Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 99 207
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 357
Благодаря.  bouquet Ще следя сайта

# 691
  • Мнения: 109
Здравейте, ако има дечица при г-жа Линка Минчева - група 3 клас от 8ч, които вчера 2.11 са присъствали на занятието, много моля да ми напишат домашните работи и пропуснатия материал. Благодаря предварително!

# 692
  • София
  • Мнения: 6 590
Mama zabravana, дала им е на листове задачите от СМТ 2012 и 2011. Друго домашно нямат.
Мога да ги сканирам, но моите решиха вече по 6-7 задачи и може би са оградили отговорите. (може би ги има и в нета)
Задачите трябва да се разпишат на лист и той да се носи задено с  листа с оградените отговори.

# 693
  • Мнения: 84
Съобщение от сайта на СМГ за

Тренировъчен тест по математика за 3, 4 и 7 клас на 01.12.2013г.

http://smg-bg.info/index.php?option=com_content&view=section … 13&Itemid=181

# 694
  • София
  • Мнения: 6 590
Здравейте, ако има дечица при г-жа Линка Минчева - група 3 клас от 8ч, които вчера 2.11 са присъствали на занятието, много моля да ми напишат домашните работи и пропуснатия материал. Благодаря предварително!
поправям се: освен задачите от СМТ 2011 и 2012 имат и от Читанката - стр. 72 зад 2 подт. а, зад. 3 подт. а, зад.4 подт. а и б и от татрадката стр. 22 подт.А зад 1 цялата и зад. 2 подт. а и б

# 695
  • Мнения: 7 163
Промени в графика на курсовете за утре 9.11.2013:
http://smg-bg.info/index.php?option=com_content&view=section … 13&Itemid=181

# 696
  • Мнения: 36
Тъкмо им се зарадвахме, че са по-добре организирани и хайде в последния момент размествания. Безобразие. Трябва да съм абонирана за сайта им. Само вчера следобяд не го погледнах  newsm78.

# 697
  • Мнения: 253
Зравейте, искам да помоля ако някои от вашите дечица  посещава курсовете при г-жа Зорница Стоицева в събота от 8 часа - 2 клас - за домашното от тази събота 09.11

# 698
  • София
  • Мнения: 1 357
Зравейте, искам да помоля ако някои от вашите дечица  посещава курсовете при г-жа Зорница Стоицева в събота от 8 часа - 2 клас - за домашното от тази събота 09.11

Нямат домашно. Решавали са тест от предходна година на СМТ Simple Smile

# 699
  • Мнения: 253
Благодаря Fair Lady .
 

# 700
  • София
  • Мнения: 1 357
Здравейте, има ли някой представа кога и къде ще излязат резултатите от Софийския математически турнир на децата, явили се в СМГ?

# 701
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте, има ли някой представа кога и къде ще излязат резултатите от Софийския математически турнир на децата, явили се в СМГ?
В темата мат.турнири пише, че били излезли. Не ги видях сайта. Сигурно са само на стеклъто.

# 702
  • Мнения: 819
Излезнали са резултатите от СМТ на стъклото на СМГ.За съжаление синът ми не се е сетил да ги снима.Дано да ги качат скоро на сайта.

# 703
  • Мнения: 151
Излезнали са резултатите от СМТ на стъклото на СМГ.За съжаление синът ми не се е сетил да ги снима.Дано да ги качат скоро на сайта.

Резултатите са качени в сайта на СМГ от вчера

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Здравейте,

Ще съм признателна, ако имате впечатления за някой от преподавателите по математика за малките класове в СМГ:

2ри и 3ти клас:

Мориана тодорова
Надя Кръстева
Зорница Стоицева
Ангел Ангелов
Емилия гигова
Детелина Найденова

Линка Минчева
Елена Киселова
Милена Борисова
Зоя Савова
Елза Тодорова
Дима Данова
Мария Томова
Явор Минков
Илияна Цветкова
Мариана тодорова
Зорница Стоицева
Явор Минков

Моля, кажете, когато записвате децата си на курс в СМГ разчитате ли на предварителна информация за преподавателя !? Ще съм признателна за всяка споделена информация   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт