Бебеправене тема 23 - Идват празничните чудеса, за да сбъднат вече нашата мечта!

  • 24 881
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Кристиша,тихичко честито и от мен! Hug Сега най-важно е да си почиваш,да не се тревожиш за нищо и да си много спокойна.

Наистина,това се казва добър старт на Новата Година!   love001

# 691
  • Мнения: 1 073
  Кристишка аз си мислех, че вече беше споменала за твоя + и вече те причислявах към бремелинките. Или нещо съм се объркала  newsm78 Искрено ти стискам палчета, всичко ще бъде наред. Почивай си и мисли положително   Hug
Всички с тестчетата да ни държите в течение. Ние всички се вълнуваме с вас.
Темата стана още по- приятна. Хайде и новата така да тръгне и така да завърши   Hug Hug

Аз, ако не ме посети лелището, не искам да бързам с теста. Ако ще е с две черти няма да ми избягат. По- рано обаче от евентуалното закъснение няма да го правя. Пък каквото Господ е решил. С милото след 12 на 01.01, докато наблюдавахме фоеверките, си пожелахме на изпращането на тази година да не сме "сами".

Пивалче, ти как си ?

# 692
  • Мнения: 398
Мили момичета, благодаря ви много за милите думи  Hug
Данииии, Hug Hug Hug милата ми, наистина, явно съм наплашила организма си стая цветна снимка и той се е постарал  Mr. Green Вече вярвам, че чудото наистина става, вярвам, че ще се случи и при всяка една от вас  Hug
Пивал, мила, напълно те разбирам как си се чувставала с това зацапване. Аз нова година срещнах по пижама  Mr. Green Не се насладих на любимия ми празник, но той достатъчно ме е наградил. Сега само се моля всичко да е наред. Утре ти пожелавам при доктора да видите бебчо че се е загнездил на много хубаво място.  Praynig На теб утре кой ден ти е след О.? Аз се чудя кога да ида на лекар. Сега ми показва календара, че съм в 4-та г.с. Още е много рано, но аз си нямам и на идея при кой АГ да ида newsm78
Излязоха ми и резултатите на ЧХГ: 1356.00   mIU/ml   0 - 1 (при небременни)
Сега само остава да видим в петък как ще са.
Отивам да хапвам и пак ще лягам. До после Hug

# 693
  • Мнения: 2 022
Блу,  Hug радвам се да те видя, мила!   bouquet
Кристишка, трогателна е твоята история! Пръгръщам те и дано перипетиите са минали вече. От тук натам да те чакат само хубави преживелици!
Пивалчо, не им се давай на "екстрите".  Усмихвай се на всяка несгода! Като гушнеш бебо, ще разбереш че си е струвало.
Нелка, разирам, че новата темичка е почти готова. Да ти кажа малко ме е страх да ме запишеш в "успели" ... някакси ми е несигурно още. Какви дяволи са ме обзели?  #Crazy
Новата година изсипа цял чувал положителни тестчета... Голям кеф ви казвам! Дори не е за вярване!
Повличам крак... хайде всички дружно след мен!....

# 694
  • Мнения: 11 032
Кристиша, честитооо! Hug Ех, какъв валеж от положителни тестове, супер!!!

Веселина, с предишната бременност направих първия тест в седмия ден от закъснението и беше отрицателен. След още 10 дена, т.е. на 17-тия ден от закъснението, направих втори тест - положителен. Simple Smile

# 695
  • Мнения: 718
Принцеске  Hug спокойно мила. да почти е готова ако искаш няма да те записвам засега LaughingВерно много положителна тема цели 6 EFP

# 696
  • Мнения: 2 022
Утре сутрин ще рапортувам вече окончателно. Нали няма да е да проблем да ме добавиш? Но ако трябва да се следва някаква хронология - пиши ме! Пък ... Господ разполага! Страхове винаги ще имам...
Благодаря, че ме търпите  Embarassed

# 697
  • Мнения: 2 965
Принцеске  Hug спокойно мила. да почти е готова ако искаш няма да те записвам засега LaughingВерно много положителна тема цели 6 EFP

Не, не пиши си я! Тя си има положително тестче! Принцеске, дано повлечеш крак, нареждам се и аз на опашката, пък по-натам ръснете и малко прашец, та да опрашим и ние! Mr. Green
Кристиша, браво за резултата. Почивай си и си хапвай. Отдай се на релакс, сега бебето е над всичко останало, мисли за него първо! А за лекар, поне след седминца май от положителното тестче. Май другата седмица вече може, а и някъде бях чела, че ако ЧХГ-то е над 1000, може да се види на ефограф, ако не се лъжа. А за Пивал, тя вече ходи, сега се надявам да чуят и сърчицето! Hug

# 698
  • Мнения: 2 965
Принцеске, да не съм чула от сорта на”как ме търпите”? Naughty Спокойно, всичко ще е наред, ние сме затова такава яка дружинка, та да си помагаме и да се търпим! Mr. Green Ох, как ви се радвам само, тава са много красиви моменти, които винаги ще се помнят! Hug

# 699
  • Мнения: 2 022
Дани, да ти кажа, представях си го друго яче този момент. Как ще вляза във форума, за да обявя тържествено, че най-сетне видях двете чертички. А аз се ошашках, загубих си граматиката и цялата тържественост се изпари  Joy Ама ... тва е - тепърва ще се оглупява.
ОБИЧАМ ВИ МНОГО!  Hug Hug Hug

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Принцес,  Hug Hug Hug, всичко ще е наред. Пожелавам ти една лека и красива бременност!
Така ме зарадвахте, страхотен старт на годината!!!

# 701
  • Мнения: 2 965
То нещата не винаги се получават така - както ние искаме! Важното е, че са се случили, другото е без значение. Я кажи , как реагира бъдещия татко? Сигурно е на седмото небе! Hug

# 702
  • Варна
  • Мнения: 149
Момичета, имам въпрос? Някой ходил ли е в групи за емоционална подкрепа към "Искам бебе", в големите градове имало групи за взаимна помощ, интересува ме конкретно за Варна, някой ходил ли е ,мнения,отзиви и т.н.?  newsm78

# 703
  • Мнения: 29
Еййййй сладурки  Hug Честита Нова 2013г!!! Да е изпълнена с много радост, усмивки, здраве и разбира се многоооо бебчета  bouquet

Честито на всички с две чертички Лемонче Кристиша , Принцеска , дано не съм пропуснала някои, че още не съм изчела всичко , само отгоре отгоре,  лелеееее страхотни новини, дано да продължава така  Praynig

Аз съм от нечакащите на 4.01, но реално вече не знам дали е тогава, тогава ми е 28-мия ден от предния М, но пък предния месец ми дойде на 33-тия ден, с 5 дни закъснение, а ми е винаги толкова точен, та съм решила, че ако не ми дойде до 7-8.01 тогава най-рано ще правя тест. Предния месец след закъснението и "уж" двете чертички които ми се приведяха, вече не смея да бързам. Как ще удържа само не е ясно:)

От коледната питка ми се падна да пестя парички, че за бебе щяли да ми трябват, та а дано:)

Дани, да ти кажа, представях си го друго яче този момент. Как ще вляза във форума, за да обявя тържествено, че най-сетне видях двете чертички. А аз се ошашках, загубих си граматиката и цялата тържественост се изпари  Joy Ама ... тва е - тепърва ще се оглупява.
ОБИЧАМ ВИ МНОГО!   Hug Hug Hug

Неочакваните изненади са най-сладки Hug

Пожелавам на всички все така да "оглупяваме"  Peace

# 704
  • Мнения: 2 077
Чудесно начало на новата година. Честито на бременните момичета  newsm51
На мен, за съжаление, нито един от късметите не беше сватба и бебе  newsm12 ха сега де, странно....

Общи условия

Активация на акаунт