Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 157
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • на село
  • Мнения: 33
заинтригувахте ме и мен с този шампоан оцветител Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 22 755
MAMA GALQ , много благодаря за отговора.  bouquet

# 32
  • Мнения: X
Препоръчайте ми моля, някаква скраб за тяло, но да е с по-фини ексфолиращи частици!  newsm78   bouquet

И преди бях писала, че този на Афродита го обожавам. Има го в различни варианти.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 611
REAL_WOMAN , нямам представа. Не съм ползвала до сега шампоан-оцветител, а само боя. Но от тази марка си харесах цвят.
Една съфорумка го предложи и очаквам включване от нея.
Не разбрах, има ли магазин в София, откъдето може да се вземе шампоана оцветител или не.  Thinking

# 34
  • София
  • Мнения: 372
По ваша препоръка купих крема за ръце Зима и съм много доволна!

# 35
  • София
  • Мнения: 22 755
REAL_WOMAN , нямам представа. Не съм ползвала до сега шампоан-оцветител, а само боя. Но от тази марка си харесах цвят.
Една съфорумка го предложи и очаквам включване от нея.
Не разбрах, има ли магазин в София, откъдето може да се вземе шампоана оцветител или не.  Thinking

Явно трябва да се търси по козметичните магазини.

# 36
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Препоръчайте ми моля, някаква скраб за тяло, но да е с по-фини ексфолиращи частици!  newsm78   bouquet

И преди бях писала, че този на Афродита го обожавам. Има го в различни варианти.



EliMery, благодаря!   bouquet

# 37
  • Мнения: X
За дегримьора до преди 1 година използвах на Нивеа, ето този



Гарантирам ви, че какъвто й грим да сте използвали ще го свали. В един момент си бях купила една професионална спирала за мигли, която беше толкова устойчива, че и козметичката се оплака, че не може да я свали с нейната професионална козметика. Това ме учуди много, защото с дегримьора на Нивеа у дома си свалях без проблем. Консистенцията му е като на тоалетно мляко и е мн нежно към очите.


А, по отношение на шампоаните- оцветители и на мен ми стана интересно, ако наистина не цапат. И от къде ли могат да се купят, защото и по малките козметики не съм ги срещала?

Купих си маската на Миосотис с костен мозък за скромните 9 лв. (като, че "леко" е поскъпнала)

# 38
  • Мнения: 1 333
Купих си маската на Миосотис с костен мозък за скромните 9 лв. (като, че "леко" е поскъпнала)
Имам спомен, че преди 5-6 години беше към 5-6лв newsm78
Аз пак искам да попитам момичетата с по-дълги коси, как подхранвате косата си и как стимулирате растежа й? Моята е малко по-дълга от раменете, но я искам още по-дълга Hug

# 39
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Вместо запис да кажа ,че днес си взех поредната опаковка от седефени трици.  Peace Сменили са опаковката,дано не са развалили качеството.

# 40
  • София
  • Мнения: 22 755
Вместо запис да кажа ,че днес си взех поредната опаковка от седефени трици.  Peace Сменили са опаковката,дано не са развалили качеството.


Добри ли са ?

# 41
  • Мнения: X
Купих си маската на Миосотис с костен мозък за скромните 9 лв. (като, че "леко" е поскъпнала)
Имам спомен, че преди 5-6 години беше към 5-6лв newsm78
Аз пак искам да попитам момичетата с по-дълги коси, как подхранвате косата си и как стимулирате растежа й? Моята е малко по-дълга от раменете, но я искам още по-дълга Hug

И аз за толкова се бях настроила, до преди 1 година си струваше още толкова Laughing

Растежа на косата е обратно пропорционален на качеството й. Ако искате да ускорите дължината й, това означава да пожертвате дебелината на косъма.
Хининовата вода стимулира растежа. Преди няколко месеца фризьора ми взе малко повече бретона и с тази вода доста бързо го възстанових:



Също знам, че и тази на Кокона и Билка вършат работа.

# 42
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Вместо запис да кажа ,че днес си взех поредната опаковка от седефени трици.  Peace Сменили са опаковката,дано не са развалили качеството.
Добри ли са ?

Все още не съм ги пробвала. Ще споделя след 1-2 дни.  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 6 258
Я, втора в новата тема!
Пантера, благодаря   bouquet
За да не е просто запис, да похваля парфюма "Садънли" (Suddenly - мисля, че така се пише/ от Лидл - за 10 лв. ухае страхотно и трайно.

Въпрос на вкус - на мен не ми хареса този аромат...

Взех си тази спирала на промо от Елитис за 2.89 лв - бива в сравнение с по-старите им спирали.



сори за огромната снимка  Confused
Точно тази си взех преди време (за 4лв.) и не ми харесва. Чакам да свърши и да си взема на Мейбълин. Обичам големите четки, а тази ми е като игличка и бързо пада формата на миглите.

Най-сетне открих балсама без отмиване на Биофреш. Харесва ми, че е като лек крем-гел, но пък има лека фиксация! Което не ми харесва, косата стои втвърдена и така ми се струват още по-сухи връхчетата.
ето и снимка:



Преди доста време коментирахме (не знам дали в тази тема), та да похваля пак лосиона за третирана коса на Биофарма, много съм доволна! Сега е гъст като тоалетно мляко (преди беше течно), но пак е много добро, дори повече ми харесва! Ето този:

http://www.nisea-bg.com/produkti/Floyd-za-kosa/%D0%BB%D0%BE%D1%8 … 0%BD-bio-oil.html

# 44
  • Мнения: 4 593
 http://mishel.bg/info.php?i=5
 очарована  съм от  това  http://mishel.bg/view.php?it=117&id=27 и от това http://mishel.bg/view.php?it=79&id=49
както и от http://mishel.bg/view.php?it=24&id=56
извинете ме за линковете , незнам как се прикачат снимки от сайтове , някой ако иска на лични да ми каже  bouquet
по нищо не отстъпват на скъпите продукти , чак не мога да повярвам , шампоана ми прави косата 100 пъти по - хубава от професионалния ми , както и балсама

Общи условия

Активация на акаунт