Боя за коса - Вlondе 31 - Клуб на блондинките

  • 87 475
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 43
tedyto23 като гледам цветът, който искаш да постигнеш, според мен трябва суперизсветляваща с 12% окислител, а по-вероятно блондор. А за пепеливото в боята не се притеснявай - с този изходен цвят няма да станеш сива  Peace

# 736
  • Мнения: 1 262
Известно време не бях влизала тук, но ми направи впечатление цвета на
hedgehog и не мога да не я поздравя - много хубав цвят и много красива и бляскава коса! Сега ще прочета и останалото. Много благодаря и за отзивите за Бес боята. Моята фризьорка ми я препоръчваше.

wdv, много хубав цвят е този, точно такъв искам и аз!

ем4ето, страхотен цвят!

Аз си купих боята на Лореал мус 740 номер и вчера реших да си мацна 1 кичур да видя какво ще стане - много приятен цвят се получи - не толкова червено като на кутията и не толкова наситено, а стана точно русо с меден оттенък. Може би защото на кутията отзад пише, че боята се препоръчва от кестенява до много светло кестенява коса и затова на русата ми коса вероятно няма да хване много добре. От една страна това ме радва, защото не искам чак толкова меден цвят като на кутията, от друга почнах да се самообвинявам защо пак си взех боя на Лореал като ги знам как не ми хващат, а сигурно муса е още по-слаба боя и от другите. Но нищо, вероятно това ще е последната боя на Лореал, която ще купя. На мен също Гарние ми допадат повече, защото поне ме хващат за разлика от Лореал, но нищо. Кичурчето ми стана много хубаво и много повече ми хареса като цвят от русата коса без оттенък - много ме освежават такива медно руси цветове. Мисля да се боядисам след седмица някъде и да махна това безцветно русо, което е в момента.  Sunglasses

Последна редакция: нд, 03 мар 2013, 15:03 от HAPPY_QUEEN

# 737
  • Мнения: 0
Благодаря ви за бързите отговори!!
Май ще се спра на някоя супер изсветляваща пепелна с 12% и да се надявам да не стане пак много жълто, защото сега съм с доста къса коса и не искам да си я изгоря с тези прахове агресивните.
Друг вариант е на корените да сложа 12%, а на дължините 9%, но ще го дообмисля още до утре.
Утре е денят така, че стискайте палци, на следващата снимка да не съм пак патенце. Rolling Eyes

# 738
  • Мнения: 2 592
Много хубава суперизсветляваща с пепелен оттенък е Индола 1000.1
Покрива корените чудесно. Но е наистина силна боя, не знам дали на всяка коса ще понесе.
Ползвах я в продължение на години, после пробвах най-различни, които уж са по-щадящи и накрая пак на Индола се връщах.
Последните месеци се правя с Макадамия, защото е по-щадяща - хубав цвят се получава, но поне при мен цветът не е от най-издръжливите.
От Лакме също не съм никак очарована като покритие и трайност, не бих я повторила  Crossing Arms

И за това реших пак да се върна на Индола - днес ще пробвам 1000.22, да разнообразя малко този номер 1000.1  Laughing
Дано се получи  Praynig

# 739
  • Мнения: 2
Аз пък с Индола станах най-ужастното сиво със син отенък, една седмица се мих по 2-3 пъти на ден и пак не се отми, накрая ме боядисаха с боя с червено преобладаващо за да го покрие.Косата ми беше блондирана Peace

# 740
  • Мнения: 2 157
Аз пък с Индола станах най-ужастното сиво със син отенък, една седмица се мих по 2-3 пъти на ден и пак не се отми, накрая ме боядисаха с боя с червено преобладаващо за да го покрие.Косата ми беше блондирана Peace

Ако не ходя на фризьор следващият път ще пробвам точно Индолата значи. Че с моят червен пигмент даже и фризьорът се притесняваше дали ще се получи мек цвят. Laughing

# 741
  • Мнения: 6
По въпроса за Индола,много години се боядисвах с 1000.11 цвета е невероятен!!!
Но развалиха боята,моля ви внимавайте!От различни места я купувах,потресена съм направо...
такива рани си докарах по скалпа и то през няколко месеца,че ме е страх да се боядисам,а бях повече от доволна.
За Лакме май няма добри отзиви,мисля да се насоча към Колестон newsm78

# 742
  • Мнения: 0
Четох много добри отзиви и видях много добри резултати от Индола, но единственото място където я намирам е онлайн и с достсвката излиза много скъпо, май се насочвам към Чифели за сега, най вече защото искам да се боядисам утре и ще е трудно да си намеря каквото и да е обиколих всички парфюмерии тук в Русе, но единствено намирам Чифели, Лорвен Париш и Yansey не съм сигурна, че така се пише, но за тези двете не намирам никакви мнения. Ама щом казвате и че са я равалили Индолата значи няма и смисъл да я търся.
 newsm78

# 743
  • Мнения: 6
Четох много добри отзиви и видях много добри резултати от Индола, но единственото място където я намирам е онлайн и с достсвката излиза много скъпо, май се насочвам към Чифели за сега, най вече защото искам да се боядисам утре и ще е трудно да си намеря каквото и да е обиколих всички парфюмерии тук в Русе, но единствено намирам Чифели, Лорвен Париш и Yansey не съм сигурна, че така се пише, но за тези двете не намирам никакви мнения. Ама щом казвате и че са я равалили Индолата значи няма и смисъл да я търся.
 newsm78
За съжеление да,развалили са я Cry Много години съм я пробвала,много си я харесвам Cry Първия път като станах цялата в рани,помислих че не е била прясна боята,втория път пак станах така,лекувам си раните сега Cry За съжеления няма да потретя определено!
За тези марки,който си споменала не съм чула отзиви.
Знам че Колестон са хубави и ще ги пробвам

# 744
  • Мнения: 2 592
Tоку-що си измих косата след боядисване с Индола 1000.22, какато и очаквах покри корените много добре. Само не съм сигурна кой цвят ми харесва повече - този или любимия ми 1000.1 Може би ще се разбере утре на дневна светлина и след като изсъхне напълно. Нямах дискомфорт от боята, нито нежелани реакции, не знам защо се е получило така при някои.

# 745
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Аз най-накрая се реших и си поръчах на Лакме-11.10 с 9% оксидант тъй като косата ми вече е изрусявана и доста светла по дължините ,а в корените ми е тъмна.Дано да стане,явно аз ще съм опитното зайче за тези прословути бои на Лакме Mr. GreenЦената е приемлива и си струва да опитам.Много ми се иска боите на Кюн  да пробвам,но изобщо нямам представа как да поръчам от ибей или както там се наричаше сайта Shocked

# 746
  • Мнения: 6
Tоку-що си измих косата след боядисване с Индола 1000.22, какато и очаквах покри корените много добре. Само не съм сигурна кой цвят ми харесва повече - този или любимия ми 1000.1 Може би ще се разбере утре на дневна светлина и след като изсъхне напълно. Нямах дискомфорт от боята, нито нежелани реакции, не знам защо се е получило така при някои.

Пробвай 1000.11 невероятен е Peace Peace Peace С 1000.1 не ми ставаше еднакъв корена,но с 1000.11 ....невероятна Shocked
Щом ти понася е супер,при мен явно се получава алергична реакция,аз от 5 години я ползвам.

# 747
  • Мнения: 12
Бихте ли приложили снимков материал ,за да се ориентирам по-добре  Praynig

# 748
  • Мнения: 12
Моята коса се оказа много,ужасно много упорит пигмент  и съм решила да отида на фризьор да ме обезцвети с блондор. Има ли тук някой блондинка която се прави с блонодор ? Как протича самото обезцветяване -мажат те с блондор колко време се седи и с какъв окислител ,после слагат ли нещо ? Щипе ли много скалпа от блондора ,че четох че болката била много силна? Доволни ли сте от резултата или пак жълтее и трябва да се матира ? Каква марка продукти ползвате ? Моля ,да ми покажете и снимка !

# 749
  • Мнения: 8
Момичета, efassor  на Loreal на мокра или суха коса го нанасяте? И от корена ли започвате Искам да махна един, два тона и да сложа по светла боя.
Ще съм ви много благодарна!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт