Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 99 113
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 550
Синът ми посещава заниманията при г-жа мариана Тодорова от 8 ч. Може ли някой да напише какво е домашното за утре?

# 706
  • София
  • Мнения: 1 335
Здравейте,

Ще съм признателна, ако имате впечатления за някой от преподавателите по математика за малките класове в СМГ:

2ри и 3ти клас:

Мориана тодорова
Надя Кръстева
Зорница Стоицева
Ангел Ангелов
Емилия гигова
Детелина Найденова

Линка Минчева
Елена Киселова
Милена Борисова
Зоя Савова
Елза Тодорова
Дима Данова
Мария Томова
Явор Минков
Илияна Цветкова
Мариана тодорова
Зорница Стоицева
Явор Минков

Моля, кажете, когато записвате децата си на курс в СМГ разчитате ли на предварителна информация за преподавателя !? Ще съм признателна за всяка споделена информация   bouquet
Както ми отговориха преди 3 мес - в СМГ няма лошо  Laughing
Записахме се при г-жа Стоицева и се уверих в това. Обяснява внимателно, не стресира малките. За всички останали преподаватели, които водят втори клас, също имаше само добри отзиви.

# 707
  • Мнения: 68
Здравейте!
Дъщеря ми посещава подготвителните курсове на СМГ по БЕЛ и математика.В началото на курса,на родителската среща една от учителките сподели,че много деца се отказват след първи модул.Сега разбрах защо!В курса са 30 деца,домашни не се проверяват,дъщеря ми се притеснява да пита за неща,които не са и ясни.Не виждам ралика от уроците в обикновено училище,няма я обратната връзка.Как учителят разбита,че си е свършил работата,не ми става ясно!В последния месец всеки път се напомня за внасяне на таксата за втори модул.Явно и тук става въпрос само за пари!Ние също ще бъдем от отказалите се,защото не намирам смисъл в курсовете.Чиста загуба на време!Намерих учителка по математика за индивидуални уроци,при която вече ходим.Дъщеря ми е доволна,защото всичко се обяснява по нормален начин,така че да може да го разбере.В процес на търсене сме на преподавател по БЕЛ.Ако може някой да ме насочи,ще бъда благодарна!По възможност от източните квартали.

# 708
  • София
  • Мнения: 9 879
Не знаех, че има и курсове по БЕЛ в СМГ.
Учителката на дъщеря ми, Зоя Савова, също не проверява домашни. Но постоянно обикаля между чиновете и показва кой къде е сгрешил или пък казва по Едно Браво на справилото се дете. Това, когато имат задачи за самостоятелно решаване.

# 709
  • Мнения: 7 161
Явно и тук става въпрос само за пари!

По този повод, информация за заплащането на втори модул: Grinning
http://smg-bg.info/index.php?option=com_content&view=section … 13&Itemid=181

# 710
  • Мнения: 52
Явно зависи от учителката -нашата -Мария Томова, по математика, е добра. Домашнит есе проверяват винаги, обяснява се, а и най-важното-синът ми е много доволен и ходи с желание.

# 711
  • София
  • Мнения: 3 081
При записване за следващ модул на курсовете подава ли се отново заявление?  /посещавал е първи модул, не сменя преподавател, ако това има значение, де/.

И още нещо - цитирам от сайта на СМГ: Таксата за втория модул трябва да бъде платена преди първото занятие на модула

Нашата преподавателка каза - преди последното съботно занимание, преди родителската среща, защото после местата на неплатилите се обявяват за свободни...ха сега де, преди коя събота трябва да е плащането...

По повод домашните - и нашата не проверява домашни, И. Цветкова. Само питала дали някой е имал проблем с някоя задача. Похват - малко като за по-големи ученици.

# 712
  • Мнения: 306
При записване за следващ модул на курсовете подава ли се отново заявление?  /посещавал е първи модул, не сменя преподавател, ако това има значение, де/.
Във Вашия случай - Не. И затова може да платите по банков път.

В другите случаи (нов курсист, смяна на преподавател) би трябвало да се подаде заявление.

Последното занятие би трябвало да бъде на 23.11. (започнаха на 21.09.)

# 713
  • Мнения: 3 379
Здравейте!
Дъщеря ми посещава подготвителните курсове на СМГ по БЕЛ и математика.В началото на курса,на родителската среща една от учителките сподели,че много деца се отказват след първи модул.Сега разбрах защо!В курса са 30 деца,домашни не се проверяват,дъщеря ми се притеснява да пита за неща,които не са и ясни.Не виждам ралика от уроците в обикновено училище,няма я обратната връзка.Как учителят разбита,че си е свършил работата,не ми става ясно!В последния месец всеки път се напомня за внасяне на таксата за втори модул.Явно и тук става въпрос само за пари!Ние също ще бъдем от отказалите се,защото не намирам смисъл в курсовете.Чиста загуба на време!Намерих учителка по математика за индивидуални уроци,при която вече ходим.Дъщеря ми е доволна,защото всичко се обяснява по нормален начин,така че да може да го разбере.В процес на търсене сме на преподавател по БЕЛ.Ако може някой да ме насочи,ще бъда благодарна!По възможност от източните квартали.

Нямаше ли тази година ограничение на групите до 24 деца? как така са 30? Може ли да споделите и за кой преподавател става въпрос - все пак, не всеки е с такъв подход предполагам...

# 714
  • Мнения: 939
Здравейте!
Дъщеря ми посещава подготвителните курсове на СМГ по БЕЛ и математика.В началото на курса,на родителската среща една от учителките сподели,че много деца се отказват след първи модул.Сега разбрах защо!В курса са 30 деца,домашни не се проверяват,дъщеря ми се притеснява да пита за неща,които не са и ясни.Не виждам ралика от уроците в обикновено училище,няма я обратната връзка.Как учителят разбита,че си е свършил работата,не ми става ясно!В последния месец всеки път се напомня за внасяне на таксата за втори модул.Явно и тук става въпрос само за пари!Ние също ще бъдем от отказалите се,защото не намирам смисъл в курсовете.Чиста загуба на време!Намерих учителка по математика за индивидуални уроци,при която вече ходим.Дъщеря ми е доволна,защото всичко се обяснява по нормален начин,така че да може да го разбере.В процес на търсене сме на преподавател по БЕЛ.Ако може някой да ме насочи,ще бъда благодарна!По възможност от източните квартали.

Оплакването срещу качествата и стила на преподаване на Иван Симеонов ли е? Доколкото видях той води математиката в комбинирания курс БЕЛ+МАТ за 7ми клас.

# 715
  • София
  • Мнения: 166
Alegra, във връзка с питането за преподавател по математика за малки ученици - синът ми беше при Елена Киселова в 3 и 4 клас - много сме доволни ( и той, и аз), разви мисленето му, много е мила, работи върху любовта към математиката, без която и според мен резултатите не могат да са истински добри. Благодарение на подготвителните курсове го приеха в СМГ.

# 716
  • Мнения: 838
Сега тече плащането на модул 2, а първоначално избрания от нас час ни се оказа твърде неудобен - дублира се с друг много важен за детето ми курс. МНОГО МОЛЯ, ако някой от записаните в групата на Александър Александров /6 клас / от 13,00 часа има желание да замени местото си за такова в групата на Велин Велинов /6 клас/ от 10,30 часа да ми пише СПЕШНО на лични! Мисля, че дори и да е платен вече модул 2 няма проблем да се осъществи размяната.
Предлагам размяна на място при Велин Велинов /6 клас/ от 10,30 часа за място при Александър Александров /6 клас/ от 13,00 часа.

# 717
  • Мнения: 306
naniika,
в групата на Александров от 13 ч. има свободни места според графика на сайта (към 09.10.2013 г.)
Ако е така, можеш да запишеш детето направо в тази група?
Това може да стане само в стая №1 в СМГ.

# 718
  • Мнения: 838
ucu, вчера бях в СМГ, точно в стая 1 и ми казаха, че групата вече е пълна и няма свободни меса. Размяната тук и надеждата да има някой отказал се са ми единствените варианти засега.

# 719
  • Мнения: 306
ucu, вчера бях в СМГ, точно в стая 1 и ми казаха, че групата вече е пълна и няма свободни меса. Размяната тук и надеждата да има някой отказал се са ми единствените варианти засега.
naniika, при това положение - Успех!

Общи условия

Активация на акаунт