Време е за Икеа! - Тема 16

  • 73 645
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 64
Подкрепям Янтра, че за малко пари може да направиш хубава и качествена кухня, и можеш да си позволиш да я подмениш след няколко години. Да не говорим, че повечето кухни са наместени оптимално добре и едва ли има какво да се променя. Аз лично след време бих сменила само вратичките и ето, нова кухня  Simple Smile

Сега да се моля да не изкупите декинга до събота

Сакън! Недей, че и аз съм се засилила, ама за сега само агитирам другаря по съжителство  Mr. Green

Аз пък да се оплача, не мога да направя нищо с програмата за гардероби  Crossing Arms Аз искам гардероб да си избера, то ми дава легло 1 - 2 броя, нощно шкафче, врата, прозорец и един гардероб дето даже не го ща. Аз не искам да гледам как да си разполагам мебелите в стаята, искам да видя гардероба, така както аз реша в пари, разбира се, нищо друго.

# 736
  • Мнения: 130
ох, аз докато разбера въпроса  Embarassed Блондинка съм си по душа Simple Smile само да кажа, че при мен не се вижда това описание. Soho_doll, бъгава е малко програмата, ама гледам си от София, иди да ти го сметнат на място. Аз така процедирах с моя - любезни са търпят те колкото и корекции да направиш  Mr. Green 

# 737
  • София
  • Мнения: 459
само да кажа, че при мен не се вижда това описание.
Параграфа "Добре е да знаете". Странно, ако не го виждаш...

Скрит текст:
Добре е да знаете
Мин. височина на тавана: 240 см.
За монтажа на тази мебел са нужни двама души.
Артикулът трябва да се закрепи на стената с приложения стенен елемент.
Различните стенни материали изискват различни видове монтажни елементи. Използвайте монтажни елементи, подходящи за стените във вашия дом (продават се отделно).
Включва фитинги за плъзгаща врата и покривни ленти.
В комбинацията са включени 2 броя рамки с широчина 75 см и 2 броя с широчина 50 см.
Аксесоари за мебели се продават отделно.

# 738
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Страхотно изглеждат плочките. Амели, тераската е супер.

Трябва до 2-3 дни да поръчам спалня и гардероб, но ми изникват въпросчета.
Леглото ще е това. Мислите ли, че ще е добре да го съчетая с този гардероб? Не ми е ясно и как е разделена вътре самата рамка с размер 250см., за да мога и вътрешните части да си избера и поръчам. Ще съм благодарна, ако ме насочите.
Казали са ти за размерите, ето и как изглежда  отвътре http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/S79894902/#/S59894903 . Кажи какво ще слагаш в гардероба, повече висящи дрехи, сгънати на рафтове, повече ризи и поли, какви други неща ще съхраняваш вътре. След това ще ти споделя от моя опит кое е най-добре. И не на последно място ще имаш ли и ракла с чекмеджета.
Аз имам и книжката за гардеробите, и там ще погледна.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Благодаря на всички за отговорите. Направо ще ми избодат очите тези размери.  Joy

Doret, ще пиша утре по-подробно, какво мисля да съхранявам и как. Ще съм благодарна за съвет.   bouquet

# 740
  • Мнения: 8 462
Влизам само, за да споделя, че се сдобихме с Кивик и табуретка към него. Страхотен е, изключително съм доволна. За да го "преобличаме" си поръчах още 3 дамаски от ибей на 1/3 от цената в Икея.
А как се "връзва" на пердетата и кухнята, не е  истина просто.   bouquet

# 741
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Декинг има и в Аико, същият от акация и май на същата цена. Поне лятото имаше, де. Simple Smile

# 742
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Има да , но са по различни http://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=103&pid=61047

# 743
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Е,да, по-големи летви са, а и са ги увеличили явно.

# 744
  • София
  • Мнения: 1 006
Влизам само, за да споделя, че се сдобихме с Кивик и табуретка към него. Страхотен е, изключително съм доволна. За да го "преобличаме" си поръчах още 3 дамаски от ибей на 1/3 от цената в Икея.
А как се "връзва" на пердетата и кухнята, не е  истина просто.   bouquet
  Е-е-е, искаме снимки!  Laughing Hug Аз си мисля точно за Кивик и се чудя още. А дамаските вие ли ще си ги шиете или са готови калъфи и няма ли да излязат скъпо със шиенето ( че и аз съм същата - мислех си поне за още 2 цвята калъфи, но никак не са евтини. И разтегателен ли е вашия... абе болната ми тема в момента  Mr. Green , удобен ли е - извинявам се за многото въпроси  Embarassed  bouquet

# 745
  • Мнения: 8 462
Супер удобен е! Избрахме малката табуретка без облегалка, защото става на лежанка като се долепи до дивана. Дамаските открих в ибей и поръчах 3 цвята на цената на един от магазина. Ще ги перем и ще преобличаме дивана.  Joy

# 746
  • Мнения: 685
И ние сме с Kivik от началото на годината и също сме доволни. Взехме си 3-ка с лежанка. Това с дамаските е добра идея, стига да са така качествени.

# 747
  • Мнения: 8 462
Не знам колко са качествени ,но те са си правени за този диван. А и като са 4 общо ще издържат доста време, дори и с често пране.

# 748
  • Мнения: 130
Аз съм с Karlstad, 2-ка и разтегателна тройка мноооого съм доволна. Бежови са моите http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=sproductview&iID=10202 … p;cr=1_1319_0_0_1. Това е двойката Simple Smile

# 749
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Doret, сега ще се опитам да обясня, какво си представям.

Двете крила по 50см. мисля да са на рафтове и по 3-4 чекмеджета за бельо или от кошовете. Кое мислиш, че ще е по-добре? Гардероба е бял, мисля, че кошовете ще си паснат.
Крилата, които са по 75см. да бъдат най-горе с по 2 рафта, лост под тях и някъде по средата закачалки за панталони или от тези лостове. На мен ми се искаше скрин, но на мъжа ми не е съгласен в момента. Нали щяло да има скрин отвън. В краен случай може да си оставя място и в последствие да си поръчам. За съхранение, имам ризи, жилетки, панталони, дънки, които слагам на закачалка. Зимните якета си ги  представям в торби под леглото. Другите неща, като блузи ще са на рафтове. Трябва ми и нещо за колани и шалове. Няма да е лошо и чантите да си наредя някъде. На рафтовете 75 см. горе мисля да ми е спалното бельо. Общо взето е това.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт