка беше по-бледа от тестовете на 28, направих втори тест - и пак по-бледа черта. Вместо да се насища, чертата избледняваше. Няма да ви описвам как се почувставах - мислех си какво ли не... Милото се обади на една гинеколожка в градчето и тя ми предписа ношпа и утрогестан и пълен покой, в събота в малкото градче милото едва намери работеща аптека. Цял ден изкарах на легло и зацапването спря. На следващия ден теста пак беше с по бледа черта отколкото на 28 декември. Когато излязох да се расходя за малко и помогнах с лека работа на майка ми, пак се появи зацапването. Да не ви казвам какво ми беше newsm45 Продължавах с утрогестана и ношпата, а мама ми запарваше клонки от калина. На сутринта на 31 декември станах с голяма надежда, пак сънувах сън(не си го спомнях, но знаех, че новините ще са добри). Направих теста и четрара беше почти толкова наситена колкото и тестовата. В този ден ми се появиха и доста симптоми - гадене, болки в кръста, гърдите ми станаха напрегнати и болезнени.  Появика ми се и болки в корема, ту тъпи, ту мноог остри. Продължавах да се пазя и да лежа и през следващите дни, защото при малко повече усилие или особено ако седа приведена и почваше да се появява гадното зацапване. На 31 вечерта докато седях превита на една масичка и пишех картички и пак се появи зацапването. Всички около мен ме гледаха като писано яйце. Семейството ми разбра за новината, че съм бременна не по най-добрия начин, но важното е всичко да е наред. А и се радвам, че мама знаеше защото много ми помогна със съветите и рецептите си  Тооолкова не искам да загубя бебчето си  newsm45 
 От вчера съм с много твърд корем, подува ми се много, боли ме, гаденето ме спохожда по всяко време на денонощието. Тоолкова се радвам на всички тези симптоми и само това гадно зацапване не ми дава мира.
Сутринта ми взеха кръв и казаха, че към 4 ще са готови резултатите. Ще се пръсна от напрежение.

# 674
  • Мнения: 481
Аз днес развълнувана от толкова добри новини в темата ни реших все пак да си направя един тест, въпреки, че нечакам да ми дойде утре. Но за съжаление е отрицателен  cry
Направо ги намразвам тези тестове. Всеки месец е такова разочарование като видя само една чертичка, че....
Тъпо ми е и за това исках да споделя с някого. Извинявам се, че ви натоварвам с моите терзания.

Общи условия

Активация на акаунт