Боя за коса - Вlondе 31 - Клуб на блондинките

  • 87 484
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Сега видях ,че има промоция на боите на Лакме от 12.90лв на 11лв.Но почти никой не пише за тези бои,има ли доволни?Цветовете са хубави,промоцията е до утре.
Дано някой даде мнение за боята ,ако сте я ползвали.Иначе се бях насочила към Лореал.

# 721
  • София
  • Мнения: 7 858
Alien, вдъхновението е  Crazy уникално красиво.  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 12
Искам да ви се похваля.  Simple Smile
Бях вече на фризьор за поправка на разултата. Разбира се, обясниха ми, че няма как да се случи още веднага, предполагам че ще има още едно-две боядисвания до напълно равномерен и убедителен цвят, обаче нещата придобиха много по-адекватен вид.  Simple Smile

Радвам се и ми харесва, защото е много слънчево, топло и златисто, като истинско. Още не мога да свикна колко ми харесва да съм блонди.  Laughing И нямам търпение да видя наистина крайния резултат.
Сега се чудя нещо. Поспорихме с фризьорката кога да отида пак, аз нямам търпение, тя казва да почакам, големи вълнения. Имам добра козметика за боядисана коса, която ми върши чудесна работа, но се чудя дали да не си взема нещо специално за руса. Нямам идея каква е разликата и дали има смисъл, та ако някой може да съдейства и тук, ще съм благодарна. Например Lakme, мисля че гледах тяхна серия за руси коси. Благодаря.  Simple Smile

# 723
  • В мечтите
  • Мнения: 639
hedgehog eто това е моя цвят  Heart Eyes...Каква боя е това и номер  Rolling Eyes?

# 724
  • София
  • Мнения: 43
hedgehog страхотно слънчево русо  Heart Eyes Сега наблягай на грижите за косата преди следващото боядисване, за да си запазиш доброто състояние на косата, защото русото си е капризно  Wink Освен серията за боядисана коса трябва да хидратираш и добавиш и протеини, за да възстановиш косъма. Серията на Лакме за руса коса е тонираща - и нея може да вземеш, за да тонираш, ако избият нежелани оттенъци и за избистряне на цвета. Ако си се насочила към Лакме препоръчвам Deep care   Peace (за повече съвети пиши в темата за професионалните серии за коса да не се отплесвам)

# 725
  • Мнения: 12
Много ви благодаря!  Hug
Belloslava, със Бес (HAPPY_QUEEN, пресничко изпробвано - чудесна боя - въпреки, че си беше сериозно мазане и дълго стоене с боята, няма поражения и косата е добре  Simple Smile ) фризьорката смеси 9 и 10, но не си спомням номерата след точките, но единият цвят беше пепелен, защото имах рижави оттенъци. И малко коректор в сместа, който предполагам, ако основата не е лисича  Laughing, не е нужен.
-Alien-, много благодаря. Ще разгледам задължително. Подхранващите е ясно, сега имам назначен курс до следващото боядисване даже.  Grinning Но точно за тониране ми беше мисълта, струва ми се подходящо да се прави от време на време. И мисля да опитам. Но ще разгледам темата, добре е да си намеря нещо ново, сега всичко е ново и вълнуващо.  Laughing

Едит:
Сега вече се смея на глас. Тиджи е много свежа марка, винаги са ми били симпатични, но когато попаднах на това:

Ме спечелиха завинаги. МНОГО се смях!  Laughing
П.С. Някой използвал ли ги е?

Последна редакция: сб, 02 мар 2013, 19:55 от hedgehog

# 726
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Здравейте!С тиха стъпка влизам в темата  Blush и надявам се да ме приемете и съветвате Simple Smile
Сега съм на руси кичури,основата ми е тъмна,а много искам цвят наподобяващ на фолкпевицата  BlushАнелия.Освен всичко друго имам и огромна нужда от промяна и като най-лесно сменям цвета.В понеделник ми е часа и нямам търпение да видя какво ще направи фризьора.
Видях на последната страница страхотен цвят и отивам да чета темата назад.
Моят цвят в момента е http://www.facebook.com/profile.php?id=1396395314&ref=tn_tnm … ype=3&theater

# 727
  • Мнения: 992
И аз от скоро чета темата и съм мноого изостанала. А съм руса от 12 години. Embarassed От 2005-2006 някъде се боядисвам само с Гарние 111. От време на време съм ползвала и други, но все към нея съм се връщала. Колистон ми харесва, но ми е скъпа. Лореал са ми слаби, поне тези, които съм пробвала.
Но определено се зачетох в темата и искам да пробвам нещо различно и по-скъпо, но пък да е лесно откриваемо.  Rolling Eyes Ето я моята косичка, вижда се, че в корените е малко по-жълта. Аз съм свикнала и не ми прави впечатление. Лятото почти не се забелязва разликата. Страшно ми хареса русото, което
hedgehog е показала. Напоследък ми се ще някакво по-тъмно русо. Като цяло съм на принципа- Метла да е, русата да е. Mr. Green
http://natikoleva.snimka.bg/other/parfyum.719237.29817690

# 728
  • Варна
  • Мнения: 5


Цитат
Ох, страхотен цвят! Heart Eyes Май ще се хвърлям на Keune и аз.  Grinning

Някой знае ли от къде мога да я намеря във Варна(или краен случай - Бургас)?  Thinking

Emerald_eyes, във Варна намерих един фризьорски салон, в който работят само с бои Keune - до стоматологията е, мисля че се казва Studio One. Иначе аз си я поръчах от e-bay.  Peace

# 729
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Момичета наистина ли никоя не е пробвала Лакме? CryЦял ден ровя из нета и форуми,но инфо почти няма.Май няма да рискувам,щом никой почти не я ползва значи има защо.
Може би не покрива добре

# 730
  • Мнения: 2 157
addissta, мерси. Може да питам дали не мога да я купя от там, че за моята коса боядисването по техните цени ще иде около 60лв. (По принцип ми е максимум 40). Пък аз се чувствам голям индианец в тоя e-bay... не знам защо - не ми харесва и това е.  Laughing
Naraia, няколко страници по-назад една мацка беше споменала, че майка й я е ползвала и е била доволна.  Wink

# 731
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета страхотни коси и цветове имате!!!  Embarassed
Аз съм нова тук, но ви преглеждам от доста време, сега ми предстои боядисване. Ще можете ли да ме насочите какъв номер боя да си взема 10.1 -11.1 нещо пепелно ли да бъде или поскоро с 9 ка в края искам да постигна нещо такова :
http://roshavka.files.wordpress.com/2009/04/11790.jpg?w=465&h=700 (намерих го в една стара тема и много ми хареса)
В момента съм така:
http://i48.tinypic.com/es6qsn.jpg на сянка
http://i49.tinypic.com/n69rn7.jpg на слънце ( е ужасно жълта)

а естественият ми цвят е между 4-5 кестеняво, както се вижда на снимката доста оранжеви и жълти моменти имам, но пък не искам да става сиво затова се колебая. Също и за процента оксидант, фризьорката ми препоръча да е с 9%, но не знам дали ще е достатъчен да ми изсветли корените, а 12% процента предизвиквал жълтото до колкото разбирам.
Ух, извинявайте за 100 те въпроса, но колкото повече чета толкова повече се обърквам.  newsm78
Ако аз мога да помогна на някой с нещо с удоволствие, но май не съм достатъчно компетентна все още за вашите въпроси.
П.П за Лакме съм чела много добри отзиви в по стари теми, както за боята в русата гама така и за продуктите за грижа.
Целувки!!  Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 6
Момичета наистина ли никоя не е пробвала Лакме? CryЦял ден ровя из нета и форуми,но инфо почти няма.Май няма да рискувам,щом никой почти не я ползва значи има защо.
Може би не покрива добре


И аз това се чудя Shocked

# 733
  • Мнения: 2 157
Здравейте, момичета страхотни коси и цветове имате!!!  Embarassed
Аз съм нова тук, но ви преглеждам от доста време, сега ми предстои боядисване. Ще можете ли да ме насочите какъв номер боя да си взема 10.1 -11.1 нещо пепелно ли да бъде или поскоро с 9 ка в края искам да постигна нещо такова :
Скрит текст:
http://roshavka.files.wordpress.com/2009/04/11790.jpg?w=465&h=700 (намерих го в една стара тема и много ми хареса)
В момента съм така:
http://i48.tinypic.com/es6qsn.jpg на сянка
http://i49.tinypic.com/n69rn7.jpg на слънце ( е ужасно жълта)

а естественият ми цвят е между 4-5 кестеняво, както се вижда на снимката доста оранжеви и жълти моменти имам, но пък не искам да става сиво затова се колебая. Също и за процента оксидант, фризьорката ми препоръча да е с 9%, но не знам дали ще е достатъчен да ми изсветли корените, а 12% процента предизвиквал жълтото до колкото разбирам.
Ух, извинявайте за 100 те въпроса, но колкото повече чета толкова повече се обърквам.  newsm78
Ако аз мога да помогна на някой с нещо с удоволствие, но май не съм достатъчно компетентна все още за вашите въпроси.
П.П за Лакме съм чела много добри отзиви в по стари теми, както за боята в русата гама така и за продуктите за грижа.
Целувки!!  Heart Eyes

Може да стане с 9-ка според мен, но може да се наложи да постоиш мааалко повече, т.е. не бързай да я миеш. Задължително с пепелен отенък. Няма да стане сиво, спокойно. Wink
НО за самите дължини имай предвид, че е много, много вероятно да си избие рижавото, ако не се обезцвети преди това. Simple Smile
Успех! Peace

# 734
  • Мнения: 337
Момичета наистина ли никоя не е пробвала Лакме? CryЦял ден ровя из нета и форуми,но инфо почти няма.Май няма да рискувам,щом никой почти не я ползва значи има защо.
Може би не покрива добре


И аз това се чудя Shocked


Пробвах Лакме 8.64 с 6% оксидант  Peace Цветът стана една идея по-тъмен от каталога (но не много) и изсветли 2-3 тона естествената ми коса (около 5) . Покрива добре, не съм си усетила косата пресушена след това  Peace За трайност не мога да дам отзиви, защото е съвсем скоро боядисана косата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт