Боя за коса - Вlondе 31 - Клуб на блондинките

  • 87 460
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 284
Момичета, efassor  на Loreal на мокра или суха коса го нанасяте? И от корена ли започвате Искам да махна един, два тона и да сложа по светла боя.
Ще съм ви много благодарна!  Hug
Аз на суха, от долния пласт към горните и от краищата към корена, като на 4-5 см от корена не мажа  Peace

# 751
  • Мнения: 8
Благодаря ти! Обаче при моя случай корена е по тъмен(боядисан, не е естествената ми коса) от дължините. Да започна ли от корена и едновременно да мажа дължините или първо корена и после дължините?

# 752
  • Мнения: 284
Ами зависи после каква боя ще сложиш, на мен до корените ми хваща всякак боя и там не ми е бил нужен римувър  newsm78

# 753
  • Мнения: 8
Значи сега съм 8, а искам да стана 9.Тъй като скоро я боядисвах нямам израснал корен, тоест цялата коса е боядисана. Искам цветът да е равномерен. Затова питам дали да започна от корена и направо да мажа и дължините.


п.п. Новата боя няма да може сама да изсветли корена до желаната височина ако не е обезцветен

А дали ако сложа направо посветлата с един тон боя върху моята в момента ще се изсветли поне малко?

Последна редакция: пн, 04 мар 2013, 16:32 от yolimadi

# 754
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Моля ви за съвет. До сега се боядисвах с алфапарф 11.20, ставаше бяло русо, но исках малко да го потъмня. Отидох на фризьор, тя ме убеди че с кичури ще стане по-добре. И ооо ужас след измиването бях сива мишка. Това сиво изобщо не ми отива. Реших, че ще се боядисам сама, отидох в магазин Зара, продавачката ме убеди да си взема боя Индола № 1000.03 като каза че това ще убие сивото. Сега пък се притеснявам да не стана рижава. Моля ако някой се е боядисвал с тази боя нека сподели.

# 755
  • Мнения: 2 157
Момичета, пуснах НОВА ТЕМА.
Пишете, ако съм пропуснала нещо, за да го добавя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт